Gorenje Simplicity - Gorenje

Gorenje Simplicity

Moje životní filozofie je prostá. Oceňuji vše, co vyhovuje mým zvykům a možnostem. Svůj životní prostor si navrhuji a zařizuji podle svého. Vybírám si takovou řadu spotřebičů, která respektuje můj životní styl. Zjistil jsem, že do své domácnosti mohu snadno začlenit skvěle navržené spotřebiče Gorenje Simplicity v černé nebo bílé barvě. Staly se součástí mého způsobu života, protože se přizpůsobují mně, a nikoli naopak. Simplicity!

Nádherné. Prosté. Cenově dostupné.

Logická volba

U spotřebičů řady Gorenje Simplicity je nejpoužívanější a nejpohodlnější nastavení ihned po ruce – prostřednictvím jediného knoflíku.

Adapt Tech

Moderní spotřebiče si pamatují vaše osobní volby a při dalším použití je nabízejí. Stačí už jen potvrdit zmáčknutím knoflíku.

Kompaktní design

Čisté linie, prvotřídní materiály a ergonomie umožňují začlenění spotřebičů do každé domácnosti.

Skvělá cena

Nejenže jsou tyto spotřebiče cenově výhodné, ale nabízejí i okamžitou úsporu. Kromě toho nejmodernější technologie zaručuje, že platíte pouze za to, co skutečně potřebujete, a to z dlouhodobého hlediska přináší další úspory.

Voní to krásně. Způsob pečení - to je přesně pro mě!

Vestavná trouba využívá technologii AdaptTech pečení, a proto si zapamatuje nastavení, které nejčastěji používám, a příště je sama navrhne, takže je už nemusím opakovat. Svým skvělým designem se trouba hodí k dalším spotřebičům kolekce Gorenje Simplicity v černé nebo bílé. To je něco pro mě!

AdaptBake

Své vlastní nastavení nemusíte opakovat

Trouba si zapamatuje nastavení teploty pro každý předvolený program a při dalším použití vám nabídne poslední nebo nejčastěji používané nastavení.

Zavařovací program

Spolehlivý způsob výroby zavařenin

Tento program je vhodnou alternativou k objemným zavařovacím hrncům, se kterými se obtížně manipuluje a problematické je i jejich skladování, navíc mohou poškodit sklokeramickou varnou desku.

Systém zavírání dvířek trouby GentleClose

Mimořádně pohodlné zavírání dvířek trouby: dvířka se zavírají jemně a bezhlučně bez ohledu na vynaloženou sílu.

Elektronický programovací časový spínač s dotykovým ovládáním

Jednoduché a jasné ovládání

Časový spínač umožňuje nastavit dobu vaření a vybrat správnou teplotu. Tyto svoje volby a právě používaný program pečení můžete sledovat na přehledně rozvrženém displeji. Povrch časového spínače je zcela hladký a snadno se čistí.

Užívám si to. Způsob vaření - to je přesně pro mě!

S tlačítkem SimpleOff si už nemusím dělat starosti, jestli jsem nenechala puštěný plyn. Plynové hořáky se vyznačují inovativním programovatelným časovým spínačem, který dokáže vypnout hořák v předem nastavený čas. Spolu s ostatními spotřebiči kolekce Gorenje Simplicity mi umožní vařit tak, jak já chci. To je něco pro mě!

Plynový sporák s programovým časovým spínačem SimpleOff

Bezpečné, jednoduché, čisté a řízené vaření (u vybraných modelů)

Ergonomicky navržený knoflík s vestavěným elektronickým časovým spínačem umožňuje nastavení doby vaření (až 99 minut). Po uplynutí nastavené doby se ozve akustický signál a plynový hořák se automaticky vypne.

BoilControl

BoilControl je automatický systém, který dočasně upraví výstupní výkon varné zóny. Varná zóna pracuje zprvu na maximální výkon a poté udržuje teplotu na požadované výši, aby se zamezilo přetékání nebo rozvaření jídla.

Jednoduché ovládání se SmartControl

Srozumitelnost a kontrola při vaření

Pro každou varnou zónu lze samostatně nastavit dobu vaření. Po uplynutí nastavené doby se ozve akustický signál a časový spínač automaticky vypne varnou zónu.

Litinové rošty

Vyšší stabilita a odolnost

Litinové rošty zvyšují stabilitu a vylepšují vzhled plynového varného panelu. Jsou vyrobeny z materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost i vůči těm nejvyšším teplotám.

Indukční varná deska SuperPower

Rychlé a účinné vaření a jednoduché čištění

Indukční varné desky pracují pozoruhodně rychle a účinně. Díky nim můžete připravit výtečné a zdravé jídlo. Funkce SuperBoost pro rychlý a výkonný chod umožňuje ještě rychlejší a účinnější vaření, které šetří energii i váš čas.

Vše čerstvé. Způsob chlazení - to je přesně pro mě!

První chladnička, která se sama učí, využívá inteligentní systém AdaptTech chlazení, díky němuž zjistí, kdy ji častěji otevírám, a podle toho upraví nastavení. Potraviny vydrží déle a já mám ze svých černých nebo bílých spotřebičů kolekce Gorenje Simplicity ještě větší radost. To je něco pro mě!

AdaptCool

Udržuje potraviny čerstvé o 20 % déle

Přizpůsobivý inteligentní systém sleduje, analyzuje a zaznamenává chod chladničky. Následně je její provoz, zvláště udržování nastavené teploty a výsledná spotřeba energie, upraven podle zjištěného schématu. Po otevření dvířek teplota potravin nestoupne jako u běžných chladniček. Díky tomu se zamezí rozvoji bakterií.

IonAir

Udržuje potraviny čerstvé a chutné až o 10 dní déle

Ionty vytvářené v chladničce zlikvidují až 95 % bakterií, virů, plynů a pachů a spolehlivě zařídí, aby byl vzduch ve vaší chladničce stále svěží.

NoFrost Plus

Konec námrazy, ledu nebo ručního odmrazování

Moderní technologie NoFrost využívá intenzivní cirkulace studeného vzduchu k odstranění vlhkosti z mrazáku a z chladničky. Díky tomu se na potravinách netvoří námraza a na vnitřních plochách spotřebiče se nevytváří ledová vrstva.

MultiFlow 360°

Dlouhotrvající čerstvost a nižší spotřeba energie

Intenzivní 360° cirkulace vzduchu MultiFlow, vytvářená vícenásobným vyfukováním studeného vzduchu přes ventilační otvory umístěné ve sloupci na zadní stěně chladničky, zajišťuje stálou a neměnnou teplotu v celém prostoru chladničky.

Vzduch je čistý. Způsob jakým to funguje - to je přesně pro mě!

Zapomeňte na zapínání a vypínání digestoře! AdaptTech odsávání automaticky rozpozná, že vzduch už není čistý a podle toho upraví výkon. Při halogenovém osvětlení se mi bude lépe vařit, zatímco ocel a sklo mou kuchyň zkrášlí, protože skvěle ladí jak s bílými, tak s černými spotřebiči kolekce Gorenje Simplicity. To je něco pro mě!

Funkční design

Kromě výkonu se digestoře pyšní prvotřídními materiály, jako je nerezová ocel ve spojení se sklem. Atraktivní design je stále důležitějším aspektem; digestoře však dokáží při provozu poskytnout i vysoce praktické osvětlení plotny sporáku.

Halogenové osvětlení

Výborné osvětlení varné desky

Další zdroj světla pro optimální osvětlení varné desky: halogenové osvětlení je silnější i úspornější než běžné žárovky.

Filtry se snadným čištěním

Snadnější údržba a delší životní cyklus

Kovové filtry v digestořích, které jsou navrženy tak, aby odstraňovaly částečky tuku, lze snadno vyjmout a vyčistit. Můžete je umýt ručně nebo v myčce s použitím programu pro jemné mytí.

Šetrný ohřev. To je přesně pro mě!

Jen málo domácích spotřebičů předvede své kvality tak rychle jako mikrovlnná trouba Simplicity. Stačí jen pár minut a vaše přání je splněno. Kromě velkorysého vnitřního prostoru patří k výhodám této trouby přednastavené programy pro různé druhy jídel a způsoby vaření. K dostání v bílé nebo černé.

Jasná a jednoduchá kontrola

Mikrovlnné trouby jsou vybaveny elektronickým ovládáním s přehledným displejem, na kterém si lze nastavit přesný čas či režim ohřívání. Každé nastavení je intuitivní a ovládací prvky jsou jednoduše přístupné.

Gril jako součást mikrovlnné trouby

Pro vynikající výsledek z grilování

Mikrovlnné trouby Gorenje Simplicity s velkým objemem až 23L přináší do vaší kuchyně další výhodu v podobě programu gril. Kombinovaná funkce grilu a ohřevu umožní upéct menší kus masa či pizzu mnohem rychleji než standardní vestavěná trouba.

Přednastavené programy

Okamžitá a logická volba, bez zbytečných starostí

Jednotlivé programy si zvolíte prostřednictvím jednoho knoflíku. Každý z devíti přednastavených programů (pizza, ryby, zelenina, čokoláda atd.), má automatickou předvolbu ohřívání, zvolené energie i čas trvání (na místo času). Dobu trvání programu je však možné nastavit i dle své vlastní potřeby. Mikrovlnné trouby mimo jiné nabízí i funkci odloženého startu či samočisticí program.

Bez skvrn. Způsob praní přesně pro mě!

Rychlost otáček a hladinu vody pro každý prací program si zvolím sama. Mou volbu si AdaptTech praní okamžitě zapamatuje. Příště už ji nemusím nastavovat znovu. Zvolila jsem si třídu A+++ a krásnou novou kolekci spotřebičů Gorenje Simplicity – v černé nebo bílé. To je něco pro mě!

AdaptWash

Své vlastní nastavení nemusíte opakovat

Pračka si zapamatuje vaše nastavení pro každý cyklus odstřeďování u každého přednastaveného programu. Zapamatuje si také, zda jste u konkrétního programu zvolili vyšší hladinu vody nebo předpírku. Při opětovném použití stejného programu vám nabídne vaše poslední nastavení.

Technologie čidel SensorIQ

Optimální výsledky se značnými úsporami energie, vody a času

Četné senzory neustále sledují proces praní. Na základě shromážděných údajů proces praní automaticky upraví podle zvoleného programu a druhu a váhy prádla.

TimeComfort

Praní ve správný čas

Všechny pračky nabízejí možnost odložit spuštění pracího cyklu až o 24 hodin. Díky tomu můžete využít nižší tarif pro odběr elektřiny během noci.

Vynikající energetická účinnost

Všechna inovační řešení, jako například efektivní programové algoritmy, prací buben OptiDrum a optimální systém namáčení QuickWet spolu s inteligentní technologií čidel SensorIQ, zajišťují vynikající energetickou účinnost. Špičkové modely Gorenje se pyšní třídou energetické účinnosti A+++, což znamená, že spotřebovávají o 30 % méně energie než spotřebiče energetické třídy A.

Krásně měkké. Způsob, jakým se to suší - to je přesně pro mě!

Chci pro své prádlo ExtraDry, aby bylo šetrně usušeno za nízké teploty nebo jen provětráno. Sušička Simplicity si zapamatuje mou volbu pro každý program, takže příště už ji nemusím opakovat. Také skvěle ladí s pračkou kolekce Gorenje Simplicity v černé nebo bílé variantě. To je něco pro mě!

AdaptDry

Své vlastní nastavení nemusíte opakovat

Sušička si zapamatuje, zda jste v konkrétním programu použili funkci ExtraDry, nižší teplotu sušení, funkci osvěžení nebo funkci zabraňující zmačkání. Při opětovném použití stejného programu vám nabídne vaše poslední nastavení.

Kondenzačná sušička vybavená tepelným čerpadlem

Mimořádně úsporné sušení

Jedná se o jediný spotřebič pro domácnost, který využívá jak chladicí, tak ohřívací část tepelného čerpadla. Plné využití vede až ke 50procentnímu snížení spotřeby energie ve srovnání s třídou A.

TwinAir

Pro rovnoměrně vysušené prádlo

Kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem používají unikátní systém proudění vzduchu, který umožňuje vstup teplého vzduchu do bubnu skrze dva vzduchové kanály. Prádlo je tak účinně vysušené bez ohledu na to, kterým směrem se buben otáčí.

Programování spuštění cyklu sušení

Sušení ve správný čas

Začátek procesu sušení lze naprogramovat až 24 hodin předem. Vaše oblečení se vysuší na dříve nastavenou úroveň vlhkosti a lze je ihned uložit do prádelníku, případně vyžehlit, pokud máte pocit, že je to potřeba.

Galerie