OP650W - Gorenje
OP650W
7.990,00 Kč

OP650W

DO VYPRODÁNÍ
Výkon: 650 W Kapacita (max.): 2 kg/h Za studena lisované oleje zachovávají své živiny
7.990,00 Kč
Včetně DPH
Prodejci on-line
tisk
tisk
potvrdit
Facebook
Twitter
stáhni
stáhni
10 hlavních přikázání
Rychlá a jednoduchá cesta ke zdravým jídlům
Zdravé recepty

Vlastnosti

_products/features/icon - 30ti minutový cyklus

30ti minutový cyklus

Lis na olej může pracovat bez přestávky až 30 minut. To znamená, že vaším jediným úkolem je zajistit, aby byla nádobka na ingredience plná a nádobky na vylisovaný olej a zbytkový odpad měly dostatek místa. V průběhu lisování se pak můžete zabývat jinými úkoly.
_products/features/icon - Šnek

Šnek

Olej se získává ze semen a ořechů otáčením šneku, který drtí přísady a rozděluje je na olej a užitečný zbytek. Šnek je vyroben z mimořádně tuhé nerezové oceli, která se také velmi snadno čistí. Můžete ji jednoduše utřít suchou kuchyňskou utěrkou, spíše než umýt pod tekoucí vodou.
_products/features/icon - Lisování za studena

Lisování za studena

Udržování teploty při lisování oleje pod 49 °C umožňuje v oleji udržet jeho vitamíny a minerální látky, které mohou být zničeny při vyšších teplotách. Technologie lisování za studena ohřívá pouze složky na teplotu, která umožňuje extrakci oleje. Za studena lisované oleje by měly být skladovány v tónované nádobě a na chladném místě. Ve srovnání s průmyslově zpracovanými oleji jsou totiž více citlivé na světlo a při pokojové teplotě brzy ztratí své živiny a autentickou vůni.
více info
méně informací
_products/features/icon - Duo kontejner

Duo kontejner

K přístroji dostanete dva kontejnery: kontejner na oleje opatřený filtrem, který eliminuje jakékoliv pevné látky z oleje a větší nádobu pro sběr užitečného odpadu. Kontejnery jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů bez BPA.
_products/features/icon - Násypka

Násypka

Umístěn přímo nad šnekem, násypka přidává přísady do lisu s přesností, nemusíte se tedy bát, zda jste přidali příliš mnoho nebo příliš málo. Zásobník má kapacitu 700 ml a lze jej snadno vyjmout a vyčistit pod tekoucí vlažnou vodou.
_products/features/icon - Funkce No stop

Funkce No stop

Lis na olej je vybaven funkcí, která umožňuje jednoduše obrátit chod rotace šneka k uvolnění ucpaných semen a ořechů. Nebudete muset vyprazdňovat nebo rozebírat spotřebič a složky budou vždy plně využity.
_products/features/icon - Gumové nožičky

Gumové nožičky

Můžete si být jisti, že se spotřebič nebude pohybovat po pultu během procesu lisování. Gumové nožičky na spodní straně přístroje umožňují pevné uchycení a stabilitu, což znamená, že používání je bezpečné a nemusíte čekat žádné nepříjemné překvapení.
_products/features/icon - Bezpečnost především

Bezpečnost především

Spotřebič bude fungovat pouze v případě, že víko kontejneru pro ingredience je pevně a správně na svém místě. Jako další bezpečnostní prvek, přístroj automaticky zastaví v případě přehřátí nebo pokud je nádoba s ingrediencemi prázdná.

Technické detaily

Výkon: 650 W

Za studena lisované oleje zachovávají své živiny

Jednoduché čištění

Knoflík on/off

Čistící kartáč pro snadnou údržbu

Gumové nožičky pro větší stabilitu

Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost

Materiál výrobku: Plast + kov

Materiál spirály: Nerezová ocel

Kapacita (max.): 2 kg/h

Bezpečnostní spínač

Délka připojovacího kabelu: 1 m

Rozměry (šxvxh): 18 × 30 × 35 cm

Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 23,2 × 46,7 × 36,5 cm

Netto hmotnost: 4,3 kg

Brutto hmotnost: 6,9 kg

Příkon: 650 w

Art.nb.: 521962

EAN kód: 3838942086243

Přílohy

Kolekce Vitaway
Jsme věrní přírodě a uvědomujeme si, jaké bohatství nám nabízí. Chceme jíst více nezpracovaných potravin, dýchat lepší vzduch a pít čistší vodu. Hledáme způsoby, jak toho dosáhnout.

Největší bohatství je zdraví!

Související produkty