Výhody a vlastnosti: výkonné a tiché vysavače - Gorenje
ÚPLNĚ SLADĚNÍ VAŠICH RYTMŮVysavače gorenje s pokročilou technologií, kvalitními materiály a vynikajícím designem se stanou vaším efektivním pomocníkem při péči o vaši domácnost. Nebo se stanou vaším tanečním společníkem, následujícím váš rytmus.
1
TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ
Prozkoumejte výhody, se kterými budou vaše každodenní přípravy jednoduché a snadné.
Více Zavřít
SuperSilent tichý provoz
Více
SaveSpace
Více
HEPA filtrace
Více
TelescopeTube
Více
SmartParking
Více
5 BagsExtra
Více
SuperSilent tichý provoz
Vysavače gorenje se mohou pochlubit mimořádně tichým, ale přesto velmi efektivním a úsporným vysoce výkonným motorem, který dodává silnější proudění vzduchu s nižší spotřebou energie. Pro dokonalé výsledky vysávání s minimálním hlukem.
SaveSpace
Nyní můžete mít všechny nástavce na vysávání hned po ruce a připravené k použití. Vysavače jsou vybaveny speciálním, snadně připevněným úložným prostorem, který zajišťuje přehledné uložení příslušenství.
HEPA filtrace
HEPA filtr eliminuje až 99,95% částic ze vzduchu, včetně pylu a roztočů, což je nezbytné pro ty, kteří trpí astmatem nebo alergií. Všechen vzduch nasáván pomocí vysavače se protlačí HEPA filtrem, kde jsou částice prachu a nečistot zadrženy na filtračních vláknech.
TelescopeTube
Ultralehká teleskopická trubice je lehká pro manipulaci, prostě se vytahuje i zasouvá. Je nastavitelná pro maximální pohodlí při používání. Teleskopická trubice je k dispozici ve verzi potažené hliníkem nebo chromem.
SmartParking
Vysavače jsou vybaveny speciálním odkládacím držákem, který jednoduše a pohodlně drží hubici nebo sací trubici během přestávky při vysávání, nebo po uložení do skříně. Stačí vložit trubici do otvoru, kde bude bezpečně čekat na další použití.
5 BagsExtra
Jakmile si koupíte vysavač gorenje, můžete vysát až 17,5 litru prachu bez příplatku, s novým vysavačem vám dáváme navíc i pět sáčků: tři jednorázové papírové sáčky, jeden látkový sáček pro ppakované použití a jeden sáček s mikrofiltry pro maximální filtraci prachu.
SuperSilent tichý provoz
SaveSpace
HEPA filtrace
TelescopeTube
SmartParking
5 BagsExtra
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
Všimněte si základních vlastností, které prokazují skutečnou hodnotu našich vysavačů.
Více Zavřít

Úspora energie

Vysavače gorenje se zařazují do spotřeby energie v nejlepší třídě - třídy A, což znamená méně než 62 kWh ročně.

Tichý provoz

Patří mezi nejtišší na trhu, jejich hlučnost je 70 dB, což se rovná hlučnosti klidného rozhovoru.

Perfektní výsledky

Integrovaná HEPA filtrace udrží až 99,95% prachových částic a roztočů ve výstupním vzduchu.

Vybrané modely