Ion Generation - Gorenje

Ion Generation

Kombinované chladničky ION generation Nová generace kombinovaných chladniček staví výrobky gorenje mezi top značky v oboru. Kvalita a hodnotné materiály jsou prezentovány rafinovanými liniemi, perfektním využitím úložného prostoru a mnoha dalšími funkčními a technickými vylepšeními. Při vývoji jsme dávali důraz na to, abychom vytvořili v chladničkách co nejzdravější a nejpřirozenější klima. Jádrem se stává IonAir technologie simulující přírodní proces ionizace a osvěžující tak vzduch ve spotřebiči. Abychom čerstvý vzduch dokázali distribuovat po celém vnitřním prostoru, využili jsme technologii ventilace MultiFlow 360° v modelech Advanced a technologii AirPower v modelech Essential. Zcela nový a na trhu unikátní je vyspělý systém adaptace. Inteligentní, elektronicky řízený senzorový systém zaznamenává zvyky uživatele a podle nich přizpůsobí řízení teploty v chladničce. Výsledkem je konstantní teplota a zamezení nárůstu teploty během častého otevírání dveří.

Vítejte ve světě ION generation chladniček Gorenje. V souladu s přírodou.

Keep it fresh

Jediný způsob jak být zdravý je jíst zdravě. Zdravé jídlo poskytuje lidskému tělu tak potřebné živiny, vitamíny a minerály, které jsou tak podstatné pro kvalitní stravu. Bylo by výborné vzít jídlo přímo z vlastní zahrádky. Ne všichni ale takové možnosti máme a kupujeme suroviny s několikadenním předstihem.

V případě nedobrého skladování dochází velice rychle ke ztrátě nutriční hodnoty a suroviny se navíc stávají zdrojem bakteriíí a mikroorganizmů. Takové jídlo už můžeme jedině vyhodit. Není tedy překvapením, že průměrná domácnost vyhodí přibližně 180 kg surovin za rok. Experti společnosti Gorenje proto přemýšleli nad každým detailem, aby vytvořili perfektní mikroklima pro vaše jídlo a zachování jeho přirozené hodnoty, chutě a barvy.

Přesvědčte se a zjistěte více o vlastnostech, které pomohou dosáhnout čerstvého a přirozeného klimatu uvnitř chladničky.

Technologie IonAir

Zajišťuje mikroklima, které prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin
. ničí většinu bakterií uvnitř spotřebiče
. prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin
. bez nepříjemného zápachu z aromatických potravin

Nová generace chladniček ION generation rozhodně umisťuje Gorenje mezi nejlepší značky na trhu. Kvalita a zdokonalené materiály, diskrétní navrženy linie, špičkové police a množství dalších funkčních vylepšení. Při vývoji jsme se především věnovali vytvoření co nejlepší klimatu uvnitř spotřebiče. Základem všech našich pokročilých řešení je IonAir technologie, která napodobuje přirozený proces ionizace a osvěžuje vzduch v chladničce. S cílem poskytnout perfektní tok tohoto vzduchu v rámci celého spotřebiče a přivést kyslík do všech částí, použili jsme vynikající ventilační systémy - MULTIFLOW 360 ° u Advanced modelů a DynamicCooling v základních modelů nové generace. AdaptTech technologie, kterou používáme, je zcela inovativní a jedinečnou na trhu. Jedná se o vysoce inteligentní systém senzorů, které sledují návyky uživatelů a udržují konstantní teplotu pro vytvoření optimálního klimatu.
Vítejte ve světě nové generace chladniček Gorenje ION Generation, vyrobené v dokonalé spolupráci s přírodou.

Technologie MultiFlow 360°

Udržuje rovnoměrnou teplotu díky 14ti ventilačním otvorům
. aktivně vyrovnává vzdušnou vlhkost a teplotu uvnitř chladničky
. stálá a neměnná teplota v celém prosotru chladničky
. rovnoměrná distribuce ionizovaného vzduchu

Dokonalý větrací systém zajišťuje díky 14 větracím vstupům trvalou a rovnoměrnou cirkulaci vzduchu uvnitř chladničky, a udržuje tak v celém jejím prostoru stabilní a rovnoměrnou teplotu. Ve spojení s technologií IonAir tento systém vytváří to nejzdravější prostředí pro potraviny uložené v chladničce. Záporně nabité ionty jsou totiž neustále rozptylovány společně se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin na každé úrovni chladničky. Tímto výjimečným spojením technologie IonAir s technologií MultiFlow 360° jsou vybaveny všechny modely NoFrost nové generace chladniček ION generation.

DynamiCooling

Rovnaká teplota v chladničce
Vylepšená funkce ventilačního systému, v souladu s principy dynamického chlazení, udržuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce. Vzhledem k tomuto systému provozu přispívá DynamiCooling k úspoře energie a spadá do kategorie "zelených" funkcí. Ten je u základních modelů v kombinaci s IonAir, zatímco Superior modely využívají IonAir s MULTIFLOW 360 ° systémem.

Technologie AdaptTech

Šetří energii, chrání potraviny před teplotním šokem a prodlužuje jejich trvanlivost
. přizpůsobí provoz chladničky vašim zvyklostem
. v době častého otevírání dveří koordinuje teplotu uvnitř
. zabraňuje teplotnímu šoku, výkyvům teploty a předčasnému kažení potravin

Vždy při otevírání chladničky naruší závan venkovního teplého vzduchu stabilní vnitřní teplotu a tím se urychlí proces kažení potravin. AdaptTech je nově vyvinutá technologie senzorů, které „sledují“ zvyky uživatele po 7 dnů a každodenně zaznamenávají období častého otevírání dveří chladničky. Na základě toho spotřebič přizpůsobí svůj provoz a v době častého otevírání dveří si koordinuje teplotu uvnitř chladničky, tak aby zajistil maximální dobu čerstvosti potravin. Zabrání tak teplotnímu šoku, výkyvům teploty a předčasnému kažení potravin.

Technologie FrostLess

Tato technologie omezuje tvorbu ledu a potřebu manuálního odmrazování až o 50 %. Kromě toho, že budete mít méně práce s odmrazováním, pomocí systému FrostLess ušetříte také energii a zajistím vám i snadný úklid v mrazničce.

Technologie NoFrost Plus

Kompletně vylepšený systém NoFrost, který nejenom odstraňuje led z mrazničky, ale rovněž brání vysychání potravin v chladničce. „Plus“ znamená doplněk, který jsme přidali k obvyklému označení NoFrost – IonAir, MultiFlow 360° a AdaptTech. Tímto způsobem jsme zajistili dokonalé mikroklima v chladničce, které je neustále vlhké a současně čerstvé. Navíc se v celém spotřebiči nevytváří led.

CrispZone s HumidityControl

Velká zásuvka v chladničce slouží pro ukládání ovoce a zeleniny. Pomocí systému HumidityControl je možné seřizovat úrovně vlhkosti uvnitř zásuvky CrispZone. Ovoce a zelenina zůstávají déle čerstvé, svěží a zachovávají si své vitamíny.

ZeroZone

Zásuvka s trvalou teplotou kolem 0 °C dokonale uchová maso i ryby.

Fresh Zone

Zásuvka udržuje potraviny déle čerstvé při teplotě kolem 3° C.

Funkce SuperCool

Ideální funkce pro velké nákupy. Velké množství nových potravin, které mají při vložení do chladničky vyšší teplotu, naruší stabilní teplotu uvnitř chladničky. Proto tato funkce sníží teplotu na 3 °C a bude ji následujících 6 hodin udržovat konstantní. Funkci SuperCool aktivujte po mimořádně velkých nákupech, tak aby je udržela stále čerstvé a svěží.

FastFreeze

Funkce uvnitř mrazničky slouží pro rychlé zmrazení potravin a pro kontrolu stavu zásob. Teplota se automaticky sníží na –24 °C a následujících 50 hodin zůstane konstantní.

XtremeFreeze

Funkce intenzivního zmrazování
Tato funkce je k dispozici u nejlepších modelů chladniček nové generace ION generation. Zajišťuje dokonalé zmrazení, a tak chrání všechny výživové hodnoty potravin i po rozmrazení.

Keep it smart

Každý chce mít chladničku takovou, jako jsou ty, co viděl v časopise. Elegantní a takové, které se snadno používají a udržují. Víme, že to není jednoduché. Proto jsme se pokusili umožnit to v nové generaci chladniček s mrazákem Gorenje. Pojďme se podívat, co je uvnitř!

SimpleSlide police ve dveřích chladničky

Velmi praktický mechanismus, který umožňuje pohyb dveřních polic nahoru a dolů. Dokonce i nejvyšší láhev můžete pohodlně umístit do police ve dveřích chladničky, jednoduše a pohodlně polici zvednete podle potřeby.

PullOut police

S posuvnými policemi je obsah celé chladničky snadno dostupný. Již se nemusíte „nořit“ hluboko do chladničky, abyste si mohli vzít potraviny z její zadní části, nyní lze každou polici jednoduše vysunout. Police jsou vyrobeny z tvrzeného skla a unesou až 22kg potravin.

XXL SpaceBox zásuvka

Extra velká zásuvka v mrazničce, kde můžete snadno uskladnit i ty největší kusy potravin.

MultiBox

Úložný prostor
Prostor MultiBox poskytuje snadný způsob skladování různých druhů surovin se silným aromatem, jako jsou například zrající sýry, omáčky, cibule. Omezený přístup vzduchu zaručí nevysychání surovin a zároveň omezí šíření pachů po celé chladničce. MultiBox může být také použit jako držák na vejce a na led.

Slot-in funkce

Pokud chcete umístit chladničku vedle zdi,stojícího mrazáku nebo jiného spotřebiče, bude pro vás funkce SlotIn jako stvořená. Dveřní závěsy jsou zkonstruovány tak, aby bylo umožněno snadné otevření dveří do pravého úhlu. Rovněž tak budete moci snadno vytáhnout police a mít tak dobrý manipulační prostor.

Keep it green

Výkonný invertorový kompresor, vakuové panely, LED osvětlení, energeticky úsporné systémy chlazení a EcoMode program, to vše přispívá k úžasné úspoře energie.

Chladnička je pouze spotřebič, který funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Vzhledem k tomu, že tak usilovně pracuje, spotřebovává hodně energie. Nová generace chladniček s mrazákem Gorenje nabízí kombinaci vysokých energetických tříd a dalších parametrů, které přispívají k úspoře peněz a energie.

Galerie

Výrobky