Gorenje Simplicity - Gorenje
ŽÁDNÉ DRAMA S NOVÝMI DOMÁCÍMI SPOTŘEBIČIKolekce spotřebičů Gorenje Simplicity
1

Život může být někdy dramatický. Naštěstí s domácími spotřebiči Gorenje Simplicity se žádné drama nekoná. S elegantním, čistým vzhledem to bude dokonalý zážitek, povýšen o extra hodnoty: 

  • Adaptivní technologie si pamatuje vaše volby
  • Automatické programy ověřené a vyzkoušené pro perfektní výsledky
  • Intuitivní ovládání zabezpečí jednoduché ovládání pro zkušené i začátečníky

K dispozici v černé nebo bílé barvě, které nikdy nevyšly z módy.

Vyberte si své "DRAMA-FREE" spotřebiče

Kde koupit designovou kolekci Gorenje Simplicity

Sledujte dostupnost jednotlivých modelů z kolekce Gorenje Simplicity.
Ocenění Red dot pro indukční varnou desku Simplicity

Nové indukční varné desky Gorenje Simplicity získaly prestižní ocenění za design "Red Dot Design Award". S inovativními funkcemi, jako automatické rozpoznávání polohy hrnců či možnost propojení dvou sousedících varných zón, nabízejí ještě větší flexibilitu a snadnost použití. Varná deska Simplicity, navržená tak, aby uživatelům smysluplně pomáhala, poskytovala návrhy a volila režimy potřebné během vaření, splňuje i ty nejambicióznější požadavky uživatelů a zároveň je dostupná za rozumnou cenu.

Adaptivní, intuitivní a automatické

AdaptTech

Žádné drama se zkaženým jídlem
Tento inteligentní systém byl vyvinutý pro udržení konstantní teploty v chladničce bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. Chladnička nepřetržitě monitoruje způsob, jakým jí používáte, a řídí si teplotu, aby zabránila zvýšení teploty a zabezpečila, že vaše jídlo zůstane čerstvé.
více info
méně informací
_products/features/icon - AutoDetect

AutoDetect

Žádné drama s umístěním hrnců
V průběhu prvních 10 vteřin po zapnutí varná deska automaticky zjistí polohu hrnce a aktivuje varnou zónu, samostatnou nebo propojenou, pod hrncem. Funkci je možné kdykoliv manuálně aktivovat během vaření.
_products/features/icon - AdaptBake

AdaptBake

Žádné drama s vašimi oblíbenými recepty
Trouba si zapamatuje nastavenou teplotu pro každý přednastavený program a při nejbližším použití navrhne poslední a nebo nejčastěji používané nastavení.
_products/features/icon - AutoProgram

AutoProgram

Žádné drama s komplikovanými programy
Automatický program s pokročilou senzorovou technologií vždy upraví mycí program tak, aby dokonale umyl nádobí, ať už potřebujete jen lehké opláchnutí nebo intenzivní mytí. Zároveň je optimalizována spotřeba vody a energie.
více info
méně informací

AdaptLight

Žádné drama s osvětlením
Inovativní funkce senzoru AdaptLight, u odsávače Gorenje Simplicity, detekuje osobu stojící před varnou deskou a automaticky zapne osvětlení na odsavači.
_products/features/icon - Automatické programy

Automatické programy

Žádné drama s komplikovaným nastavením
S automatickými programy je vaření v mikrovlnné troubě ještě jednodušší: stačí zvolit typ pokrmu a zadat jeho hmotnost, trouba automaticky nastaví výkon a dobu vaření.

Elegantní design v černé nebo bílé barvě