Vlastnosti praček - Gorenje

Vlastnosti praček

Perfect care

SensoCare technologie

Dokonalost v praní
SensoCare technologie umožňuje, že každý druh textilie můžete vyprat tím nejlepším způsobem. Vždy přináší optimální kombinaci teploty a množství vody, času a rychlosti odstředění. Programy Bavlna a Syntetika mohou být vylepšeny o extra režimy a funkce. NormalCare zvolí optimální kombinaci všech čtyř parametrů pro každé praní, AllergyCare využívá více vody a delší cykly máchání, TimeCare zkracuje délku praní a EcoCare je energeticky nejúspornější režim praní.

TimeCare

40% rychlejší praní
Intenzivní a rychlé praní pro méně zašpiněné prádlo a menší náplně.

EcoCare

60% úspora energie
Praní je trochu delší, ale s využitím menšího množství vody a energie.

AllergyCare

Efektivní pláchání
Důkladné máchání je účinnější, důležité při odstraňování stop pracích prostředků a alergenů, které by mohly způsobit nepříjemný pocit na pokožce.

StainExpert

Expert zaměřený na skvrny
Účinné odstranění skvrn vyžaduje vysokou teplotu nebo ošetření oblečení ještě před praním. Perfektní kombinace teploty, času a vody, automaticky odstraní čtyři typy odolných skvrn: ovoce (pomeranče, rajská omáčka); organické skvrny (tuk, máslo, vejce, tráva); víno (tmavé ovocné šťávy, inkoust); a káva (čaj, jogurt, těstoviny, make-up). Funkce StainExpert je k dispozici v Superior modelech praček.
_products/features/icon - Antialergický program Bavlna

Antialergický program Bavlna

Ochrana citlivé pokožky
Prodloužená doba praní při vyšší teplotě, s vyšší hladinou vody a důkladnějším extra mácháním. Tento typ praní je vhodný pro důkladné odstranění veškerých dráždivých alergenů, ideální pro lidi s citlivou pokožkou.
_products/features/icon - Program proti roztočům

Program proti roztočům

Pro dobrý spánek
Tento program je určen pro větší tkaniny, jako jsou ložní prostěradla, polštáře či přikrývky. Abyste se ujistili, že jsou dokonale vyprané, prací rytmus je speciálně upraven tak, aby bránil zamotání, zatímco přídavné máchání zanechává prádlo bez alergenů a roztočů, kteří by mohly způsobit nepříjemné pocity na pokožce.
více info
méně informací
_products/features/icon - Baby

Baby

Ochrana jemné dětské pokožky
Tento program používá více vody pro účinné rozpuštění pracího prostředku, čímž je prádlo důkladněji vyprané. Pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn od od dětské výživyje prádlo déle namočeno v teplé vodě. Oblečení tak bude dokonale čisté bez stop pracího prostředku, který by mohl dráždit jemnou dětskou pokožku.
více info
méně informací
_products/features/icon - UltraWhite

UltraWhite

Bílá, která nikdy nezešedne
Syntetická vlákna, hedvábí a nylon se snadno poškodí v pračce. Proto byl vyvinut speciální program pro praní při nízkých teplotách se zachování kvality vašeho citlivého prádla. Jemné rotování s větším množstvím vody zajišťuje dokonalou bělost při ne více než 30 °C. Doporučuje se použití speciálních pracích prostředků pro extra svěžest.
více info
méně informací
_products/features/icon - PerfectBlack

PerfectBlack

Existuje jen jedna černá
Speciální program pro všechny typy černé látky je vysoce efektivní s jemným praním při teplotě, která nepřekročí více než 30 °C. Tím odpadá nutnost intenzivního praní a použití agresivních pracích prostředků, při nichž prádlo šedne. Pro citlivé černé prádlo doporučujeme specializované prací prostředky.
více info
méně informací
_products/features/icon - SportWash

SportWash

Vždy svěží sportovní oblečení
Jemné otáčení prádla ve velkém množství vody při 30 až 40 °C je ideální pro syntetické tkaniny. Takto bude vaše sportovní oblečení vždy svěží a příjemně voňavé, připravené na nové výkony.
_products/features/icon - NightWash

NightWash

Tiché praní pro noční provoz
Prádlo můžete také snadno a tiše vyprat v noci. Buben se točí pomaleji a jemněji, ale je to kompenzováno trochu delším praním, které zanechá prádlo dokonale čisté.
_products/features/icon - Rychlé 17' praní

Rychlé 17' praní

Rychle a svěže
Méně znečištěné prádlo můžete snadno osvěžit za 17 minut při teplotě 30 °C. Takto bude váš další outfit vždy připraven.

Smart solutions

SpaDrum

Celková péče o prádlo
SensoCare buben pračky je vyroben z nejkvalitnější nerezavějící oceli, s mimořádně hladkým povrchem. Díky tomu je prádlo důkladně vyprané, vymácháné a to bez jakéhokoliv poškození.
_products/features/icon - Perforace

Perforace

Voda jemně vstřikuje do bubnu
Malé otvory s průměrem nejvýše 3 mm nakládají s vaší prádlem obzvláště jemně. Kromě efektivního praní, odstředění a máchání také zabraňují jakémukoliv poškození vašeho prádla. Navíc velikost, tvar a vzor perforace bubnu snižují spotřebu energie a vody.
více info
méně informací
_products/features/icon - 3D žebra

3D žebra

Šetrná péče o prádlo
SensoCare buben pračky je vyroben z nejkvalitnější nerezavějící ocele s mimořádně hladkým povrchem. Díky tomu je prádlo důkladně vyprané, vymáchané a to bez jakéhokoliv poškození.
_products/features/icon - Šikmá konstrukce dvířek

Šikmá konstrukce dvířek

Vždy po správné dráze
Šikmá konstrukce vnitřního zasklení dvířek jemně tlačí prádlo směrem do středu bubnu, kde dostává tu nejlepší péči. Konstrukce dveří také zvyšuje celkový objem bubnu.
_products/features/icon - Inverter PowerDrive

Inverter PowerDrive

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost
Výkonný bez uhlíkový motor eliminuje mechanické napětí, tření a opotřebení. Účinnější provoz, úspory energie jsou vyšší a proces praní podstatně tišší. Navíc s delší životností.
_products/features/icon - DuraHeat

DuraHeat

Propracované a vylepšené topné těleso
DuraHeat je nového topné těleso v pračkách Gorenje s bezpečnostním systémem proti přehřátí. Díky tomu se prodlužuje životnost tělesa a provoz vaší pračky je tak bezpečnější.

Simple to use

SterilTub

Řešení pro nepříjemně vonící prádlo
Tento program zajišťuje, že vnitřek pračky zůstane dokonale čistý a sterilní pro příjemnou vůni prádla. Praní s práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro množení bakterií, což by mohlo způsobit zápach vašeho prádla.
_products/features/icon - Dětská pojistka - bezpečnost pro vaše zvídavé děti

Dětská pojistka - bezpečnost pro vaše zvídavé děti

Dvířka pračky nelze během cyklu praní otevřít. Aby se zajistila doplňková bezpečnost, lze pračku jednoduše uzamknout stisknutím jednoho tlačítka nebo určité kombinace tlačítek (podle modelu).
_products/features/icon - AquaStop: bezpečnostní systém ochrany proti jakémukoli úniku vody

AquaStop: bezpečnostní systém ochrany proti jakémukoli úniku vody

Zabraňuje přetečení vody
Pračky Gorenje jsou vybaveny různými bezpečnostními systémy, které brání jakémukoliv úniku vody

Total Aqua Stop: Lepší modely jsou vybaveny speciálním čidlem
nainstalovaným ve dně pračky. V
případě úniku vody čidlo ihned uzavře elektrický ventil, aby došlo k zastavení dodávky vody do
spotřebiče.

• Aqua Stop: Tyto modely mají speciální mechanický systém, který v případě závady na přívodní
hadici zastaví průtok vody do vany.

• Ochrana proti přetečení: V případě chybné funkce ventilů pro dávkování vody nebo vysoké
hladiny vody v bubnu začne čerpadlo vanu vypouštět a toto vypouštění bude pokračovat tak
dlouho, dokud nebude dosaženo optimální hladiny vody pro zvolený program nebo dokud nebude vana prázdná.
více info
méně informací