Nové myčky nádobí gorenje SmartFlex vám zjednoduší život - Gorenje
Čtvrtek, 18. srpen 2016

Nové myčky nádobí gorenje SmartFlex vám zjednoduší život

Nové myčky nádobí gorenje SmartFlex vám zjednoduší život
Flexibilita. Adaptace. Funkčnost. Tyto tři hlavní směry dominovaly při vývoji a výzkumu, jehož výsledkem je nová řada myček nádobí, kterou na trh uvádí značka gorenje. Všechny funkce jsou dokonale sladěny s každodenními potřebami uživatelů. S myčkami gorenje SmartFlex ušetříte energii i čas na důležitější věci v životě, než je mytí a utírání nádobí. Life simplified!

Myčky nádobí z nové generace gorenje jsou plně kvalifikované, aby dělali práci za vás. Nejmodernější motor Inverter PowerDrive s regulací rychlosti zajišťuje vysokou výkonnost s výrazně tišším provozem, nízkou spotřebou energie a delší životností. A tím výčet bonusů rozhodně nekončí! Interiér myček nádobí SmartFlex je navržen tak, aby si každý druh nádobí a příborů našel své místo, bez ohledu na jeho tvar nebo velikost, a myčku opustil perfektně suchý (systém TotalDry) – a to včetně plastového nádobí. Tři koše umožňují umývání až 16 jídelních souprav zároveň. Flexibilní interiér ale i 15-minutový program SpeedWash se bude hodit třeba při návštěvě přátel. Představte si, že zatímco vy podáváte dezert, nádobí z hlavního chodu už je perfektně čisté! 

Myčky nádobí gorenje SmartFlex nabízejí řadu vyspělých funkcí, a přitom jsou velmi snadno, intuitivně ovladatelné. Například moderní technologie IonTech, fungující na principu přirozeného procesu ionizace, pohlcuje nepříjemné pachy a udržuje myčku svěží, i když ji špinavým nádobím plníte postupně několik dnů. Máte doma malé děti? Pak jistě oceníte program Extra Hygiena, který imituje proces sterilizace a odstraní 99,9 % všech bakterií – ideální pro mytí dětských potřeb a kojeneckých lahví. Pečlivě umístěné LED osvětlení interiéru myčky umožňuje snazší nakládání a vykládání nádobí. 

Nové myčky gorenje jsou nejen výkonným, ale díky funkci SuperSilent také mimořádně tichým pomocníkem. A navíc šetrným! Stačí si spočítat, že při ručním umývání 12ti jídelních souprav spotřebujete 100 l vody, zatímco myčka 10x méně! Myčky gorenje SmartFlex snižují spotřebu dokonce na 6,9 l na jeden umývací cyklus. Domácí rozpočet potěší také nejvyšší úroveň energetické úspory A+++-10 %. Nezáleží na tom, zda chystáte rychlou večeři pro dva nebo pořádáte honosnou párty. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. A ani nemusíte nastavovat speciální programy pro sklo anebo intenzivnější mytí – funkce AutoProgramme to vyřeší za vás.