Produkty gorenje uspěly v testování nezávislého spotřebitelského portálu - Gorenje
Čtvrtek, 18. červenec 2019

Produkty gorenje uspěly v testování nezávislého spotřebitelského portálu

Produkty gorenje uspěly v testování nezávislého spotřebitelského portálu
Produkty Gorenje se umístily na předních místech v testech portálu www.arecenze.cz. Toto testování je objektivní a nelze ho ovlivnit. Produkty jsou vybírány dle jejich oblíbenosti na trhu. O každém produktu se zjišťují a ověřují data, která se využijí k následnému vyhodnocování. Mezi data patří důležité parametry, uživatelské názory, výsledky dalších zahraničních i českých testů a mnohé další informace. Pokud plánujete výběr nového spotřebiče, testy a recenze na tomto portálu vám velice usnadní život. Máte na výběr ze srovnávacích testů a získáte srozumitelné vysvětlení vlastností produktu.
Mezi nejzajímavější produkty, které se testovaly a získaly zajímavá umístění patří:

Mlýnek na kávu SMK150 za doporučenou cenu 649 Kč
Milovníci kávy určitě ocení čerstvě namletou kávu z kávomlýnku gorenje SMK150. Vůně a chuť čerstvě namleté kávy je mnohem lepší. Zrna v celistvém stavu v sobě totiž uchovávají aroma i intenzivní chuť mnohem déle, což se odrazí ve výsledné chuti.  

Tento mlýnek na kávu získal ocenění jako nejlepší v hodnocení cena/výkon.
Sušička potravin FDK24DW za doporučenou cenu 1 299 Kč
Připravte si nejšetrněji zásoby vitaminů na zimu se sušičkou potravin gorenje FDK24DW. Potraviny si při sušení zachovávají až 80 % vitaminů a neničí se ani minerální látky a vláknina.

Tato sušička v testu obsadila 4. místo ze 13 srovnávaných spotřebičů. 
Kombinovaná chladnička NRK6203TX za doporučenou cenu 19 990 Kč
Moderní kombinované chladničky gorenje jsou nejen inteligentní a designové, ale zajistí, aby vaše potraviny vydržely dlouho čerstvé. Kombinovaná chladnička gorenje NRK6203TX má mnoho užitečných funkcí, které vám usnadní život. Systém NoFrost Plus nejenom odstraňuje led z mrazničky, ale rovněž brání vysychání potravin v chladničce. Technologie IonAir napodobuje přirozený proces ionizace, osvěžuje vzduch v chladničce, ničí většinu bakterií uvnitř spotřebiče, prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin a odstraňuje nepříjemný zápach z aromatických potravin. Tato chladnička disponuje i mnoha dalšími funkcemi, bez nichž si už život nedovedete představit. 

Chladnička se umístila na 4. místě v rámci deseti srovnávaných lednic.
Digestoř WHC623E14X za doporučenou cenu 3 290 Kč
Komínová digestoř gorenje WHC623E14X nabízí dostatečný výkon pro umístění i ve velké kuchyni a zároveň má nízkou spotřebu elektrické energie a s tím spojené náklady.

Digestoř získala ocenění jako nejlepší v hodnocení cena/výkon.