Vlastnosti sušiček - Gorenje

Vlastnosti sušiček

Perfect care

SensoCARE technologie

Sušení šité na míru zákazníka
Sušičky Gorenje vám umožňují zvolit si styl sušení, který pro vás bude nejvýhodnější. Styl NormalCARE obsahuje optimalizované programy sušení pro všechny typy prádla. Aby ošetřování prádla bylo ještě šetrnější, můžete zvolit styl GentleCARE, který zajišťuje sušení prádla za nízké teploty, a tím ho dodatečně chrání.
_products/features/icon - Jemné prádlo

Jemné prádlo

U prádla, citlivé na teploty, jako jsou halenky, košile či jemná spodní prádlo, můžete bezpečně svěřit péči sušičkám Gorenje. Speciální program zajišťuje požadovanou úroveň sušení při nízké teplotě.
_products/features/icon - Jedinečné rovnání vláken pomocí technologie IonTech

Jedinečné rovnání vláken pomocí technologie IonTech

Dokonale hladké a osvěžené prádlo. Některé modely sušiček prádla jsou vybaveny jedinečným ionizátorem vzduchu, který vlákna doplňkově vyhlazuje, odstraňuje pomačkání a statický náboj vytvořený během procesu sušení. Účinným způsobem odstraňuje z prádla nepříjemné zápachy, jako například zápach z potravin a tabáku. Díky ionizátoru bude prádlo ještě měkčí.
více info
méně informací
_products/features/icon - SteamTech – dokonalost s méně žehlením

SteamTech – dokonalost s méně žehlením

Dokonale vyhlazené a osvěžené prádlo
Nová technologie v péči o prádlo využívá pro odstranění zmačkání a přehybů páru. Žehlení vašeho prádla z bavlny a smíšených látek (mix) nyní bude mnohem snadnější – nebo ho dokonce nebude třeba vůbec! Nezávislý pozoruhodný program parního sušení pro košile bude obzvláště potěšující pro ty, kteří vůbec nemají rádi žehlení. Jednoduše vložíte až pět čistých košil do sušičky, jejich vysušení bude trvat pouze 20 minut a pomocí páry nechte odstranit zmačkání. Program osvěžení je dokonalý pro oděvy, které nedávno byly nošeny, avšak ještě není třeba je prát, nebo pro oděvy, které byly chvíli uloženy ve skříni. Odstraní jakýkoliv nepříjemný zápach a změkčí je, aniž by je bylo třeba prát.
více info
méně informací
_products/features/icon - Program osvěžení

Program osvěžení

Tento program byl speciálně navržen pro osvěžení čistého oblečení a tkanin. Studený vzduch účinně odstraňuje nepříjemné pachy z vašeho jinak čistého oblečení, čímž šetří váš čas.

Smart solutions

Tepelné čerpadlo s TwinAir

Revoluční účinnost sušení
Výjimečně hospodárné sušení: Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem suší prádlo za nižší teploty než běžné modely, což poskytuje odvěvům další ochranu. Jedná se o jediný spotřebič pro domácnost, který využívá jak chladící, tak ohřívací část tepelného čerpadla. Plné využití vede až ke 50% snížení spotřeby energie ve srovnání s třídou A.
_products/features/icon - TwinAir, efektivní sušení prádla

TwinAir, efektivní sušení prádla

Rovnoměrně usušené prádlo
Kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem se pyšní jedinečným systémem přísunu vzduchu. Během obousměrného otáčení umožňuje stejnoměrně intenzivní přísun teplého a suchého vzduchu do bubnu prostřednictvím obou vzduchových kanálů. Dráha vzduchu je upravena podle směru otáčení bubnu a zajišťuje stálou intenzitu sušení během celého sušicího cyklu. Rovnoměrně rozdělené prádlo se nezamotá a konečný výsledek bude dokonalý.
více info
méně informací
_products/features/icon - SensorIQ - senzorová technologie

SensorIQ - senzorová technologie

Pokaždé správně vysušeno!
Pokaždé správně vysušeno! Inteligentní technologie SensorIQ automaticky upravuje postup sušení podle zvoleného programu, typu prádla a požadované úrovně vysušení. Čidlo vlhkosti nepřetržitě upravuje dobu sušení podle úrovně vlhkosti v prádle. Až čidlo zjistí, že bylo dosaženo požadované úrovně zbytkové vlhkosti, automaticky sušičku zastaví. Vaše prádlo je tak připraveno k žehlení nebo k uložení do skříně - přesně tak, jak to budete chtít.
více info
méně informací
_products/features/icon - Inverter PowerDrive

Inverter PowerDrive

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost
Výkonný bezkartáčový motor eliminuje mechanické napětí, tření a opotřebení. Výsledky jsou lepší, úspory energie vyšší a proces praní je citelně tišší. Navíc se prodlužuje životnost spotřebiče.

Simple to use

FiltrationSupreme

Největší a nejefektivnější filtr na trhu
Gorenje má nejúčinnější filtrační systém na světě, poskytující o 40 % účinnější filtrování vzduchu než u běžných systémů. Obsahuje speciální 3D filtr, nainstalován před kondenzační jednotkou, filtr na dveřích sušičky a filtr v bubnu. Tyto filtry zachytí i ty nejmenší částečky a nečistoty z oblečení. Po ukončení cyklu sušení se druhé dva filtry jednoduše utřou.
_products/features/icon - AutoDrain – přímé vypouštění kondenzátu

AutoDrain – přímé vypouštění kondenzátu

Už žádné vyprazdňování nádoby na kondenzát
Kondenzační sušička s vypouštěcí hadicí AutoDrain může být připojena do odpadu a vy tak skoncujete s nutností manuálního vyprazdňování nádrže na kondenzát.