Společnost Gorenje představila své vize na veletrhu IFA 2015 - Gorenje
Pondělí, 7. září 2015

Společnost Gorenje představila své vize na veletrhu IFA 2015

Společnost Gorenje představila své vize na veletrhu IFA 2015

Vizionářského inovace, moderní technologie a design společnosti Gorenje se opět představili na letošním IFA, předním světovém veletrhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. Veletrh IFA se koná v Berlíně 4. až 9. září a letos zde Gorenje zazářila ve velkém stylu: nejen, že uvedla novou řadu kuchyňských spotřebičů vytvořených ve spolupráci s předním světovým designérem Philippem Starckem, ale navíc přichází i s novou identitou a vzhledem značky, která provází a inspiruje uživatele již 65 let.

Na loňském veletrhu IFA, hlavní světové událostí svého druhu, se představilo více než 1500 vystavovatelů s pozoruhodnou směsí inovativních produktů, účastníků i zábavy. "V letošním roce přinášíme celou řadu nových kuchyňských produktů Asko a Gorenje vytvořenou ve spolupráci s Philippem Starckem. Posilujeme tak naši pověst tvůrců trendů na poli domácích spotřebičů a zároveň přinášíme inovace pro naše uživatele se sofistikovaným designem a moderním řešením. Pro Gorenje je tento rok již osmým na veletrhu IFA, který vidíme jako vynikající příležitost setkávání se s obchodními partnery a koncovými uživateli našich produktů na jednom místě," říká Franjo Bobinac, prezident a generální ředitel, Gorenje Group.

Hlavním vrcholem letošní výstavní plochy je nejnovější řada kuchyňských spotřebičů Gorenje by Starck, nesoucí podpis francouzské designérské hvězdy Philippa Starcka. Vzhledově osvěžující linie je výsledkem zkušeností a tvůrčí síly jednoho z největších moderních designérů, jež úspěšně využil všechny možnosti moderních technologií uspokojující potřeby a přání uživatelů. Trouba, varná deska, digestoř a lednice vstupují na trh s prestižní kombinací nerezové oceli a vysoce reflexního skla. Atraktivní vzhled přístrojů koresponduje s prostředím, které se odráží na jejich povrchu a vypráví tak příběh života uživatele. "Řada spotřebičů Gorenje by Starck je naší vlajkovou lodí zejména na evropském, ale i dalších trzích, kde zákazníci oceňují především vynikající design a funkčnost spotřebičů. Věříme, že tato linie bude dále posilovat dobré jméno značky a podpoří i prodej našeho klasického sortimentu," říká Marko Mrzel, obchodní ředitel Gorenje.

Na veletrhu IFA Gorenje představí i novou identitu značky, jež naslouchá uživatelům a sleduje jejich přání. V každodenním moderním životním stylu s příliš mnoho povinnostmi a tak málo časem, je Gorenje uživatelům zdrojem praktických nápadů a činí tak jejich život jednodušším a příjemnějším. Spotřebiče gorenje nabízí praktický a energeticky efektivní způsob, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků. Navíc mají špičkový design, jsou odolné a naprosto spolehlivé. Mario Vogl, senior vice president zodpovědný za korporátní marketing podotýká: "Za 65 let značka Gorenje překvapila miliony uživatelů praktickými a spolehlivými řešeními, které činí každodenní domácí práce jednoduššími. V dnešním rychlém životním tempu, se čas strávený s rodinou stal hodnotu, která je u nás vysoce respektována a směrem k našim uživatelům je nám prioritou: vždy se totiž snažíme pro ně nalézt řešení, jež jim přinesou více času." Jádrem poselství revidované identity je i příslib vysoké kvality a  uživatelské přívětivosti.

Další významnou novinkou na IFA je uvedení Infinity kolekce, kterou ocení především příznivci nadčasového klasického designu. Kuchyňské spotřebiče v odstínech slonoviny nebo ebenu s detaily z mědi přináší do domovů nádech nostalgie, také díky speciálně navrženým rukojetím a tlačítkům. Produkty z řady Infinity jsou výborným řešením pro ty, kteří hledají kombinaci funkčnosti a klasiky v technologicky vyspělých kuchyňských spotřebičích.

To však zdaleka není vše – návštěvníci veletrhu se dále seznámili s nejdůležitějšími liniemi značky, jako jsou vestavěné kuchyňské spotřebiče, Retro a IonGeneration lednice či SensoCare generace praček a sušiček. Každý návštěvník si zde jistě z široké škály domácích spotřebičů v různých stylech a v různých cenových segmentech najde pro sebe to pravé.

Společnost Gorenje vybavuje české domácnosti kvalitními spotřebiči už více než čtyřicet let. Dnes prokazatelně patří mezi přední světové výrobce domácích spotřebičů a kuchyní. Důvody stále rostoucí obliby výrobků se značkou gorenje mezi uživateli jsou zřejmé: technologická dokonalost, výjimečný design a především úspornost.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis: 
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz