Vlastnosti myček SmartFlex - Gorenje

Vlastnosti myček SmartFlex

SpeedWash zkrácení času mycích programů
SpeedWash zkrácení času mycích programů
SpeedWash zkrácení času mycích programů
Představte si, že pozvete hosty na večeři a nádobí po hlavním chodu máte čisté ještě dříve, než naservírujete dezert. 
Technologie IonTech
Technologie IonTech
Technologie IonTech
Každý zná zápach, který vychází z poloprázdné myčky nádobí, kterou plníme několik dnů. 
16 jídelních souprav
16 jídelních souprav
16 jídelních souprav
XXL myčky nádobí nabízejí dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby. Tři koše umožňují mytí až 16 sad nádobí najednou.
Funkce TotalDry
Funkce TotalDry
Funkce TotalDry
Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky pootvírají, aby mohla odejít zbytková pára. 

Perfektné výsledky

16 jídelních souprav

Maximální flexibilita pro potřeby uživatele
Myčky na nádobí XXL nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby. Tři koše umožňují mytí až 16ti sad nádobí najednou. Naprostá variabilita vnitřního uspořádání umožňuje mytí různých předmětů, obsluha je snadná a mycí výkon je vynikající.
_products/features/icon - SpeedWash zkrácení času mycích programů

SpeedWash zkrácení času mycích programů

Myje rychle, abyste vy mohli zpomalit
Představte si, že pozvete přátele na večeři a nádobí z hlavního chodu jsou umyté, zatímco vy podáváte dezert. Rychlý 20 minutový program je možné díky funkci SpeedWash zkrátit na rekordních 15 minut. Ideální pro větší množství méně zašpiněného nádobí, když máte doma více hostů.
více info
méně informací
_products/features/icon - AUTO programy

AUTO programy

Večírek pro dva či tucet lidí - nádobí bude perfektně čisté
Někdy potřebujete skleněné nádobí jen opláchnout, jindy je vaše myčka plná hrnců z nedělního oběda. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní čištění - jeden program se přizpůsobí všem vašim potřebám.
více info
méně informací
_products/features/icon - Program Extra Hygiena

Program Extra Hygiena

Vždy čistá kojenecká láhev
Tento program zahrnuje dodatečné opláchnutí studenou vodou, za kterým následuje prodloužené mytí horkou vodou o teplotě 70 °C pro odstranění 99,9% všech bakterií. Tento program imituje proces sterilizace a je navržen pro rodiny s dětmi pro mytí dětských potřeb a lahví.
více info
méně informací
_products/features/icon - Funkce Total AquaStop

Funkce Total AquaStop

Nebojte se úniku vody
Díky bezpečnostní funkci AquaStop můžete myčku nechat v provozu přes noc i jindy naprosto bez dohledu. V případě úniku vody anebo zatopení funkce AquaStop automaticky odstaví přívod vody, zatímco čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže myčky ven. Funkce AquaStop zůstává trvale aktivní po celou dobu životnosti přístroje.
více info
méně informací

Bezchybné uživatelské zkušenosti

SmartFlex

Plně kvalifikované, aby dělali práci za vás
Nová řada myček na nádobí SmartFlex je inspirovaná moderním životním stylem. Vzhledem k tomu, že náš každodenní život dokáže nabrat na dynamice, vytvořili jsme generaci myček na nádobí, které Vás za pomoci škály vylepšených funkcí zbaví rutinní zátěže. Jsou zcela přizpůsobené vašim potřebám s celou řadou funkcí a interiérem, který je zcela nastavitelný, navržený takovým způsobem, že každý talíř i příbor má své místo, bez ohledu na tvar nebo velikost.
_products/features/icon - SmartControl

SmartControl

Jednoduché a intuitivní ovládání
Orientace v ovládání nebyla nikdy jednodušší. Veškeré ovládací prvky jsou na ergonomicky výhodných místech a v logickém sledu zleva doprava. Mimo bílé LED displeje u všech myček jsou některé pokročilejší modely vybaveny i dotykovými ovládacími prvky. Mytí tak lze spustit jediným dotykem.
více info
méně informací
_products/features/icon - Super tichý provoz

Super tichý provoz

Jenom tichý šepot
Nejtišší myčky vydávají za provozu hluk na hranici 41 dB, který odpovídá šeptavé konverzaci dvou osob. Tichý provoz umožňuje speciální odhlučnění v kombinaci s výkonnými pohony, vysoce kvalitními součástkami a inovativními řešeními mycích systémů.
více info
méně informací
_products/features/icon - Vnitřní osvětlení

Vnitřní osvětlení

Jasný přehled
Citlivě umístěné LED osvětlení elegantním způsobem nasvěcuje vnitřní prostor myčky a usnadňuje tak plnění i vyprazdňování obsahu.
_products/features/icon - Statusové světlo LedLight

Statusové světlo LedLight

Vždy pod kontrolou
Speciální LED světlo instalované na spodní části dveří myčky neustále indikuje probíhající program mytí. Tímto způsobem vždy víte, zda program stále běží nebo již program skončil.

Inteligentní řešení

Funkce TotalDry

Postará se sama o sebe
Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky mírně pootevřou, aby mohla uniknout zbytková pára. Následující sušící cyklus tak bude mnohem efektivnější, rychlejší a při nízké spotřebě energie.
_products/features/icon - Technologie IonTech

Technologie IonTech

Bez zápachu a bez starostí
Každý zná zápach, který vychází z poloprázdné myčky nádobí, kterou plníme několik dnů. Vyspělá technologie IonTech zabudovaná v myčkách nádobí Gorenje funguje na principu procesu ionizace, který přirozeně odstraňuje pachy a udržuje v myčce svěží vzduch, i když je plná špinavého nádobí.
více info
méně informací
_products/features/icon - Spotřeba vody 6,9 l

Spotřeba vody 6,9 l

Šetří čas i vodu
Při mytí nádobí ručně spotřebujete na očištění 12 běžných jídelních sad 100 litrů vody. Při mytí v myčce spotřeba vody klesá na desetinu. Technologicky vyspělejší modely jsou vybavené vodní nádržkou, která snižuje spotřebu vody na 6,9 l na mycí cyklus.
více info
méně informací
_products/features/icon - A+++ -10% nižší spotřeba energie

A+++ -10% nižší spotřeba energie

Vynikající hospodárnost
Díky novému invertorovému motoru PowerDrive dokáží myčky nádobí Gorenje zkombinovat funkce jako TotalDry k dosažení dokonalých výsledků mytí a vysoušení při velmi nízké spotřebě energie.
_products/features/icon - Elektromotor PowerDrive s invertorem

Elektromotor PowerDrive s invertorem

Neobyčejný výkon, vysoká účinnost
Nový výkonný invertorový motor PowerDrive s regulací otáček zajišťuje vysoký výkon s významně tišším provozem, nižší spotřebou energie a delší životností.
_products/features/icon - SmartLook

SmartLook

Myčka na míru vaši kuchyně
Speciální mechanismus posuvných dveří umožňuje namontovat myčku nádobí do jakéhokoli typu kuchyňské linky bez ohledu na to, jaká je požadovaná délka dekorativních dveří nebo ochranné lišty proti okopání. Kromě toho vestavěný sifon umožňuje instalaci myčky nádobí v ergonomické výšce. Bez mezer pod dveřmi!
více info
méně informací
_products/features/icon - Nerez o velikosti XXL

Nerez o velikosti XXL

Více prostoru na špinavé nádobí
Myčky nádobí SmartFlex s výškou 86 cm se ideálně hodí do kuchyní s výškou pracovní desky přizpůsobené jejím uživatelem. Působivá 56 cm vysoká vana z nerezavějící oceli je největší na trhu a poskytuje vám dostatek místa pro všechny vaše potřeby. Dokonce pro 35ti cm podnos v XXL myčce a 31ti cm podnos v myčce se standardní velikostí!
více info
méně informací

Podívejte se na naši nabídku