Black - Gorenje
Tak jako kouzelník dokáže vytvořit iluzi pomocí triků, i vy můžete flambovat s lehkostí. Vše je možné s novou kolekcí kuchyňských spotřebičů, navrženou slavným francouzským designérem Ora Ïto. Spotřebiče jsou jednoduché, intuitivní a spojují to nejlepší, co technologie nabízejí. Prozkoumejte všechny triky!

VLASTNOSTI

_products/features/icon - IonAir a MultiFlow 360°

IonAir a MultiFlow 360°

Vyberte polici. Libovolnou.
Ventilační systém MultiFlow 360° zajišťuje rovnoměrnou distribuci ionizovaného vzduchu přes 14 větracích otvorů, a to tak, aby byla udržována konstantní teplota na jednotlivých policích. Vzduch obohacený o další záporné ionty odstraňuje nepříjemné pachy a napodobuje přírodní mikroklima; takto se vytváří ideální prostředí pro čerstvé potraviny.
více info
méně informací
_products/features/icon - BridgeZone

BridgeZone

Jednoduchý plán pro super-velké hrnce
Pomocí kouzla změňte dvě samostatné varné zóny do jedné, jednoduchým dotykem. Vaření ve velkých nádobách a pánvích nikdy nebylo snadnější ani efektivnější.
_products/features/icon - HomeMade tvar trouby

HomeMade tvar trouby

Abracadabra, dokonale propečení!
Na základě inspirace tradičními troubami, u nichž se pro spalování používá dřevo, umožňuje charakteristický zaoblený tvar trub Gorenje Ora Ito volný pohyb horkého vzduchu. Potraviny jsou rovnoměrně ohřívány ze všech stran. Jsou vždy dokonale připraveny: jsou křupavé zvnějšku a šťavnaté zevnitř.
více info
méně informací
_products/features/icon - 16 jídelních souprav

16 jídelních souprav

Více prostoru než v kouzelném klobouku
Plně flexibilní interiér umožňuje různé možnosti ukládání; tři koše nabízejí dostatek prostoru pro vyčištění i s nastavením 16 míst současně. Nyní si můžete opravdu užívat večírku!
_products/features/icon - AdaptTech

AdaptTech

Vy se soustřeďte pouze na šou
Digestoř detekuje úroveň nečistot a automaticky nastavuje otáčky ventilátoru nebo dokonce zcela zastaví, když již není potřeba.
A můžete přenést celou pozornost
na vaše skvělé jídlo. A nyní můžete věnovat celou svou pozornost vašemu skvělému jídlu.
více info
méně informací
_products/features/icon - AutoMenu

AutoMenu

Kouzlo pro jednoduchou přípravu pokrmů
Množství přednastavených programů umožňuje ještě jednodušší přípravu určitých pokrmů. Stačí vybrat typ jídla a zadat jeho hmotnost; trouba automaticky upraví výkon a dobu přípravy.

ORA ÏTO
DESIGNÉR "PAR EXCELLENCE"

Kreativní francouzský designér byl vždy známý tím, že posouval hranice designu, aby vytvořil něco, co je nadčasově estetické a jednoduché. Tato podstata je součástí celé jeho nové kolekce kuchyňských spotřebičů Gorenje.

Jeho provokativní myšlenky podpořily jeho rychlý vzestup až na vrchol světového designu. Na začátku své kariéry prezentoval své návrhy a nápady na virtuálních výrobcích, podepsaných známými značkami na své vlastní webové stránce. Lidé začali objednávat výrobky, které neexistovaly. Velké společnosti, jako jsou Louis Vuitton, Nike, Gucci, Swatch, Apple a Frankfurt, mohli žalovat mladého designéra, ale jeho návrhy je tak zaujaly, že ho místo toho najali.

Dědictví, které vytvořil se společností Gorenje, bylo všeobecně uznávané svými unikátními designovými prvky, v kombinaci s věčnou užitečností a rozmanitostí, která v současnosti překonává více než deset let úspěšné spolupráce.
Photo: Ellen Von Unwerth