Gorenje vám pomůže udržet dokonalý vzhled fashion outfitu - Gorenje
Čtvrtek, 23. duben 2015

Gorenje vám pomůže udržet dokonalý vzhled fashion outfitu

Gorenje vám pomůže udržet dokonalý vzhled fashion outfitu

Módní návrháři pro aktuální sezónu jaro/léto doporučují jemné siluety zvýrazňující ženské linie, splývavé látky vyrobené především z hedvábí, bavlny, lnu nebo viskózy… Podlehnout nejnovějším módním trendům je opravdu lákavé, jenže jak udržet původní vzhled a fazónu oděvů i po vyprání tak, aby ani jemné tkaniny nezůstaly zmačkané a mnohdy nemalá investice do kvalitního modelu nepřišla nazmar? Sušičky a žehličky gorenje nové generace poskytnou vašemu oblečení dokonalou péči, bez ohledu na střih a materiál, z jakého jsou ušity.

Sušičky gorenje SensoCare jsou energeticky úsporné, tiché a mají řadu velmi užitečných funkcí. K těm, které vás obzvláště nadchnou, patří parní technologie, jejichž zásluhou jsou tkaniny po usušení měkké, hladké a rovné. Následné žehlení se tak stává méně pracným a podstatně efektivnějším, než kdy předtím! Pára je ideální i na „osvěžení“ prádla, které není špinavé. Unikátní technologie IonTech při procesu ionizace odstraňuje alergeny a také vyhlazuje „vrásky“ na vláknu a textiliích, odstraní záhyby a navíc redukuje statickou elektřinu způsobenou třením textilií v bubnu během procesu sušení, takže prádlo bude příjemně hebké a měkké. A tím výčet výhod nekončí! IonTech se postará o efektivní odstranění nepříjemných pachů z prádla, včetně intenzivního odéru tabákového kouře.

Díky náležité péči, kterou oděvům poskytnou sušičky gorenje, už vás nečeká žádné zdlouhavé a úmorné žehlení, jen pár příjemných chvil ve společnosti napařovacích žehliček z nové řady gorenje. Modely SIH 2600 VC, SIH 2200 BC, SIH 1800 BT září barvami a nabízejí hned několik praktických funkcí, které žehlení výrazně usnadňují a zrychlují. Například funkci automatického vypnutí, odvápňovací systém Anti-Calc zabraňující usazování vodního kamene nebo funkci samočištění. Jemná špička pro přesné žehlení se postará o každý detail na oblíbených šatech či blůzce, na výběr je suché žehlení, kropení i parní žehlení. Žehličky jsou vybaveny odolnou keramickou žehlicí plochou PERFECT GLIDE, zaručující výbornou klouzavost po žehleném materiálu (modely SIH 2600 VC, SIH 2200 BC) nebo žehlicí plochou s povrchovou úpravou pro snadné žehlení SILK GLADE – PFTE (model SIH 1800 BT).

Dopřejte vašemu prádlu tu nejlepší péči s novou generací SensoCare sušiček a žehliček gorenje!

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz