Jak vybrat kvalitní vysavač: tyčový, bezsáčkový, aku? - Gorenje

Jak vybrat tyčový vysavač

Tyčové podlahové vysavače jsou v dnešní době jistě jedny z nejspolehlivějších domácích pomocníků při rychlém úklidu. Mají typický štíhlý protáhlý tvar, a protože jsou schopné stát bez opory, jsou také mimořádně skladné, takže si je můžete nechat při ruce kdekoli tam, kde je jich potřeba nejvíce. Modely od gorenje jsou navíc vyřešeny i designově, takže není třeba je ukrývat za dveřmi úklidových místností. 

Lehké jako peříčko a nesmírně praktické
  • Jejich obrovskou výhodou je samozřejmě lehkost a skladnost. Na hmotnost tyčového vysavače při jeho výběru opravdu dbejte, protože při vysávání budete držet téměř celou váhu spotřebiče v ruce. Ideální je, aby celková hmotnost byla kolem 4 kg.
  • Při koupi se také zaměřte na způsob napájení a vyberte si takový přístroj, který bude odpovídat vašim nárokům. Tyčové vysavače totiž mohou být napájeny ze sítě kabelem nebo mají vnitřní akumulátor, který je nutné dobíjet v základně. Praktičtější je jistě přístroj, který nemusíte zapínat do zásuvky, protože si jej odnesete kamkoli, nicméně síťové vysavače mohou mít vyšší výkon a nebudete limitováni časem výdrže baterie. Modely od Gorenje však zvládnou na jedno nabití až hodinu provozu, což vám jistě bude při běžném poklízení stačit. 

Zapojte je do každé práce 
  • Vysypaná mouka na podlaze kuchyně, nepřístupné úzké schody, zaprášené závěsy, nepořádek ve vašem autě nebo chlupy od domácích mazlíčků na sedací soupravě, nic není pro tyčový vysavač problém. S přístroji od Gorenje se snadno manipuluje, navíc se díky úzkému nástavci či odpojitelnému ručnímu vysavači dostanete i do prostor, kam běžný vysavač nezajede. Praktičnost tyčových vysavačů je v tomto ohledu zkrátka neocenitelná! A s objemem nádoby na odpad až 0,6 litru není nutné vysavač čistit po každé práci. 

V noci nabijete a ve dne pracujete   
  • Tyčové vysavače od Gorenje potřebují k plnému nabití pouhých šest hodin zapojení do základny. Navíc kdykoli přístroj během dne do základny postavíte, akumulátor se bude dobíjet průběžně. Nehrozí tedy, že byste museli úklid odložit, protože nebude přístroj připravený k použití. Indikátor nabíjení baterie vás také upozorní, v jaké fázi je třeba vysavač dobít, takže si můžete snadno sledovat čas, po který vám ještě přístroj vydrží sloužit.

S tyčovými vysavači vám odpadne mnoho starostí s běžným úklidem, je proto na místě, abyste zvážili, zda nenastal čas, kdy se na něj konečně spolehnout! 


Prohlédněte si galerii tyčových vysavačů

Tyčový vysavač gorenje 2v1 - model SVC216FR
Tyčový vysavač 2v1 - model SVC144FW
Skladnost tyčových vysavačů gorenje
Flexibilní tyčový vysavač gorenje 2v1 - model SVC144FBK
Čistění zásobníku tyčového vysavače
Součásti tyčových vysavačů gorenje - model SVC216FS