Nová generace vestavných parních trub - Gorenje

Nejpečlivější zpracování vitamínů na světě

Kombinované parní trouby
Vaření je nesmírně složitý proces. Odehrává se při něm velmi mnoho věcí a dochází ke střetu množství okolností. Vyžaduje to množství vědeckých poznatků a roky vývoje, díky kterým přicházíme s funkcemi a vlastnostmi, které nabízí jedinečné možnosti při zpracování potravin. Umíme pokrm zachovat nejen jako zdroj energie, vitamínů, minerálů a vlákniny, ale také jako zdroj vůně a chuti. Trouby gorenje umí připravit zdravé jídlo s ohledem na všechny cenné ingredience pro zdraví našeho těla. Pro inspiraci si můžete stáhnout naši kuchařku pro vaření v páře.

PureSteam

Žádná voda, jen pára
Kombinované parní trouby Gorenje disponují vynikajícím parním výkonem, který produkuje páru bez kapek vody. Díky parnímu generátoru vaří parní trouby Gorenje úplně bez vody, generátor extrahuje páru z vody, která je tak úplně čistá. Pára je distribuována po celé troubě, bez kapek vody, které by mohly zkazit jídlo tím, že by bylo mokré. Je též ideální pro rozmrazování, protože teplo páry rovnoměrně obklopuje pokrm bez vytváření horkých míst.

MultiSteam 360°

Holistický přístup k vaření v páře
Stejný ventilační systém, jaký se používá v konvenčních troubách, MULTIFLOW 360˚, se používá i v parních troubách. Potom, co pára vstoupí do trouby pomocí více otvorů, speciální ventilátor ji začne rovnoměrně rozvádět. Jedna nádrž na vodu je dostatečná pro celý proces vaření, takže není třeba dalšího otevírání trouby, což šetří čas, energii a zlepšuje celkový výsledek vaření v páře.
_products/features/icon - Zásobník na vodu

Zásobník na vodu

Voda po ruce
Velký, praktický a elegantní zásobník na vodu je lehko dostupný a můžete ho doplnit i v průběhu vaření, bez jeho přerušení. 1,3 l zásobník je šikovně umístěný pro lehčí manipulaci a navržený, aby poskytl víc prostoru a bránil rozlití. Můžete jej lehce demontovat a vyčistit v myčce na nádobí. Objem je dostatečný pro nejdelší parní programy.
více info
méně informací
_products/features/icon - Zdravé ohřívání

Zdravé ohřívání

Rovnoměrné ohřívání nebo rozmrazování
Kombinovanou parní troubu je možné použít na ohřívání nebo na rozmrazování jídla. Při opětovném ohřívání nedochází k dalšímu převaření a při rozmrazování nedochází ke změně struktury potravin. Z tohoto důvodu je rozmrazování a ohřívání v kombinované parní troubě jednoduše zdravější.
více info
méně informací
_products/features/icon - Odvápňování

Odvápňování

Vodní kámen není problém
Funkce odstraňování vodního kamene pracuje automaticky. V případě potřeby vás trouba upozorní, že je třeba spustit proces odstraňování vodního kamene. Délka trvání samotného procesu odvápňování trvá po přidání speciálního roztoku na odvápňování pouze 1 hodinu.
více info
méně informací

Všechny vlastnosti

Naše nabídka parních trub

Parní trouby gorenje zahrnují standardní a kompaktní modely.