Nové myčky nádobí gorenje SmartFlex: Mimořádně výkonný, tichý, odolný a šetrný pomocník do každé domácnosti - Gorenje
Čtvrtek, 6. duben 2017

Nové myčky nádobí gorenje SmartFlex: Mimořádně výkonný, tichý, odolný a šetrný pomocník do každé domácnosti

Nové myčky nádobí gorenje SmartFlex: Mimořádně výkonný, tichý, odolný a šetrný pomocník do každé domácnosti
Život je příliš krátký na to, abyste marnili čas i energii nekonečným mytím a utíráním nádobí. Nová generace vestavných myček nádobí gorenje SmartFlex tuhle práci zvládne za vás. Dokonale. Od konce dubna prodej myček nádobí gorenje SmartFlex podpoří speciální akce, takže ke každé myčce získáte tablety quantum a čistič myčky od značky Finish zdarma!

Myčky nádobí gorenje SmartFlex nabízejí řadu vyspělých funkcí, a přitom jsou velmi snadno, intuitivně ovladatelné. Například systém TotalDry po dokončení mycího cyklu dvířka myčky automaticky pootevře, aby mohla odejít zbytková pára a dovnitř proudil čerstvý vzduch – nádobí, včetně plastového, tak myčku opustí perfektně suché. Tři koše umožňují umývání až 16 jídelních souprav zároveň. XXL vnitřní prostor myčky je navržen tak, aby si každý druh nádobí a příborů našel své místo, bez ohledu na jeho tvar nebo velikost. Flexibilní interiér ale i 15minutový program SpeedWash se bude hodit třeba při návštěvě přátel. Představte si, že zatímco vy podáváte dezert, nádobí z hlavního chodu je perfektně čisté už za 15 minut! Nejmodernější motor Inverter PowerDrive s regulací rychlosti zajišťuje vysokou výkonnost s výrazně tišším provozem, nízkou spotřebou energie a delší životností. Moderní technologie IonTech pohlcuje nepříjemné pachy a udržuje myčku svěží, i když ji špinavým nádobím plníte postupně několik dnů.

Nové myčky gorenje jsou nejen výkonným, ale díky funkci SuperSilent také mimořádně tichým pomocníkem. A navíc šetrným! Stačí si spočítat, že při ručním umývání 12ti jídelních souprav spotřebujete 100 l vody, zatímco myčka 10x méně! Myčky gorenje SmartFlex snižují spotřebu dokonce na 6,9 l na jeden umývací cyklus. Domácí rozpočet potěší také nejvyšší úroveň energetické úspory A+++-10 %. Nezáleží na tom, zda chystáte rychlou večeři pro dva nebo pořádáte honosnou párty. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Máte doma malé děti? Pak jistě oceníte program Extra Hygiena, který imituje proces sterilizace a odstraní 99,9 % všech bakterií – ideální pro mytí dětských potřeb a kojeneckých lahví.