Ora Ïto - Jednoduše krásná kuchyně - Gorenje
Pondělí, 3. červenec 2017

Ora Ïto - Jednoduše krásná kuchyně

Ora Ïto - Jednoduše krásná kuchyně
Odlehčete nejen šatník, ale i svou kuchyni. S novou kolekcí kuchyňských spotřebičů, navrženou slavným francouzským designérem Ora Ïto, je všechno možné. Spotřebiče jsou jednoduché, intuitivní a spojují to nejlepší, co technologie nabízejí.
Ora Ïto designér "par excellence"

Francouzský designér se dostal na vrchol světového designu díky svým provokativním myšlenkám. Na začátku kariéry prezentoval svoje návrhy a nápady na virtuálních výrobcích známých značek na vlastní webové stránce. Lidé si objednávali výrobky, které neexistovaly. Velké společnosti, jako jsou Louis Vuitton, Nike, Gucci, Swatch, Apple či Levi´s, mohly mladého designéra žalovat. Návrhy se jim ale tak líbily, že ho namísto toho najali.

Se společností Gorenje Ora Ïto spolupracuje už více než deset let. Spotřebiče jsou všeobecně uznávané díky unikátním designovým prvkům v kombinaci s praktičností a rozmanitostí. Kreativní francouzský designér byl vždy známý tím, že posouval hranice designu, aby vytvořil něco, co je nadčasově estetické a jednoduché. Tato myšlenka je i podstatou jeho nové kolekce kuchyňských spotřebičů gorenje

Magická jednoduchost

Tak jako kouzelník dokáže vytvořit iluzi pomocí triků, i vy můžete flambovat s lehkostí. Nová kolekce volně stojících kombinovaných chladniček, mikrovlnných trub, vestavných multifunkčních trub, varných desek, odsavačů par a myček nádobí bude dostupná v černé nebo bílé barvě.

Kombinovaná chladnička gorenje NRK612ORAW vám do kuchyně kromě neotřelého designu přinese i ventilační systém MultiFlow 360°, který rovnoměrně rozděluje ionizovaný vzduch přes 14 ventilačních otvorů tak, aby udržoval konstantní teplotu na každé poličce. Vzduch obohacený o další záporné ionty odstraňuje nepříjemné pachy a napodobuje přirozené mikroklima, čímž vytváří ideální prostředí pro čerstvé potraviny.

Vestavná mikrovlnná trouba s grilem gorenje BM235ORAB díky množství přednastavených programů zvládne ještě jednodušší přípravu pokrmů. Stačí si vybrat druh jídla a zadat jeho hmotnost. Mikrovlnná trouba s funkcí AutoMenu podle toho automaticky nastaví výkon a čas přípravy. Tomu se říká kouzlo jednoduchého vaření!

Dokonale upečené pochoutky budete mít díky vestavné kompaktní parní troubě gorenje BCS547ORAW s charakteristickým zaobleným tvarem, který je inspirovaný tradičními pecemi na dřevo. HomeMade tvar trouby umožňuje horkému vzduchu volně cirkulovat. Jídlo se peče ze všech stran, takže vždy dosáhnete dokonalého výsledku pečení: zvenku křupavé a vevnitř šťavnaté. Nová kolekce gorenje Ora Ïto zmůže i extra velké hrnce. Kouzelným dotykem spojíte dvě samostatné varné zóny indukční desky gorenje IT635ORAB do jedné. Vaření ve velkých hrncích a pánvích nikdy nebylo jednodušší a efektivnější.

Abyste se mohli plně soustředit na svou kuchařskou show, o čerstvý vzduch v kuchyni se postará sama digestoř. Komínový odsavač par gorenje WHI943ORAW detekuje úroveň nečistot a automaticky upravuje rychlost ventilátoru, případně ho úplně zastaví, když je vzduch čistý. Vy se můžete plně soustředit na svoje kuchařské umění.

Po dobrém jídle je třeba si oddychnout a ne umývat nádobí. O to se postará plně integrovaná myčka nádobí gorenje GV60ORAB. Flexibilní interiér nabízí různé možnosti naplnění myčky, přičemž tři koše umožňují umývání až 16 jídelních souprav najednou. Už vám nic nebrání uspořádat večírek!