Nová designová řada spotřebičů Gorenje Baby kolekce usnadňuje péči o novorozence, kojence a batolata - Gorenje
Pondělí, 6. březen 2017

Nová designová řada spotřebičů Gorenje Baby kolekce usnadňuje péči o novorozence, kojence a batolata

Nová designová řada spotřebičů Gorenje Baby kolekce usnadňuje péči o novorozence, kojence a batolata
Narození děťátka přináší především velkou radost, ale také trochu obav, jak se o miminko co nejlépe postarat. Nová designová řada spotřebičů  Gorenje Baby kolekce v mnohém pomůže. Ohřívač lahví a dětské stravy, parní sterilizátor, multifunkční hrnec pro přípravu dětské stravy, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, varná konvice s regulací teploty 5v1 … to jsou užiteční, spolehliví a efektivní asistenti do každé rodiny s novorozencem, kojencem či batoletem. 
Všechny spotřebiče z Gorenje Baby kolekce určené pro péči o děti mají kompaktní velikost, takže jim doma snadno najdete místo. Navrženy jsou v Evropské unii s důrazem na splnění všech požadavků mladé rodiny, jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu BPA, způsobem šetrným k životnímu prostředí a neobsahují žádné škodlivé chemikálie. Snadno se ovládají, čistí a udržují. A ještě jednu důležitou věc mají spotřebiče z Gorenje Baby kolekce společnou – dosáhnete s nimi těch nejlepších výsledků!

Ohřívač lahví a dětské stravy BW330BY
Ohřívač lahví a dětské stravy gorenje efektivně ohřívá kojenecké lahve s nejrůznějším obsahem, včetně mateřského mléka, stejně jako zeleninové či ovocné přesnídávky a další příkrmy ve skleničkách rozmanitých tvarů a velikostí. Nádrž na vodu má dostatečnou kapacitu k výrobě páry pro ohřátí několika kojeneckých lahviček za sebou. Ohřívač lahví a dětské stravy je velký tak akorát, aby se vešel kamkoliv, třeba na noční stolek nebo vedle postýlky. Požadovanou teplotu nastavíte jednoduše ovládacím knoflíkem a kontrolka bude indikovat, jakmile bude dosažena.  Ohřev v páře zničí 99,9 % škodlivých bakterií a bacilů a je velmi rychlý – pouhých 5 minut!

Parní sterilizátor ST550BY
Parní sterilizace je nejbezpečnější, nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak zničit maximum škodlivých bakterií a chránit tak dítě především v době, kdy jeho imunitní systém není ještě dostatečně silný. Dětský parní sterilizátor gorenje lze snadno uzpůsobit tak, aby se do něj vešlo vše, co potřebujete sterilizovat – rychle, efektivně, snadno, přirozeně, bez jakýchkoliv chemických látek. Kojenecké lahve, dudlíky, kousátka, příbory, odsávačky na mléko… Pojme až 6 lahviček standardní velikosti najednou. Celý proces trvá pouhých 6 minut, během nichž pára zničí 99,9 % bakterií a bacilů! Je-li víko sterilizátoru zavřené, obsah zůstane sterilní po dobu 24 hodin.
Parní sterilizátor gorenje má průhlednou vrchní část, kontrolku pro jednoduchou a precizní manipulaci a je opravdu velmi praktický. Kromě sterilizování lahviček a dalších předmětů pro miminko umí ohřát vodu, mléko i jídlo ve skleničkách. Odměrka v milimetrech umožňuje přesné dávkování.    

Multifunkční hrnec pro přípravu dětské stravy BFM900BY
Čerstvá, zdravá, chutná domácí strava je s multifunkčním hrncem pro přípravu dětské stravy gorenje kdykoliv po ruce – ideální pro každou fázi zavádění příkrmů. Multifunkční hrnec gorenje má mnohostranné využití. Zvládne vaření v páře, ohřívání tekutin, sekání, mixování pevné stravy na pyré či jemnější kaši a sterilizaci lahviček, dudlíků, kousátek… Stačí kvalitní čerstvé nebo mražené ovoce, zeleninu, obilniny, drůbeží, rybí či jiné maso uvařit v páře a rovnou ve stejné nádobě rozmixovat. Jídlo pro děťátko je tak hotové za 15 minut, bez zbytečného špinění dalších hrnců. A co je hlavní, neobsahuje žádné škodlivé bakterie a bacily, zato maximum vitamínů, minerálů a živin.    
Multifunkční hrnec pro přípravu dětské stravy z Gorenje Baby kolekce má funkci automatického vypnutí, dojde-li voda, a automatickou kontrolu nastavené teploty. Po použití stačí vypláchnout v teplé mýdlové vodě. Odměrka v milimetrech umožňuje přesné dávkování, k dispozici je i indikátor hladiny vody.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu gorenje zlepšuje kvalitu ovzduší a optimalizuje vlhkost vzduchu v domácnosti. Nejen novorozenec, ale celá rodina je tak chráněna před riziky spojenými s příliš suchým vzduchem, který dráždí sliznice, což může vést ke kašli či ucpanému nosu. Správná vlhkost vzduchu usnadňuje dýchání a navíc snižuje problémy způsobené statickou elektřinou. Ale není to jen o vlhkosti. Optimální kvalita vzduchu výrazně přispívá k celkovému pocitu pohody a svěžesti. 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu gorenje se stane ve vaší domácnosti tichým, vítaným společníkem. Takřka neslyšně produkuje jemnou vodní páru, vydrží až 10 hodin bez doplnění vody, zvládne místnost až do velikosti 30 m2 a je podle aktuální potřeby nastavitelný na několik úrovní.

Varná konvice s regulací teploty 5v1 K10BY
Varná konvice s regulací teploty 5v1 s pěti přednastavenými programy vám ušetří spoustu vzácného času, který můžete věnovat svému děťátku. Během chvilky ohřeje vodu na přípravu sunaru, čaje a dalších teplých nápojů, za pár minut uvaří v páře například první ovocné či zeleninové příkrmy, sterilizuje dudlíky, kojenecké lahve a další potřeby pro miminka, ohřeje a udrží tekutiny (včetně mateřského mléka) i pevnou stravu v potřebné teplotě. Vaření v páře navíc uchová maximum vitamínů a minerálů. 
Praktická velikost umožňuje mít varnou konvici s regulací teploty 5v1 vždy hned po ruce. Dosaženou teplotu bezpečně hlídá kontrolka, funkce odloženého startu zahájí ohřev přesně, když je to potřeba. Nechybí funkce automatického vypnutí, pokud dojde voda, jednoduché dotykové ovládání, 360stupňová základna usnadňuje manipulaci, k dispozici je i odměrka v milimetrech pro přesné dávkování.