Nechte se v kuchyni hýčkat – IQcook vaří za vás! - Gorenje
Úterý, 12. srpen 2014

Nechte se v kuchyni hýčkat – IQcook vaří za vás!

Nechte se v kuchyni hýčkat – IQcook vaří za vás!

Mít tak kdykoliv k dispozici vlastního kuchaře, který zná vaše oblíbená jídla, dokáže uvařit zdravě, úsporně, rychle, chutně, čistě, takže po něm nemusíte drhnout varnou desku, a navíc ho můžete ovládat pouhým dotykem prstu… Sen mnoha hospodyněk plní geniální pomocník – varná deska IQcook z prémiové řady domácích spotřebičů gorenje+. Ke všem výhodám nejvyšších řad indukčních desek přidává několik příjemných inovací, na které si každý rychle a rád zvykne.

Skutečně převratnou novinkou je možnost vaření v páře. Tento jednoznačně zdravý způsob tepelné úpravy potravin, při kterém zůstávají zachovány živiny a vitamíny v maximální možné míře, umožňuje funkce IQsteam. Zapotřebí je jen minimum vody, takže jídlo není rozvařené, udrží si svou přirozenou barvu, chuť, konzistenci a šťavnatost. Žádná další investice do speciálního parního hrnce! IQcook umí vařit v páře v každém hrnci určeném pro klasické indukční desky. Předvolený program určí množství vody tak, aby se jídlo v páře vařilo rovnoměrně.

Varná deska IQcook umožňuje bezstarostné vaření s přednastavitelnými režimy vaření i smažení a zároveň nabízí i běžné režimy. Nejmodernější technologie šetří drahocenný čas tím, že optimalizuje teplotu při vaření a šetří také elektrickou energii, což může přinést úsporu dokonce až 40 % ve srovnání s běžnými varnými deskami s indukční technologií!

Osvědčeným a spolehlivým pomocníkem, ať už se rozhodnete pro přípravu jakéhokoliv jídla, se stane systém citlivých IQ senzorů, umístěných na všech čtyřech indukčních varných zónách. Mimo jiné zabrání přetékání tekutin a připálení – pokud se voda vypařuje z hrnce nebo z pánve, automaticky varnou desku vypne, takže se nic nepřehřívá a nepřetéká a odpadá tak únavné odstraňování nečistot z varné desky a drhnutí nádobí.

Senzorové ovládání všech funkcí přesně a rychle reaguje na dotyk prstu, i když je mastný, vlhký či jinak znečištěný přípravou jídel, není tedy třeba stále odbíhat ke dřezu, ani hledat utěrku...

Prémiová značka gorenje+ je založena na koncepci plusů: špičkovém sortimentu, nejmodernější technologii, harmonickém designu, jednoduchém ovládání, nejvyšší úrovni ve vztahu k životnímu prostředí a schopnosti vyhovět všem požadavkům moderního životního stylu. Bonusem je nadstandardní záruka a poprodejní servis, včetně poskytnutí náhradního spotřebiče po dobu opravy. Nejnáročnějším zákazníkům gorenje+ nabízí řadu skvělých spotřebičů pro vaření, chlazení a mytí.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz