Automatická pračka - volně stojící W98F65I/I - Gorenje
W98F65I/I Automatická pračka - volně stojící
17.990,00 Kč

W98F65I/I

Automatická pračka - volně stojící
Náplň prádla pro praní: Náplň prádla 1-9 kg Počet otáček odstředění: 1.600 ot./min. Energetická třída: A+++(-20%) - o 50% nižší spotřeba elektrické energie jako u energetické třídy A StainExpert - účinné odstranění skvrn Invertorový motor PowerDrive
17.990,00 Kč
Včetně DPH
tisk
tisk
potvrdit
Facebook
Twitter
stáhni
stáhni

Vlastnosti

SensoCare technologie

Dokonalost v praní
SensoCare technologie umožňuje, že každý druh textilie můžete vyprat tím nejlepším způsobem. Vždy přináší optimální kombinaci teploty a množství vody, času a rychlosti odstředění. Programy Bavlna a Syntetika mohou být vylepšeny o extra režimy a funkce. NormalCare zvolí optimální kombinaci všech čtyř parametrů pro každé praní, AllergyCare využívá více vody a delší cykly máchání, TimeCare zkracuje délku praní a EcoCare je energeticky nejúspornější režim praní.
více info
méně informací

Inverter PowerDrive

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost
Výkonný bez uhlíkový motor eliminuje mechanické napětí, tření a opotřebení. Účinnější provoz, úspory energie jsou vyšší a proces praní podstatně tišší. Navíc s delší životností.

StainExpert

Expert zaměřený na skvrny
Účinné odstranění skvrn vyžaduje vysokou teplotu nebo ošetření oblečení ještě před praním. Perfektní kombinace teploty, času a vody, automaticky odstraní čtyři typy odolných skvrn: ovoce (pomeranče, rajská omáčka); organické skvrny (tuk, máslo, vejce, tráva); víno (tmavé ovocné šťávy, inkoust); a káva (čaj, jogurt, těstoviny, make-up). Funkce StainExpert je k dispozici v Superior modelech praček.
více info
méně informací

TotalWeightControl

Vynikající výsledky praní bez ohledu na množství prádla
Senzor nastavuje všechny parametry praní podle množství prádla v bubnu. To vede k optimálnímu využití vody a energie, kratšímu praní a podstatně tiššímu provozu.

DuraHeat

Propracované a vylepšené topné těleso
DuraHeat je nového topné těleso v pračkách Gorenje s bezpečnostním systémem proti přehřátí. Díky tomu se prodlužuje životnost tělesa a provoz vaší pračky je tak bezpečnější.

StableTech

Žádné další otřesy během praní
Výrazně snížené vibrace díky novým StableTech bočním panelům a nového dna u praček SensoCare má za následek výrazné zlepšení stability a snížení hladiny hluku i při nejvyšší rychlosti odstředění.

SpaDrum

Celková péče o prádlo
SensoCare buben pračky je vyroben z nejkvalitnější nerezavějící oceli, s mimořádně hladkým povrchem. Díky tomu je prádlo důkladně vyprané, vymácháné a to bez jakéhokoliv poškození.

9 kg XXL náplň

Více či méně: Na velikosti záleží
Ergonomicky tvarované, extra velká dvířka s průměrem 34 cm, usnadňují vkládání a vyjímání prádla z bubnu i při praní objemných tkanin jako přikrývky, ložní prádlo či jiných větších kusů prádla. Top modely mají osvětlení vnitřku bubnu při otevření dvířek, takže je pro vás jednodušší kontrolovat obsah. Nové pračky Gorenje, s pozoruhodnou kapacitou 9-kg, jsou mistři v efektivnosti a hospodárnosti, ale s jemným nádechem. Pračka s největším objemem bubnu mezi 9-kilovými modely praček na trhu je stále ještě v rámci standardních rozměrů, a proto se hodí do každé domácnosti. Zvládne však mnohem více prádla najednou; Kromě toho, prádlo může být různých barev a tkaniny. Větší otevření dveří vám umožní snadno vyprat velké kusy, které jste předtím doma prát nemohli. Rozšířené možnosti programů a další moderní řešení zaručují možnost prát i menší objem prádla. Vždy s účinným využitím vody, energie a času, aby tak byly nové 9-kilové pračky Gorenje vynikající volbou pro velké i malé domácnosti. Velké, flexibilní, hospodárné a spolehlivé!
více info
méně informací

SoftSound provoz, uživatelsky přívětivé akustické signály

Kromě skvělého designu mají pračky Gorenje i příjemný zvuk. Zvukové signály a vysoce kvalitní reproduktory jsou tak pro uživatele mnohem příjemnější. Zvláštní pozornost je věnována programům a funkčním tlačítkům s otočným voličem, dávkovači a dvířkům.

SterilTub

Řešení pro nepříjemně vonící prádlo
Tento program zajišťuje, že vnitřek pračky zůstane dokonale čistý a sterilní pro příjemnou vůni prádla. Praní s práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro množení bakterií, což by mohlo způsobit zápach vašeho prádla.

QuickWet: systém pro intenzivní namáčení

Extrémně rychlé namáčení prádla a kratší doba trvání programu
Extrémně rychlé namáčení prádla a kratší délka trvání programu. QuickWet systém pro intenzivní namáčení umožňuje vpuštění vody, v kombinaci s pracím prostředkem do bubnu současně ze spodní a horní části bubnu. To znamená, že prádlo se namočí dříve a mycí program je kratší, což šetří energii.
více info
méně informací

FiberTech odolná vana

Vana pračky vyrobená z vysoce odolného materiálu: pračky nabízející nejvyšší otáčky a možnost většího zatížení jsou vybaveny vanou vyrobenou z moderního materiálu nazývaného FiberTech. Tento materiál má vynikající mechanické vlastnosti a je vysoce odolný vůči teplotě a chemikáliím. Ve srovnání s vanami z nerezové oceli nepodléhá korozí. Další modely praček mají vanu z materiálu CarboTech, který se používá u praček do rychlostí odstředění 1400 otáček/min.
více info
méně informací

Kontrola stability

Systém pro kontrolu stability zajistí, že zatížení bude v bubnu rozloženo rovnoměrně. Pokud čidlo systému pro kontrolu stability zjistí nevyvážení, otáčení bubnu se zastaví, aby bylo možné zajistit nové rovnoměrnější rozložení prádla.

Dětská pojistka - bezpečnost pro vaše zvídavé děti

Dvířka pračky nelze během cyklu praní otevřít. Aby se zajistila doplňková bezpečnost, lze pračku jednoduše uzamknout stisknutím jednoho tlačítka nebo určité kombinace tlačítek (podle modelu).
Další funkceMéně funkcí

Technické detaily

Energetická třída: A+++(-20%) - o 50% nižší spotřeba elektrické energie jako u energetické třídy A

Barva: Bílá

Invertorový motor PowerDrive

SensoCARE prací režimy

Inovativní tvar bubnu SpaDrum

Počet otáček odstředění: 1.600 ot./min.

Náplň prádla pro praní: Náplň prádla 1-9 kg

Objem bubnu: 64 l

Display: Elektronické ovládání s displejem LCD

Osvětlení bubnu

TimeComfort - nastavení konce praní

Odložení startu

Nastavitelný počet otáček odstředění

Praní za studena: Volba studeného praní pomocí tlačítka

Vlastní nastavení praní pro všechny programy

31 programů

Základní programy: Bavlna, Vlna, Rychlé praní, Mix syntetika, Ruční praní

Dodatečné programy: Bio praní / Oblíbené / Noční praní / PerfectBlack / Sportovní prádlo / Rychlé praní 30 °C - 17 minut / Bavlna 20 °C

Předpírka

Přeskočit odstředění

Nastavení teploty

Rychlý program

Zvukový signál ukončení

Samočistící program bubnu pračky SterilTub

StableTech boční stěny - výrazně snížené vibrace a vyšší stabilita během praní

SensorIQ - senzorová technologie

StainExpert - účinné odstranění skvrn

Super Silent +

TotalWeightControl - detekce hmotnosti prádla

QuickWet sprchování prádla pomocí čerpadla

Servisní diagnostika

Ručně vyjímatelný dávkovač pracího prostředku

Senzory: Senzor hladiny vody

Odolné topné těleso DuraHeat

Plný Aqua stop

Dětská pojistka

Kontrola stability (SCS)

Roční spotřeba vody: 10.654 l

Odhadovaná roční spotřeba energie: 170 kWh

Úroveň hluku (praní): 52 dB(A)re1pW

Úroveň hluku: 74 dB(A)re1pW

Rozměry (šxvxh): 60 × 85 × 60 cm

Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 64 × 91 × 69 cm

Netto hmotnost: 81 kg

Brutto hmotnost: 83 kg

Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu: 1 W

Příkon: 2.300 w

Jištění: 10 A

Art.nb.: 527243

EAN kód: 3838942092336

Přílohy

Příslušenství

Související produkty