Inovativní spolupráce mezi dvěma trendy značkami – Gorenje a MINI - Gorenje
Středa, 1. duben 2015

Inovativní spolupráce mezi dvěma trendy značkami – Gorenje a MINI

Inovativní spolupráce mezi dvěma trendy značkami – Gorenje a MINI

Gorenje oznamuje spolupráci se značkou MINI!  MINI v České republice pořádá dva eventy, na kterých představí spolupráci těchto dvou  moderních inovativních značek, ze které vzešla limitovaná edice speciálních modelů chladniček z kolekce gorenje Retro s designem inspirovaným značkou MINI.  Pro pozvané hosty budou připraveny zkušební jízdy v modelu MINI, které doprovodí kulinářský zážitek z umění šéfkuchaře Romana Pauluse.

Zkušební jízdy vozu MINI Cooper jsou doprovázeny vařením ve speciálně navržené kuchyni gorenje. Proslulý šéfkuchař Roman Paulus používá špičkové kuchyňské spotřebiče značky gorenje v moderním designu a pestrém barevném spektru a s jejich pomocí vytváří chutné pokrmy, jež nadchnou všechny gurmány. Indukční varná deska a dvě trouby z nové generace vaření 2015 mají společné inteligentní technologie, uživatelsky přívětivý přístup a funkční design, který umožňuje jednoduché, úsporné a automatické vaření. Gorenje Retro chladnička pak nabízí energetickou třídu A++ a poskytuje optimální mikroklima k prodloužení čerstvosti potravin.

Výsledkem unikátní spolupráce je speciální limitovaná edice gorenje Retro chladniček s výrazným MINI designem. Na první pohled zaujme kombinace černé a červené barvy s charakteristickými rovnoběžnými čárami. Produkt je výsledkem symbolického spojení dvou značek, pro které je design a výjimečný uživatelský zážitek na prvním místě. Společným znakem chladniček gorenje Retro a vozů MINI jsou i zaoblené linie a mimořádná pozornost věnovaná detailům, jako je logo nebo rukojeti. Limitovaná edice gorenje MINI chladniček byla vytvořena na oslavu spolupráce a pro radost všech návštěvníků showroomů MINI.

Více informací na www.gorenje.cz

Kontakty

Kontakt pro média:

2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz