Gorenje partnerem rekordního Apetit pikniku 2017 - Gorenje
Úterý, 4. červenec 2017

Gorenje partnerem rekordního Apetit pikniku 2017

Gorenje partnerem rekordního Apetit pikniku 2017
Oblíbený kulinární trh a gastronomický festival Apetit piknik letos přivítal rekordních 26 400 návštěvníků a značka gorenje byla při tom! V idylickém parku Grébovka na pražských Vinohradech si v sobotu 17. června milovníci dobrého jídla a pití s nadšením vychutnali nejen četné delikatesy, ale také skvělou zábavu. 

Nabitý program s cooking shows, vědomostními kvízy a dalšími aktivitami přilákal stovky lidí do centrálního stanu Apetit & Gorenje Lounge. Atraktivní prezentace značky gorenje vizuálně korespondovala s tématem letošního Apetit pikniku v „boho stylu“ – samozřejmě nemohla chybět nepřehlédnutelná Retro Bulli chladnička, inspirovaná podobou ikonického „hippies“ minivanu VW. K vidění byly také další spotřebiče gorenje, například oceňovaná trouba HomeMade, parní trouba, mikrovlnka, indukční desky, myčka… a přímo v akci! Součástí vybavení dětského koutku na Apetit pikniku se staly malé domácí spotřebiče z nové Baby kolekce gorenje

7. ročník Apetit pikniku ve více než stovce stánků s jídlem a pitím nabídl speciality ze všech koutů světa – od nejrůznějších úprav masa přes sladkosti až po veganskou a raw stravu. Úspěch sklidil i doprovodný hudební program, lekce jógy, škola tance, mini kurzy vaření či workshop zaměřený na focení jídla. Z Prahy se Apetit piknik historicky poprvé přesouvá do Brna, aby se 2. září spojil s tradičním Chillibraním v areálu Koupaliště Riviéra. Úplnou novinkou pak bude konání vánočního pikniku a trhu v pražské Grébovce od 8. do 10. prosince.