Nová generace vestavných kávovarů - Gorenje

Nic, jen potěšení

Kávovary
Dokonalá káva je skutečná výzva. Zrnka kávy je potřeba mlít starostlivě, teplotu vody a tlak je potřeba nastavit přesně, mléko je potřeba dostatečně ohřát a napěnit k dokonalosti. A zároveň šálek na kávu nesmí být studený. S kávovary gorenje budou rána o mnoho radostnější. Promyšlený proces přípravy kávy zajistí optimální chuť a vykouzlí báječnou vůni, která vytvoří dokonalý zážitek vašeho dne.

Perfektní káva

Oblíbná chuť a množství
Intenzitu chuti vaší kávy můžete nastavit pomocí dotykových obladacíhch prvků a LCD displeji. K dispozici je pět chutí: velmi jemná, jemná, normální, silná a extra silná. Navíc můžete nastavit i také její množství: malá, střdední, velká. Kombinace intenzity chuti a množství kávy může být uložené jako předvolba programu. Váš nejoblíbenější šálek kávy tak bude připraven jediným dotykem. Alternativně může kávovar použít rychlé dávkování horké vody na čaj nebo jiné nápoje.

Úroveň mletí

Od tmavých zrnek k voňavé kávě
Káva chutná nejlépe, když jsou zrnka čerstvě namletá. Gorenje kávovary nabízí 9 různých úrovní mletí, od super jemné až po hrubé. Zbytky z použité kávy se automaticky uvolňují.

Zrnka kávy

Lehká rána
Zásobník na kávová zrnka se lehce vytahuje. Když je potřeba, můžete použít mletou kávu místo zrnkové. Když se zásobník kávových zrn vyčerpá, zobrazí se upozornění na displeji.
_products/features/icon - EasyMilk

EasyMilk

Krémová mléčná pěna vždy po ruce
Velká nádoba na mléko umožňuje přípravu bohaté a nadýchané mléčné pěny nebo několik šálků horkého mléka bez potřeby doplňování. Zásobník můžete jednoduše vyndat a uložit do chladničky, doku nebude znovu potřeba.
_products/features/icon - AutoCappuccino

AutoCappuccino

Od cappuccino po latte v jedné sekundě
Funkce AutoCappussino tlačí vodu přez kávová zrna tak, aby získala plnou vůni a vytvořila originální chuť. Úroveň mléčné pěny můžete lehce nastavit pomocí posuvného ovládače, díky kterému připravíte cappussino nebo latte jedním dotykem.
více info
méně informací

Všechny vlastnosti

Naše nabídka vestavných kávovarů