Designová kolekce nových malých domácích spotřebičů Gorenje by Ora Ïto - Gorenje
Čtvrtek, 4. duben 2019

Designová kolekce nových malých domácích spotřebičů Gorenje by Ora Ïto

Designová kolekce nových malých domácích spotřebičů  Gorenje by Ora Ïto
Spolupráce mezi Gorenje a renomovaným francouzským designérem se znělým jménem Ito Morabito začala před více než deseti lety. Hned od začátku je spojovala stejná vize, která staví design, originalitu, kvalitu a technologickou dokonalost nad vše ostatní. Vývoj jejich spolupráce se odráží v nejnovější kolekci malých domácích spotřebičů Gorenje by Ora Ïto. Unikátní designová kolekce podporuje technologický pokrok a intuitivní uživatelské prostředí a zároveň zvýrazňuje krásu vizuální jednoduchosti. 
Spotřebiče z dílny toho skvělého umělce jsou všeobecně uznávané díky unikátním designovým prvkům v kombinaci s praktičností a rozmanitostí. Kreativní francouzský designér byl vždy známý tím, že posouval hranice designu, aby vytvořil něco, co je nadčasově estetické a jednoduché. Vždy tak budete svůj čas v kuchyni trávit v dobré společnosti s dobrým vkusem. 

Řada obsahuje stolní mixér, ruční mixér, mixér, rychlovarnou konvici, kuchyňskou váhu a toustovač, vše dostupné v černé nebo bílé barvě, s kovovými akcenty a ergonomickým designem pro snadnější manipulaci.