Gorenje SensoCare generace sušiček - Gorenje

Vždy perfektně vysušené

Gorenje SensoCare generace sušiček
Sušička prádla Gorenje se může snadno stát vaším nejlepším přítelem, zejména pokud jste ve spěchu. Její buben dodává sílu záporných iónům, které dělají prádlo extra měkkým, příjemně voňavým a bez alergenů. Prádlo vysuší tak, aby jejho žehlení bylo velmi jednoduché, případně nebylo vůbec nutné. V sušičce Gorenje si tkaniny zachovají svůj tvar i pružnost. Vnitřek sušičky je dostatečně velký i pro objemné tkaniny. Modely vybavené tepelným čerpadlem jsou také úžasně úsporné z hlediska spotřeby elektrické energie.
Dokonalá péče Vysušené tak akorát a výborně zachovalé prádlo
Chytrá řešení Řešení, které vítají a poradí si s technologickými výzvami
Jednoduché použití Navrženo přátelsky k uživateli

SensoCARE technologie

Sušení šité na míru zákazníka
Sušičky Gorenje vám umožňují zvolit si styl sušení, který pro vás bude nejvýhodnější. Styl NormalCARE obsahuje optimalizované programy sušení pro všechny typy prádla. Aby ošetřování prádla bylo ještě šetrnější, můžete zvolit styl GentleCARE, který zajišťuje sušení prádla za nízké teploty, a tím ho dodatečně chrání.

Jedinečné rovnání vláken pomocí technologie IonTech

Dokonale hladké a osvěžené prádlo. Některé modely sušiček prádla jsou vybaveny jedinečným ionizátorem vzduchu, který vlákna doplňkově vyhlazuje, odstraňuje pomačkání a statický náboj vytvořený během procesu sušení. Účinným způsobem odstraňuje z prádla nepříjemné zápachy, jako například zápach z potravin a tabáku. Díky ionizátoru bude prádlo ještě měkčí.

SteamTech – dokonalost s méně žehlením

Dokonale vyhlazené a osvěžené prádlo
Nová technologie v péči o prádlo využívá pro odstranění zmačkání a přehybů páru. Žehlení vašeho prádla z bavlny a smíšených látek (mix) nyní bude mnohem snadnější – nebo ho dokonce nebude třeba vůbec! Nezávislý pozoruhodný program parního sušení pro košile bude obzvláště potěšující pro ty, kteří vůbec nemají rádi žehlení. Jednoduše vložíte až pět čistých košil do sušičky, jejich vysušení bude trvat pouze 20 minut a pomocí páry nechte odstranit zmačkání. Program osvěžení je dokonalý pro oděvy, které nedávno byly nošeny, avšak ještě není třeba je prát, nebo pro oděvy, které byly chvíli uloženy ve skříni. Odstraní jakýkoliv nepříjemný zápach a změkčí je, aniž by je bylo třeba prát.

Jemné prádlo

U prádla, citlivé na teploty, jako jsou halenky, košile či jemná spodní prádlo, můžete bezpečně svěřit péči sušičkám Gorenje. Speciální program zajišťuje požadovanou úroveň sušení při nízké teplotě.

Tepelné čerpadlo s TwinAir

Revoluční účinnost sušení
Výjimečně hospodárné sušení: Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem suší prádlo za nižší teploty než běžné modely, což poskytuje odvěvům další ochranu. Jedná se o jediný spotřebič pro domácnost, který využívá jak chladící, tak ohřívací část tepelného čerpadla. Plné využití vede až ke 50% snížení spotřeby energie ve srovnání s třídou A.
více info
méně informací

TwinAir, efektivní sušení prádla

Rovnoměrně usušené prádlo
Kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem se pyšní jedinečným systémem přísunu vzduchu. Během obousměrného otáčení umožňuje stejnoměrně intenzivní přísun teplého a suchého vzduchu do bubnu prostřednictvím obou vzduchových kanálů. Dráha vzduchu je upravena podle směru otáčení bubnu a zajišťuje stálou intenzitu sušení během celého sušicího cyklu. Rovnoměrně rozdělené prádlo se nezamotá a konečný výsledek bude dokonalý.
více info
méně informací

Inverter PowerDrive

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost
Výkonný bezkartáčový motor eliminuje mechanické napětí, tření a opotřebení. Výsledky jsou lepší, úspory energie vyšší a proces praní je citelně tišší. Navíc se prodlužuje životnost spotřebiče.

Program osvěžení

Tento program byl speciálně navržen pro osvěžení čistého oblečení a tkanin. Studený vzduch účinně odstraňuje nepříjemné pachy z vašeho jinak čistého oblečení, čímž šetří váš čas.

FiltrationSupreme

Největší a nejefektivnější filtr na trhu
Gorenje má nejúčinnější filtrační systém na světě, poskytující o 40 % účinnější filtrování vzduchu než u běžných systémů. Obsahuje speciální 3D filtr, nainstalován před kondenzační jednotkou, filtr na dveřích sušičky a filtr v bubnu. Tyto filtry zachytí i ty nejmenší částečky a nečistoty z oblečení. Po ukončení cyklu sušení se druhé dva filtry jednoduše utřou.
více info
méně informací

Všechny vlastnosti

Naše nabídka spotřebičů