Gorenje SensoCARE generace praček a sušiček - dokonalá funkčnost, dokonalý vzhled vašeho šatníku! - Gorenje
Pátek, 5. červen 2015

Gorenje SensoCARE generace praček a sušiček - dokonalá funkčnost, dokonalý vzhled vašeho šatníku!

Gorenje SensoCARE generace praček a sušiček - dokonalá funkčnost, dokonalý vzhled vašeho šatníku!

Váháte, jak udržet původní vzhled oděvů i po vyprání, aniž byste museli ztrácet čas úmorným, pečlivým žehlením a oděvy přesto nehyzdilo pomačkání nebo nevzhledné záhyby na nesprávných místech? Mimořádně jemnou péči o prádlo bez problémů zvládá nová SensoCare generace praček a sušiček gorenje. Díky nim mnohdy nemalá investice do kvalitního, nadčasového modelu nepřijde nazmar. Ale řada SensoCARE umí ještě daleko víc...

Pračky SensoCARE generation se vyznačují mimořádnou spolehlivostí, dlouhou životností, úsporným provozem, šetrnou péčí o nejrůznější druhy materiálů, maximálním uživatelským komfortem a mnoha chytrými řešeními. Funkce SensoCARE povyšují pračky nové generace gorenje z pouhých praček na asistenta, který ví, kdo jste. A navíc „myslí zeleně“ namísto vás! Nové pračky gorenje s funkcí Go Green poskytují účinnost až A - 50 %. Extrémně výkonný, spolehlivý a tichý InverterPowerDrive motor zvládá zatížení až 9 kg s rychlostí odstřeďování až 1 600 otáček za minutu. Neuvěřitelně efektivní provoz řídí osm inteligentních senzorů, které hlídají i optimalizaci spotřeby vody, energie a času.

Pračky gorenje SensoCARE generation nabízí logické a přehledné rozdělení programů – nejpoužívanější programy a speciální programy. Nabídka programů a funkcí je skutečně bohatá a poradí si s každým problémem: AllergyCare (program umožňujícím praní bez alergenů díky o 49 % intenzivnějšímu a delšímu oplachování, než je obvyklé),  TimeCare (mimořádně intenzivní a rychlý způsob praní, který ušetří 42 % času), EcoCare (pozoruhodně efektivní, šetří až 57 % energie), UltraWhite, PerfectBlack, nebo NightWash (tichý provoz v noci), SportWash, HandWash nebo BioWash (program umožnující praní za pomoci přírodních detergentů). Nově mají pračky SensoCARE i programy na odstranění resistencích skvrn od kávy, vína nebo ovoce, speciální program na praní prádla malých dětí a ložního prádla s funkcí proti roztočům, ale i novou funkci OptiDrum, díky níž pračka automaticky rozezná váhu prádla a pomocí IQ senzoru přizpůsobí další nastavení.

Další produkty z řady SensoCARE, sušičky na prádlo, jsou energeticky úsporné, tiché a mají řadu velmi užitečných funkcí. K těm, které vás obzvláště nadchnou, patří parní technologie, díky které jsou tkaniny po usušení měkké, hladké a rovné. Následné žehlení se tak stává méně pracným a podstatně efektivnějším, než kdy předtím! Pára je ideální i na „osvěžení“ prádla, které není špinavé – třeba dek nebo zimních bund. SensoCARE sušičky mají řadu dalších pozoruhodných benefitů. Odborníci z Gorenje se inspirovali přírodou a nové sušičky vybavili ionizátory.  Anionty vyhladí vlákna, odstraní záhyby a statický náboj nahromaděný během procesu sušení, prádlo bude příjemně hebké a měkké. A tím výčet výhod nekončí! Ionizátor se postará o efektivní odstranění bakterií, roztočů, prachu a nepříjemných pachů z prádla, včetně intenzivního odéru tabákového kouře. Velkou výhodou je nesporně také XXL buben, energetická třída A+++, programy UltraSoft, RefreshSteam (pro oživení prádla bez nutnosti předešlého praní) či funkce TwinAir, jež usnadní následné žehlení tkanin. Také sušičky SensoCARE se mohou pyšnit navíc senzory SensorIQ, jež pomáhají jejich inteligentnímu nastavení, přesně na míru každému sušení.

Dopřejte vašemu prádlu tu nejlepší péči s novou generací SensoCARE praček a sušiček gorenje!

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz