Nová generace vestavných varných desek - Gorenje

Dokonalá chuť

Varné desky
Všichni chceme vařit jako profesionálové, zapůsobit na své hosty a podávat zdravá jídla našim rodinám. Obvykle to znamená speciální znalost nebo profesionální vybavení. Varné panely gorenje jsou navržené jako lehce použitelné spotřebiče, které umožňují každému vařit se skvělými výsledky. Indukční trouby, HiLight varné panely a plynové varné panely jsou vybavené funkcemi, které vám vaření usnadní.

XpandZone

XXL povrch pro XXL hrnce a pánve
XpandZone umožňuje vaření prakticky po celé ploše indukčního varného panelu. Když je funkce aktivovaná, můžete využít celý povrch indukčního varného panelu. Propojení zón poskytuje víc prostoru pro vaření a místo pro větší nádoby, nebo kombinaci 2 a více menších nádob. Jelikož má indukční varný panel dvě XpandZones, jednu můžete aktivovat a druhou můžete použít jako oddělenou běžnou varnou plochu.

Funkce PowerBoost Supreme

Spěcháte? Žádné obavy
Funkce PowerBoost Suprme poskytuje mimořádnou intenzitu tepla pánve a výrazně zkracuje dobu čekání. 2 l vody se ohřejí za 4,2 minuty, což je extrémně časově úsporné. Touto funkcí disponují modely indukčních varných desek Gorenje Superior.

BridgeZone

Jednoduchý řešení pro extra velké nádobí
Indukční varná deska se dvěma spojovacími zónami zjednodušuje vaření v objemných hrncích. Ideální pro přípravu ryb s rýží a zeleninou.
_products/features/icon - Vysoko účinné hořáky

Vysoko účinné hořáky

Víc účinnosti plynu
Výrazně vylepšené plynové hořáky poskytují až 10% snížení spotřeby plynu.
_products/features/icon - Wok hořák

Wok hořák

Originální asijská chuť u vás doma
Hořáky Wok dosahují velmi rychle vysoké teploty, čímž dělají přípravu pokrmů z asijské kuchyně jednoduchou a dostupnou pro každého.
_products/features/icon - Powerzone

Powerzone

Rychlejší ohřev
Tato funkce zvýší výkon varné zóny HiLight o 25%, což vám umožní vařit o dost rychleji při použití menšího množství energie.

IQcook varné desky

Díky spolupráci IQ senzoru na poklici a snímače uvnitř indukční desky IQcook můžete vařit zcela automaticky. Bezdrátová komunikace mezi hrncem a varnou deskou poskytuje plně automatické vaření.
_products/features/icon - IQpro

IQpro

Maratón vaření je teď neuvěřitelně lehký.
IQpro nabízí jednoduchý způsob, jak připravit pokrmy, které vyžadují delší časy vaření, pomalejší ohřev nebo vaření při nižší, konstantní teplotě. Ideální pro vaření pokrmů, jako je guláš.
_products/features/icon - IQpoach

IQpoach

Zcela přesná teplota
IQpoach udržuje teplotu mezi 71 a 85 °C a zabraňuje převaření. Jídlo si zachová svoji přirozenou barvu, šťávu a chuť. Specifická a konstantní teplota je ideální pro recepty, jako jsou ztracená vejce.
_products/features/icon - IQgrill

IQgrill

Dokonale ugrilovaný steak
Funkce IQgrill dělá z grilování vzrušující jednoduchý zážitek, i při grilování na velmi malém množství oleje nebo úplně bez něho. Nabízí tři úrovně grilovaní a zabraňuje připálení jídla.
_products/features/icon - IQboil

IQboil

Žádná kapka mimo hrnec
Funkce IQboil přivádí velmi rychle velké množství vody do varu. Jakmile se začne voda vařit, speciální snímač nastaví teplotu na nižší teplotu varu. Ovladač snímače též zabrání jakémukoli přetečení. Ideální při přípravě polévek či vaření těstovin.
více info
méně informací
_products/features/icon - IQsteam

IQsteam

Vitamíny zůstávají uvnitř
Tato funkce umožňuje vaření v páře s velmi malým množstvím vody, na přípravu 1 kg zeleniny je potřeba jen 0,5 dl vody. To aktivně zabraňuje převaření, které dále sleduje řídící snímač. Funkce zachová vitamíny, minerály a přirozenou barvu zeleniny.
více info
méně informací

Všechny vlastnosti

Naše nabídka varných panelů