HomeMade sporáky - jako v tradiční peci na dřevo - Gorenje
Ulehčíme vám to. Vy si to zdokonalíte.Sporáky HomeMade
1
Jste připraveni vnést do své kuchyně chutné okamžiky? S novými sporáky gorenje HomeMade to bude až překvapivě jednoduché.

Připravte si své oblíbené jídlo jako v tradiční peci na dřevo nebo okouzlete svou rodinu širokou nabídkou chutných zážitků. Navrhli jsme naše sporáky s inteligentním řešením a jednoduchým ovládáním, abyste se na ně mohli spolehnout a jídlo už jen doladit.

Objevte sporáky HomeMade

Inteligentní řešení pro vynikající výsledky

_products/features/icon - HomeMade tvar

HomeMade tvar

Všechny přednosti pečení v pecích na dřevo
Charakteristický kulatý tvar je jednou z nejvýhodnějších vlastností sporáků Gorenje. Inspirované tradičními pecemi na dřevo umožňují volný pohyb horkého vzduchu. Vzhledem k tomu, že se jídlo peče rovnoměrně ze všech stran, vždy dosáhnete dokonalé výsledky pečení: zvenku křupavé a uvnitř šťavnaté.
více info
méně informací
_products/features/icon - BigSpace

BigSpace

Více prostoru pro další pečení
Zvětšený objem trouby (až do 70 litrů) umožňuje přípravu většího množství jídla najednou. Optimalizovaný proud vzduchu cirkuluje uvnitř trouby zcela volně a díky velkému objemu BigSpace zvládnou sporáky Gorenje snadno upéct i velkou krůtu.
více info
méně informací
_products/features/icon - SuperSize

SuperSize

Připravené pro XXL recepty
Sporáky Gorenje poskytují rozšířený prostor pro pečení a použití mimořádně velkých plechů. Inovativní řešení umožňují optimalizovat spotřebu energie a rovnoměrné pečení jídla bez ohledu na jeho množství. Celková šíře trouby je efektivně využita, přičemž mimořádná technologie vám zajistí rovnoměrné upečení jídla na všech úrovních.
více info
méně informací

Technologie MultiAir

Dokonalé ze všech stran
Technologie MultiAir zaručuje optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě. Vzduch se díky chytře umístěnému větracímu otvoru na zadní stěně a jedinečnému zaoblenému tvaru rovnoměrně rozptýlí po celé troubě. Ventilátor tlačí horký vzduch kolem celého objemu trouby, takže se jídlo dokonale upeče ze všech stran. Dynamický pohyb vzduchu také umožňuje současné víceúrovňové pečení bez míchání vůní a chutí.

OBJEVTE NOVÉ FUNKCE

klikněte na
rozbal

Možnosti výběru varné desky

_products/features/icon - Indukce

Indukce

Rychlé a efektivní vaření, jednoduché čištění
Indukční varné desky se dvakrát rychleji nahřejí než desky HiLight, čímž jsou poměrně úspornější a bezpečnější. Indukční varná deska ohřívá pouze dno pánve nebo hrnce, zatímco ostatní povrchy zůstávají chladné a bezpečné na dotyk. Teplota je nastavena okamžitě jednoduchým dotykem, což snižuje riziko přetečení. S touto varnou deskou bude rozpuštění čokolády, kulinárské omáčky a jiné lahůdky citlivé na teplotu hračkou.
více info
méně informací

Varná deska Hi-light

Rozmanitost ohřívání pro nejlepší výsledky vaření
Varné desky Gorenje Hi-light jsou navrženy pro snadné použití a z každého udělají vynikajícího kuchaře. Účinné a inteligentní varné desky Hi-light jsou vybaveny funkcemi, na kterých lze vařit bez námahy. Poskytují dvojité nebo oválné varné zóny, které vyhovují všem vašim potřebám. Díky speciálním funkcím, jakými jsou ukazovatele zbytkového tepla, časovač a inteligentní ovládání, můžete mít dokonalou kontrolu nad vařením a cítit se v bezpečí.
více info
méně informací

Plyn

Dejte jiskru své kreativitě
Vařit jako šéfkuchař může být jednoduché. Stačí špetka kreativity a sporák Gorenje s plynovou varnou deskou se postará o zbývající. Veliký povrch BigSurface, výkonné horáky ChefBurners a další pokrokové vlastnosti vám pomohou při těch nejbláznivějších nápadech při vaření. Zapalte v sobě inspiraci a překvapte své milované dokonalými domácími jídly.
více info
méně informací

Tipy a triky

Upečte své dceři dort ve tvaru srdce

Připravili jsme pro vás krátký příspěvek o tom, jak upéct dort ve tvaru srdce ve třech jednoduchých krocích. Jak například můžete improvizovat, když si vaše dcera k narozeninám přeje dort ve tvaru srdce  a vy nemáte formu toho správného tvaru.

Chutné muffiny ze slaniny, sýra a vejce

Na snídani si nemůžete dát nic chutnějšího než muffiny ze slaniny, sýra a vejce. Obsahují všechny potraviny, které potřebujete pro snídani. MožnÁ právě ony budou vaší nejoblíbenější snídaní.