Gorenje na Designbloku 2015 poprvé v České republice vystaví novou kolekci spotřebičů gorenje by Starck - Gorenje
Pátek, 9. říjen 2015

Gorenje na Designbloku 2015 poprvé v České republice vystaví novou kolekci spotřebičů gorenje by Starck

Gorenje na Designbloku 2015 poprvé v České republice vystaví novou kolekci spotřebičů gorenje by Starck

Gorenje ani letos nebude chybět na prestižní mezinárodní přehlídce současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku Designblok 2015, která se uskuteční od 22. do 27. října na Výstavišti Praha Holešovice a v dalších prostorech. Reprezentativní expozice značky gorenje bude k vidění v pravém křídle Průmyslového paláce. 

Nepřehlédnutelnou dominantou výstavní plochy bude nejnovější řada kuchyňských spotřebičů gorenje by Starck, nesoucí podpis francouzské designérské hvězdy Philippa Starcka. Vzhledově osvěžující linie je výsledkem zkušeností a tvůrčí síly jednoho z nejosobitějších světově uznávaných tvůrců, který úspěšně využil všechny možnosti moderních technologií uspokojující potřeby a přání uživatelů. Trouba, varná deska, digestoř, chladnička s mrazničkou, ohřívací zásuvka i dekorativní kryty pro myčky nádobí jsou navrženy ve stoprocentně shodném designu, jehož elegance vyjadřuje „diskrétnost jejich vysoké kvality a čisté linie“. Minimalistický design s atraktivní kombinací nerezové oceli a vysoce reflexního skla přirozeně splyne se svým okolím a stane se doslova odrazem vašeho životního stylu a osobnosti.

Design je tradiční prioritou při vývoji všech produktů značky gorenje – spolu se špičkovými technologiemi a úsporným provozem. Gorenje stále posiluje pověst tvůrců trendů na poli domácích spotřebičů a zároveň svým zákazníkům přináší moderní inovace.

DESIGNBLOK 2015 - fotogalerie a video