OP650W - Gorenje
OP650W
9.990,00 Kč

OP650W

Novinka
Výkon: 650 W Kapacita (max.): 2 kg/h Za studena lisované oleje zachovávají své živiny
9.990,00 Kč
Včetně DPH
Prodejci on-line
tisk
tisk
potvrdit
Facebook
Twitter
stáhni
stáhni
10 hlavních přikázání
Rychlá a jednoduchá cesta ke zdravým jídlům
Zdravé recepty

Vlastnosti

30ti minutový cyklus

Lis na olej může pracovat bez přestávky až 30 minut. To znamená, že vaším jediným úkolem je zajistit, aby byla nádobka na ingredience plná a nádobky na vylisovaný olej a zbytkový odpad měly dostatek místa. V průběhu lisování se pak můžete zabývat jinými úkoly.

Šnek

Olej se získává ze semen a ořechů otáčením šneku, který drtí přísady a rozděluje je na olej a užitečný zbytek. Šnek je vyroben z mimořádně tuhé nerezové oceli, která se také velmi snadno čistí. Můžete ji jednoduše utřít suchou kuchyňskou utěrkou, spíše než umýt pod tekoucí vodou.

Lisování za studena

Udržování teploty při lisování oleje pod 49 °C umožňuje v oleji udržet jeho vitamíny a minerální látky, které mohou být zničeny při vyšších teplotách. Technologie lisování za studena ohřívá pouze složky na teplotu, která umožňuje extrakci oleje. Za studena lisované oleje by měly být skladovány v tónované nádobě a na chladném místě. Ve srovnání s průmyslově zpracovanými oleji jsou totiž více citlivé na světlo a při pokojové teplotě brzy ztratí své živiny a autentickou vůni.
více info
méně informací

Duo kontejner

K přístroji dostanete dva kontejnery: kontejner na oleje opatřený filtrem, který eliminuje jakékoliv pevné látky z oleje a větší nádobu pro sběr užitečného odpadu. Kontejnery jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů bez BPA.

Násypka

Umístěn přímo nad šnekem, násypka přidává přísady do lisu s přesností, nemusíte se tedy bát, zda jste přidali příliš mnoho nebo příliš málo. Zásobník má kapacitu 700 ml a lze jej snadno vyjmout a vyčistit pod tekoucí vlažnou vodou.

Funkce No stop

Lis na olej je vybaven funkcí, která umožňuje jednoduše obrátit chod rotace šneka k uvolnění ucpaných semen a ořechů. Nebudete muset vyprazdňovat nebo rozebírat spotřebič a složky budou vždy plně využity.

Gumové nožičky

Můžete si být jisti, že se spotřebič nebude pohybovat po pultu během procesu lisování. Gumové nožičky na spodní straně přístroje umožňují pevné uchycení a stabilitu, což znamená, že používání je bezpečné a nemusíte čekat žádné nepříjemné překvapení.

Bezpečnost především

Spotřebič bude fungovat pouze v případě, že víko kontejneru pro ingredience je pevně a správně na svém místě. Jako další bezpečnostní prvek, přístroj automaticky zastaví v případě přehřátí nebo pokud je nádoba s ingrediencemi prázdná.

Technické detaily

Výkon: 650 W

Za studena lisované oleje zachovávají své živiny

Jednoduché čištění

Knoflík on/off

Čistící kartáč pro snadnou údržbu

Gumové nožičky pro větší stabilitu

Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost

Materiál výrobku: Plast + kov

Materiál spirály: Nerezová ocel

Kapacita (max.): 2 kg/h

Bezpečnostní spínač

Délka připojovacího kabelu: 1 m

Rozměry (šxvxh): 18 × 30 × 35 cm

Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 23,2 × 46,7 × 36,5 cm

Netto hmotnost: 4,3 kg

Brutto hmotnost: 6,9 kg

Příkon: 650 w

Art.nb.: 521962

EAN kód: 3838942086243

Přílohy

Kolekce Vitaway
Jsme věrní přírodě a uvědomujeme si, jaké bohatství nám nabízí. Chceme jíst více nezpracovaných potravin, dýchat lepší vzduch a pít čistší vodu. Hledáme způsoby, jak toho dosáhnout.

Největší bohatství je zdraví!

Související produkty