Gorenje SensoCare generace praček - Gorenje

Pračka s laskavým srdcem

Gorenje SensoCare generace praček
Pračka Gorenje je spolehlivý partner pro každodenní péči o vaše prádlo. Chápe náš nedostatek času a je trpělivá k drobným detailům. Proto nabízí programy, které dokonale sedí k množství různých životních stylů a každému uživateli  nabízí funkce, které požaduje. Dokáže prát rychle; dokáže prát s ohledem na životní prostředí. Umí být tichá; dokáže být pečlivě důkladná. Bez ohledu na režim, který si vyberete, bude vaše prádlo vždy vyprané jemně a pečlivě. Látka zůstane svěží a pružná a barvy si zachovají správný odstín.
Dokonalá péče Vždy prvotřídně vyprané, excelentně zachovalé a čisté prádlo
Chytrá řešení Řešení, které vítají a poradí si s technologickými výzvami
Jednoduché použití Navrženo přátelsky k uživateli

SensoCare technologie

Dokonalost v praní
SensoCare technologie umožňuje, že každý druh textilie můžete vyprat tím nejlepším způsobem. Vždy přináší optimální kombinaci teploty a množství vody, času a rychlosti odstředění. Programy Bavlna a Syntetika mohou být vylepšeny o extra režimy a funkce. NormalCare zvolí optimální kombinaci všech čtyř parametrů pro každé praní, AllergyCare využívá více vody a delší cykly máchání, TimeCare zkracuje délku praní a EcoCare je energeticky nejúspornější režim praní.

TimeCare

40% rychlejší praní
Intenzivní a rychlé praní pro méně zašpiněné prádlo a menší náplně.

EcoCare

60% úspora energie
Praní je trochu delší, ale s využitím menšího množství vody a energie.

AllergyCare

Efektivní pláchání
Důkladné máchání je účinnější, důležité při odstraňování stop pracích prostředků a alergenů, které by mohly způsobit nepříjemný pocit na pokožce.

Antialergické programy

Pro extra ochranu jemné pokožky kojenců i dospělých
Antialergický program Bavlna, dětský program Baby, programy proti roztočům používají vyšší teploty, více vody a máchání navíc. Díky tomu se prací prostředek rozpustí efektivněji a prádlo se velmi důkladně propláchne. Zbytky pracích prostředků, alergeny a roztoči, kteří by mohly způsobit nepříjemný pocit citlivé nebo zvláště jemné dětské pokožce budou dokonale odstraněni z vašeho oblečení, ložního prádla či jiných kusů prádla.

Baby

Ochrana jemné dětské pokožky
Tento program používá více vody pro účinné rozpuštění pracího prostředku, čímž je prádlo důkladněji vyprané. Pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn od od dětské výživyje prádlo déle namočeno v teplé vodě. Oblečení tak bude dokonale čisté bez stop pracího prostředku, který by mohl dráždit jemnou dětskou pokožku.
více info
méně informací

Program proti roztočům

Pro dobrý spánek
Tento program je určen pro větší tkaniny, jako jsou ložní prostěradla, polštáře či přikrývky. Abyste se ujistili, že jsou dokonale vyprané, prací rytmus je speciálně upraven tak, aby bránil zamotání, zatímco přídavné máchání zanechává prádlo bez alergenů a roztočů, kteří by mohly způsobit nepříjemné pocity na pokožce.
více info
méně informací

Antialergický program Bavlna

Ochrana citlivé pokožky
Prodloužená doba praní při vyšší teplotě, s vyšší hladinou vody a důkladnějším extra mácháním. Tento typ praní je vhodný pro důkladné odstranění veškerých dráždivých alergenů, ideální pro lidi s citlivou pokožkou.

SpaDrum

Celková péče o prádlo
SensoCare buben pračky je vyroben z nejkvalitnější nerezavějící oceli, s mimořádně hladkým povrchem. Díky tomu je prádlo důkladně vyprané, vymácháné a to bez jakéhokoliv poškození.

Perforace

Voda jemně vstřikuje do bubnu
Malé otvory s průměrem nejvýše 3 mm nakládají s vaší prádlem obzvláště jemně. Kromě efektivního praní, odstředění a máchání také zabraňují jakémukoliv poškození vašeho prádla. Navíc velikost, tvar a vzor perforace bubnu snižují spotřebu energie a vody.
více info
méně informací

3D žebra

Šetrná péče o prádlo
SensoCare buben pračky je vyroben z nejkvalitnější nerezavějící ocele s mimořádně hladkým povrchem. Díky tomu je prádlo důkladně vyprané, vymáchané a to bez jakéhokoliv poškození.

Šikmá konstrukce dvířek

Vždy po správné dráze
Šikmá konstrukce vnitřního zasklení dvířek jemně tlačí prádlo směrem do středu bubnu, kde dostává tu nejlepší péči. Konstrukce dveří také zvyšuje celkový objem bubnu.

StainExpert

Expert zaměřený na skvrny
Účinné odstranění skvrn vyžaduje vysokou teplotu nebo ošetření oblečení ještě před praním. Perfektní kombinace teploty, času a vody, automaticky odstraní čtyři typy odolných skvrn: ovoce (pomeranče, rajská omáčka); organické skvrny (tuk, máslo, vejce, tráva); víno (tmavé ovocné šťávy, inkoust); a káva (čaj, jogurt, těstoviny, make-up). Funkce StainExpert je k dispozici v Superior modelech praček.
více info
méně informací

UltraWhite

Bílá, která nikdy nezešedne
Syntetická vlákna, hedvábí a nylon se snadno poškodí v pračce. Proto byl vyvinut speciální program pro praní při nízkých teplotách se zachování kvality vašeho citlivého prádla. Jemné rotování s větším množstvím vody zajišťuje dokonalou bělost při ne více než 30 °C. Doporučuje se použití speciálních pracích prostředků pro extra svěžest.
více info
méně informací

PerfectBlack

Existuje jen jedna černá
Speciální program pro všechny typy černé látky je vysoce efektivní s jemným praním při teplotě, která nepřekročí více než 30 °C. Tím odpadá nutnost intenzivního praní a použití agresivních pracích prostředků, při nichž prádlo šedne. Pro citlivé černé prádlo doporučujeme specializované prací prostředky.
více info
méně informací

NightWash

Tiché praní pro noční provoz
Prádlo můžete také snadno a tiše vyprat v noci. Buben se točí pomaleji a jemněji, ale je to kompenzováno trochu delším praním, které zanechá prádlo dokonale čisté.

SportWash

Vždy svěží sportovní oblečení
Jemné otáčení prádla ve velkém množství vody při 30 až 40 °C je ideální pro syntetické tkaniny. Takto bude vaše sportovní oblečení vždy svěží a příjemně voňavé, připravené na nové výkony.

Rychlé 17' praní

Rychle a svěže
Méně znečištěné prádlo můžete snadno osvěžit za 17 minut při teplotě 30 °C. Takto bude váš další outfit vždy připraven.

Všechny vlastnosti

Naše nabídka spotřebičů