Mějte led vždy po ruce. Výrobník ledu od Gorenje to zařídí - Gorenje
Pondělí, 24. červen 2019

Mějte led vždy po ruce. Výrobník ledu od Gorenje to zařídí

Mějte led vždy po ruce. Výrobník ledu od Gorenje to zařídí
Jste milovníci letních posezení s přáteli, nebo jen uvítáte po horkém dni skvěle vychlazený nápoj? Zapomeňte na formičky do mrazáku a pořiďte si výrobník ledu. Oceníte ho ostatně nejen v horkých dnech. Léto příjemnější vám udělá výrobník ledu od Gorenje, se kterým led už nikdy nedojde.
Teploty stoupají a přípravy na letní horké dny jsou v plném proudu. To nejlepší osvěžení v parných dnech vám zajistí výrobník ledu gorenje IMC1200B. Jako všechny produkty od Gorenje, tak i tento má elegantní design a velmi snadné ovládání. Stačí ho připojit do sítě, nalít do něj vodu, navolit velikost kostek a nechat stroj pracovat. A protože Gorenje vám dělá jednodušší život disponuje výrobník ledu indikátorem vodní hladiny, který informuje o nutnosti doplnění zásobníku vody. Další indikátor, a to úrovně ledu pak prozradí, jakou zásobu ledu ve výrobníku máte. Na led nebudete ani dlouho čekat rychlost přípravy ledu je 9 minut. S objemem zásobníku na vodu 2,2 l zvládne vytvořit za den 12 kg ledu. 

Samozřejmostí je snadná údržba, a to díky vyjímatelné nádobě na led. Krásný vzhled a praktické rozměry vám umožní výrobník nechat celé léto na kuchyňské lince. Zchlaďte se příjemně studeným nápojem s kostkami ledu díky výrobníku ledu gorenje IMC1200B.
Doporučená cena: 5 499 Kč