Gorenje Ora Ito Soutěž - Gorenje
SOUTĚŽ JIŽ SKONČILA. A KDO VYHRÁL?
Stanislav Janiš poslal formulář jako 50. v pořadí a vyhrál vestavnou myčku Ora Ïto GV60ORAB
Petra Wežranowská poslala formulář jako 100. v pořadí a vyhrála vestavnou troubu Ora Ïto BOP747ORAB
Ludmila Sojková poslala formulář jako 250. v pořadí a vyhrála volně stojící chladničku Ora Ïto NRK612ORAB
Barbora Klejchová poslala formulář B jako 50. v pořadí a vyhrála odsavač par Ora Ïto WHI643ORAB
Dana Sedmáková-Popíková poslala formulář B jako 150. v pořadí a vyhrála indukční varnou desku Ora Ïto IT635ORAB


ZNĚNÍ UKONČENÉ SOUTĚŽE:
Už znáte kouzelný svět spotřebičů gorenje nebo jej teprve objevujete? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte spotřebiče z nové designové kolekce spotřebičů Ora Ïto v celkové hodnotě více než 100 000 Kč. Jediné, co potřebujete, je kouzelný klíč, který vám otevře dveře do soutěže. 

Jak soutěžit

Najděte kouzelný klíč

Na spotřebiči od gorenje nebo v záručním listu najděte název modelu a tzv. Art.Number. Pokud žádný spotřebič gorenje nemáte, připravte si svůj e-mail.

Vyplňte magický formulář

Nezapomeňte, že kolik výrobků od gorenje máte doma, tolikrát můžete soutěžit. Formulář tedy vyplňte za každý výrobek od gorenje, který máte doma.

Vyčarujte výhry

Soutěžíme o 5 spotřebičů Ora Ïto v celkové hodnotě přes 100 000 Kč. O výhercích rozhodne pořadí přijatých formulářů. Soutěž bude vyhlášena 31. října na naší FB stránce a na webu.

Začít soutěžit

Máte doma spotřebiče gorenje?

Kouzelným klíčem do hlavní soutěže o spotřebiče z kolekce Ora Ïto jsou snadno dohledatelné informace o vašich spotřebičích gorenje.
 Vyplněním tohoto formuláře soutěžíte o 3 spotřebiče v hodnotě přes 70 000 Kč. Vyhrávají formuláře přijaté jako 50., 100. a 250. v pořadí.

Nemáte žádný spotřebič gorenje? Nevadí!

Zapojte se do soutěže o spotřebiče z kolekce Ora Ïto posláním vaší e-mailové adresy. Vyplněním tohoto formuláře soutěžíte o 2 spotřebiče v hodnotě přes 30 000 Kč. Vyhrávají formuláře přijaté jako 50. a 150. v pořadí.

Co můžete vyhrát?

Spotřebiče z designové kolekce Ora Ïto v hodnotě více než 100.000 Kč, díky kterým se vaše kuchyně promění v magické místo.

Více o nové kolekci