NatureFresh - vestavné chladničky a mrazničky - Gorenje
Plné přírodní svěžestiVestavné chladničky a mrazničky NatureFresh
1

Pokud jde o produkci potravin, které jsou čerstvé, chutné a bohaté na nutriční hodnoty, je příroda vždy tím nejlepším řešením. Poskytuje správnou kombinaci slunečního svitu, čerstvého vzduchu a vlhkosti pro optimální růst a nejlepší příchuť.

A to je důvod, proč nové vestavné chladničky Gorenje NatureFresh napodobují přirozených podmínky udržováním procesu fotosyntézy, kontrolou hladiny vlhkosti a poskytováním čerstvějšího vzduchu. Kromě toho mají vestavné chladničky Gorenje NatureFresh vysoké energetické hodnocení, a to v rozsahu od A + do A +++. Jejich modulární a flexibilní konstrukce je zárukou jejich kompatibility s jakýmkoli životním stylem.

Objevte vestavné chladničky NatureFresh

Přirozená svěžest, flexibilní design, efektivní skladování

_products/features/icon - CrispZone s VitaLight a SmartHumidity

CrispZone s VitaLight a SmartHumidity

Jako přímo ze zahrady
Jedna z největších zásuvek na ovoce a zeleninu na trhu, CrispZone, prodlužuje čerstvost vaší úrody s nízkou teplotou, automatickou regulací vlhkosti a speciálním světlem. SmartHumidity udržuje vlhkost v zásuvce na optimální úrovni za všech okolností díky speciální membráně, která automaticky vypustí přebytečnou vlhkost. VitaLight zachovává přirozený proces zrání, zelenina a ovoce tak zůstanou déle čerstvé a zachovají si cenné vitamíny.
více info
méně informací
_products/features/icon - IonAir s DynamiCooling

IonAir s DynamiCooling

Udržuje pouze příjemné aroma
Vzduch navíc obohacený o záporné ionty zachovává chuť a odstraňuje nepříjemné pachy, zatímco pokročilý systém ventilace vyrovnává teplotu v celém prostoru chladničky a rovnoměrně rozděluje ionizovaný vzduchu, což zajišťuje, že jakýkoli typ potraviny lze umístit na libovolné polici.
více info
méně informací
_products/features/icon - AdaptTech technologie

AdaptTech technologie

Chladnička, která rozezná vaše zvyky
Tento šikovný systém byl navržen, aby udržoval optimální teplotu v chladničce bez ohledu na to, jak často ji otevíráte. Při otevření chladničky se teplota náhle zvýší a potraviny jsou tak vystaveny teplotnímu šoku, v důsledku čehož se rychleji kazí. Chladnička neustále monitoruje a analyzuje způsob, jakým ji používáte. Takto ví předpovědět, kdy otevřete ledničku a předtím, než tak učiníte, sníží teplotu o 1 nebo 2 °C, čímž udržuje stabilní teplotu a zaručí, že potraviny zůstanou čerstvé a plné živin.
více info
méně informací

NoFrost DualAdvance

Optimální systém dvojité cirkulace vzduchu
Intenzivní cirkulace chladného vzduchu v mrazničce snižuje hladinu vlhkosti a zabraňuje hromadění námrazy na potravinách a tvorbě ledu na stěnách mrazničky. V chladicím prostoru
poskytne optimální podmínky pro uchování potravin, což vede k optimálnímu ovládání chlazení a mrazení, přizpůsobenému jednotlivým procesům ve dvou samostatných částech spotřebiče.

• Již žádné rozmrazování mrazničky
• Žádné zmražené potraviny do sebe v jednom kuse
• Dokonalá kvalita zmražených potravin
• Lepší přehled o obsahu
• Více prostoru
• Bez přechodu pachů mezi mrazicím a chladicím oddělením
• Vždy čerstvé potraviny

VYZKOUŠEJTE VÍCE FUNKCÍ

klikněte na
rozbal

Tipy a triky pro chlazení

Jak udržet polovinu cibule čerstvější po delší dobu:

Namažte cibuli máslem

Je pravda, že polovina cibule nebude mít pravděpodobně zásadní vliv na rodinný rozpočet, ale proč ji vyhazovat, když můžete při správném skladování ušetřit. Až budete mít příště nějaký zbytek cibule z vašeho karbanátku nebo rajčatového salátu, nepoužívejte fólii nebo obaly, ale sáhněte po másle. Polovina cibule zůstane déle čerstvá, pokud ji namažeme máslem. A aby se zabránilo intenzivnímu zápachu, uložte cibuli do vzduchotěsného Multiboxu.
Jak zajistit nejlepší zeleninu v zimě:

Vytáhněte zeleninu z mrazáku

Není nic krásnějšího než čerstvé fazole, čerstvý hrášek nebo cokoli jiného, co je čerstvé. Naštěstí to není radost, kterou můžeme zažívat pouze a jen v létě. Mražená zelenina si dobře uchovává chuť, konzistenci a vitamíny, pokud je uložena v prostředí s teplotou -18˚C nebo nižší a pokud byla řádně zabalena, aby nedocházelo k oxidaci a dehydrataci. Pro co možná největší prospěch z čerstvého ovoce a čerstvé zeleniny ukládejte tyto produkty do zásuvky CrispZone; speciální systém VitaLight se postará o zachování nutričních hodnot