Společnost Gorenje představila své vize na veletrhu IFA 2014 - Gorenje
Úterý, 16. září 2014

Společnost Gorenje představila své vize na veletrhu IFA 2014

Společnost Gorenje představila své vize na veletrhu IFA 2014

Vizionářského inovace, moderní technologie a design společnosti Gorenje se opět představily na IFA, předním světovém veletrhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. Na letošním veletrhu IFA v Berlíně, který se konal od 5. do 10. září, prezentovalo Gorenje grandiózní expozici umístěnou ve dvou podlažích na ploše téměř 750 m2. Architektonické pojetí expozice Gorenje bylo inspirováno atmosférou veletrhu jako místa setkávání, místa, kam lidé přicházejí za novými nápady, nejmodernějšími technologiemi a produkty. Každý návštěvník si v široké škále domácích spotřebičů v různých stylech a v různých cenových segmentech mohl najít pro sebe to pravé.

Značky gorenje a Asko byly vystaveny ve dvou patrech instalace, stejně jako loni v hale 1.1. berlínského výstaviště.

Prémiové produkty dynamické značky Asko byly prezentovány ve speciální galerii a v zóně B2B s kuchyňským koutem. Nechyběly ani klíčové produkty značky gorenje: chladničky IonGeneration a Retro, aktuální myčky na nádobí, kuchyňské spotřebiče nové generace, SensoCare pračky a sušičky a designové řady.

Gorenje na veletrhu IFA s velkým úspěchem představilo svá moderní zařízení, která dle hesla Life Simplified usnadňují každodenní přípravu jídel a soustředí se na podporu zdravého životního stylu. Produkty gorenje se předvedly vskutku v nejlepším světle: nová generace trub iChef má nyní větší obsah 75 litrů, Home Made tvar pro dokonalé pečení, nový systém pro cirkulaci horkého vzduchu v troubě Multiflow 360°, Supreme GentleClose pro tiché zavírání, StepBake – 3 kroky pro nastavení postupného pečení, čímž je Gorenje jedinečné oproti konkurenci, až 120 receptů nastavených v menu trouby (90 přednastavených a možnost vložení až 30 vlastních), nový program Vita a další přednastavené funkce pro různé úkony (např. sušení hub). Indukční varné desky IQcook se prezentovaly novou funkcí IQ poaching či funkcí IQ grill pro zdravější přípravu masa. Velký zájem zaznamenaly také kombinované parní trouby s nyní ještě větším obsahem 75 litrů a novým systémem pro tvorbu tzv. „čisté páry“ (umožňuje použitou páru přefiltrovat a zpětně použít čistou páru pro přípravu jídla). Mezi dalšími novinkami společnost Gorenje vyzdvihla také digestoře, jejichž inovativní filtry – pomocí funkcí AdaptAir a a AdaptTech umožňují rovnoměrný odvod vzduchu po celé ploše odsávání. Navíc jsou vyrobeny z materiálu, který lze snadno umýt v myčce, namísto nákupu nových filtrů.

Společnost Gorenje vybavuje české domácnosti kvalitními spotřebiči už více než čtyřicet let. Dnes prokazatelně patří mezi přední světové výrobce domácích spotřebičů a kuchyní. Důvody stále rostoucí obliby výrobků se značkou gorenje mezi uživateli jsou zřejmé: technologická dokonalost, výjimečný design a především úspornost.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz