Gorenje Classico - Gorenje

Gorenje Classico

Vaření s vášní

Kuchyně, posvátné místo lásky a vášně k životu, je místem, kde vytváříme delikátní a originální chutě našich životů. V průběhu celé historie lidstva byla kuchyně místem, kde se odehrávaly všechny důležité věci. Rajské vůně koření vás zvou znovu prožít kulinární příběhy minulosti a stvořit své vlastní. Dobrá kuchyně je receptem na sladký a vášnivý život. To ztělesňují kuchyňské spotřebiče řady Gorenje Classico, jež jsou k dispozici barvě slonové kosti a matně černé.

Trouby řady Gorenje Classico zdobí bohatý a dynamický design s nádechem klasiky. Jemné linie se táhnou od dvířek až do vnitřku trouby a povrch a tvar dvířek připomíná tradiční oblé pece. Perfektní vzhled je umocněn charakteristickými knoflíky, plastickou rukojetí ve starozlatém provedení a elektronickým programovatelným časovým spínačem v klasickém designu. Trouby se pyšní nejmodernější technologií pečení HomeMADE™ a vysokou energetickou účinností. Přidejte špetku vášně a vaše jídlo bude lahodné, šťavnaté a křupavé.

Technologie HomeMADE™ pro nejlepší výsledky pečení

Inovační design vnitřku trouby s chytře umístěným topným tělesem PerfectGrill imituje tradiční pece na dřevo. Efektivní cirkulace horkého vzduchu vede k rovnoměrnému rozvádění tepla a k vynikajícím výsledkům pečení. Plně teleskopické vodicí lišty značně usnadňují vkládání pečicích plechů do trouby a zajišťují výborný přehled o procesu pečení.

Vždy chladná dvířka trouby

Dvířka trouby jsou opatřena zdvojeným reflexním sklem. Proto je vnější strana dvířek vždy chladná. Díky bezpečným a energeticky účinným dvířkům byla trouba zařazena do energetické třídy A-20 %. Na vnitřní straně dvířek trouby nejsou žádné drážky nebo hrany, takže se snadno čistí.

Škála velice kvalitních a technologicky dokonalých varných desek s propracovaným designem vám zcela jistě umožní vybrat si takovou, která bude nejlépe vyhovovat vašim kuchařským zvykům a očekáváním i vašim názorům na vzhled interiéru a domácnosti. Tato řada obsahuje plynové varné desky s originálními litinovými mřížkami a krásně tvarovanými knoflíky v barvě slonoviny nebo matné černé. Varná deska se vyznačuje diamantovým uspořádáním topného tělesa, což zlepšuje čistotu a pohodlí při vaření. Varná deska, kterou si zvolíte, bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči řady Gorenje Classico.

Retro knoflíky pro pohodlné ovládání

Za starozlatým provedením charakteristických knoflíků připomínajících své klasické keramické předchůdce se ukrývá moderní technologie, která umožňuje maximálně pohodlné ovládání. Knoflíky jsou ergonomicky tvarovány pro příjemné uchopení.

Litinový rošt

Litinový rošt zvyšuje stabilitu a vylepšuje vzhled plynové varné desky. Díky materiálu je rošt obzvlášť trvanlivý a odolný i vůči těm nejvyšším teplotám.

Diamantové uspořádání

Speciální rozložení hořáků ve tvaru diamantu vám přináší lepší přehled o procesu vaření. Dva velké silnější hořáky umístěné na levé, resp. pravé straně poskytují dostatek místa pro velké hrnce nebo pánve wok. Tvar litinového roštu vychází z funkčního rozložení a esteticky završuje vzhled varné desky.

Plynový hořák pro vaření na pánvi typu wok

Díky profesionálnímu plynovému hořáku s plamenem ve třech prstencích, který zahřívá pánev vyšším výkonem a zajišťuje tak lepší energetickou účinnost, připravíte své jídlo za pár minut. Doplňkový jednoúčelový litinový držák pánve wok dále zvýší bezpečnost, pohodlí a účinnost při vaření.

Škála velice kvalitních a technologicky dokonalých varných desek s propracovaným designem vám zcela jistě umožní vybrat si takovou, která bude nejlépe vyhovovat vašim kuchařským zvykům a očekáváním i vašim názorům na vzhled interiéru a domácnosti. Tato řada obsahuje plynové varné desky s originálními litinovými mřížkami a krásně tvarovanými knoflíky v barvě slonoviny nebo matné černé. Varná deska se vyznačuje diamantovým uspořádáním topného tělesa, což zlepšuje čistotu a pohodlí při vaření. Varná deska, kterou si zvolíte, bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči řady Gorenje Classico.

Moderní technologie hi-light s nádechem klasiky

Kromě tří topných těles hi-light disponuje sklokeramická varná deska i plotýnkou s dvojitým kruhovým povrchem, která se může přizpůsobit hrncům a pánvím různých velikostí. Kontrolka pro každou varnou zónu zůstává rozsvícená, dokud je povrch této zóny horký. Hladký povrch varné desky se snadno čistí a zvednuté okraje zabraňují rozlití.

Vyberte si mezi harmonicky navrženými plynovými a elektrickými sporáky v šířce 50 nebo 60 centimetrů, které se vyznačují technologií hi-light. Novátorská technologická řešení, kombinace různých varných desek a účinná a inovační technologie trouby HomeMADETM zaručují za všech okolností skvělé výsledky. Zacházení se spotřebičem a jeho ovládání jsou velmi jednoduché díky chytře navrženým knoflíkům, elektronickému časovému spínači s analogovým displejem a charakteristické rukojeti se speciálním reliéfem pro správné uchopení.

Minimalistický vzhled digestoří řady Gorenje Classico je důmyslným završením celkového prostředí kuchyně. Jemné linie a detaily ve zlatém provedení zajistí, že digestoř bude harmonicky ladit s ostatními spotřebiči této řady. Digestoř vyniká účinným a tichým chodem. Moderní trend spojování kuchyně s obývacím pokojem také vyžaduje nové standardy související s provozem digestoře. Kapacitou minimálně 750 m3/h poskytuje Gorenje Classico optimální výkon při odstraňování pachů, vlhkosti a částeček tuků v prostoru o ploše až 35 m2. Prvotřídní materiály a design vás zcela jistě ohromí.

Knoflíky a rukojeť ve zlatém provedení

Design digestoře v decentní barvě slonové kosti nebo v matné černé je doplněn charakteristickou rukojetí ve starozlaté barvě. Knoflíky umožňují tradiční ovládání všech funkcí digestoře. Dekorativní rukojeť, která ladí s designem celé řady, doplňuje vzhled digestoře a podtrhuje její klasický charakter.

Tukové filtry lze snadno mýt v myčce

Kovové tukové filtry v digestořích Gorenje lze snadno vyjmout a vyčistit. Je možné mýt je ručně nebo v myčce pomocí programu pro jemné mytí.

Regulace teploty

Termostat s rozsahem od 0 ° C do 100 ° C

Analogový teploměr v retro designu umístěn na konvici zjednodušuje vaření Vaší oblíbené kávy. Když se voda ohřeje na požadovanou teplotu, spotřebič jednoduše vypněte a zalijte si svůj čaj nebo kávu.

360° základna

Žádná omezení v délce kabelu

Napájecí kabel je připojen k základně, která disponuje prostorem pro jeho uložení, díky čemuž je manipulace s konvicí velmi pohodlná.

Filtr vodního kamene

Vyjímatelný a omyvatelný

Skvělý filtr vodního kamene můžete jednoduše vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodu.

Gorenje Classico

Propracovaný design s nádechem klasiky

Spotřebiče z kolekce Gorenje Classico s měkkými liniemi dotvoří vzhled Vaší kuchyně, ve které se denně odehrává množství magických okamžiků, které přinášejí radost do Vašeho života.

DVA OTVORY PRO TOASTY

Pohodlné vkládání toastů nebo krajíců chleba

VYJÍMATELNÝ ZÁSOBÍK NA DROBKY

Pokaždé jen vůně čerstvě opečeného chleba

ROZMRAZOVÁNÍ/OHŘÍVÁNÍ

Praktické funkce pro rozmrazování a opětovné ohřátí

REGULACE ÚROVNĚ OPEČENÍ

Od světlé, střední až po tmavě hnědou kůrku

Podsvícená ovládací tlačítka

Galerie