Designová řada gorenje Simplicity představuje nové plynové varné desky a digestoře - Gorenje
Středa, 26. listopad 2014

Designová řada gorenje Simplicity představuje nové plynové varné desky a digestoře

Designová řada gorenje Simplicity představuje nové plynové varné desky a digestoře

Klíčovými tématy značky gorenje jsou design, úsporný provoz a moderní technologie ve službách zákazníků. Gorenje své produkty stále zdokonaluje a vybavuje chytrými funkcemi, které uživatelům usnadňují život. Dokonalým příkladem je oblíbená designová řada gorenje Simplicity, která zahrnuje vestavné trouby, varné desky, digestoře, pračky a sušičky – moderní, minimalistické a cenově dostupné.

Novinkou je plynová varná deska Simplicity GKTG 6SY2W (bílá barva) nebo GKTG 6SY2B černá barva) vedle dalších praktických funkcí vybavená programovým časovým spínačem SimpleOff. Ergonomicky tvarované tlačítko s vestavěným elektronickým časovým spínačem umožňuje nastavit čas vaření až na 99 minut, po uplynutí nastavené doby se ozve akustický signál a plynový hořák se automaticky vypne.

Bez obav se tak můžete pustit i do přípravy jídel vyžadujících dlouhé, pozvolné vaření, třeba guláše, držkové polévky nebo poctivého vývaru, aniž byste museli nekonečné chvíle postávat nad vroucím hrncem a čekat, až bude hotovo. Stabilní litinové mřížky umístěné na elegantním tvrzeném skle jsou zárukou vysoké odolnosti a komfortu při vaření. K dispozici jsou čtyři hořáky různých velikostí, včetně extra výkonného wok plynového hořáku, se kterým připravíte jídlo za pár minut.

Nové komínové odsavače par Simplicity DTA 9 SY2W/B (bílá nebo černá barva) a DTA 6 SY2W/B (bílá nebo černá barva) zaujmou inteligentním paměťovým systémem AdaptTech, který umožňuje automatický provoz odsavače, rozezná nečistoty ve vzduchu, páry a plyny uvolňované při vaření a podle toho přizpůsobí rychlost ventilátoru – a dokonce ventilátor zastaví, v okamžiku kdy už nebude odsávání potřeba! Vzduch v kuchyni tak bude vždy příjemně čistý, bez nežádoucích pachů a výparů, ať už se rozhodnete pro přípravu jakéhokoliv pokrmu.

Kromě výkonu se digestoře gorenje Simplicity pyšní prvotřídními materiály, jako je nerezová ocel ve spojení se sklem. Spolu s atraktivním designem digestoře dokážou při provozu poskytnout i vysoce praktické osvětlení plotny sporáku, včetně silnějšího, a přitom úspornějšího halogenové osvětlení. Konečně tak budete mít perfektní přehled o tom, co se v hrncích právě děje. Kovové filtry v digestořích, které jsou navrženy tak, aby odstraňovaly částečky tuku, lze snadno vyjmout a vyčistit. Můžete je umýt ručně nebo v myčce s použitím programu pro jemné mytí. A samozřejmě nechybí pro designovou řadu Simplicity typický knoflík pro snadné ovládání. Nové odsavače par Simplicity umožňují připojení na komínový odtah nebo recirkulaci.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz