Vzpomínka na Toskánsko či Provence v kolekci gorenje Classico - Gorenje
Čtvrtek, 10. červenec 2014

Vzpomínka na Toskánsko či Provence v kolekci gorenje Classico

Vzpomínka na Toskánsko či Provence v kolekci gorenje Classico

Letní cestování přináší nejen relaxaci a spoustu vzpomínek, ale mnohdy také inspiraci. Sluncem zalité Toskánsko, historií, barvami, energií a životem nabitá Provence… Zalíbil se vám klasický styl s romantickým nádechem, typický třeba právě pro tyto regiony? Díky kolekci kuchyňských spotřebičů gorenje Classico jej můžete mít ve své kuchyni!

Trouby řady gorenje Classico se pyšní nejen bohatým, dynamickým designem s nádechem klasiky, ale také nejmodernější technologií pečení HomeMADE a vysokou energetickou účinností. Dvířka trouby jsou opatřena zdvojeným reflexním sklem, proto je vnější strana dvířek vždy chladná, což ocení nejen rodiny s malými dětmi. Na vnitřní straně dvířek trouby nejsou žádné drážky nebo hrany, takže se snadno čistí a vy tak můžete zapomenout na pracné drhnutí po každém pečení.

Dobrou zprávou pro rodinný rozpočet je úsporný provoz trouby potvrzený jejím zařazením do energetické třídy A-20 %. Do detailu propracovaný design vnitřku trouby s chytře umístěným topným tělesem PerfectGrill imituje tradiční pece na dřevo, vynikající výsledek je tak zaručen, ať už dostanete chuť na šťavnatou pečínku, chléb s křupavou kůrkou nebo třeba dozlatova upečené buchty. Stačí přidat špetku kuchařské vášně a vašemu jídlu nikdo neodolá!

Stejně kvalitní a technologicky dokonalé jsou i plynové varné desky gorenje Classico. Na první pohled zaujme elegantní, propracovaný design s krásně tvarovanými retro knoflíky pro pohodlné ovládání. Spolehnout se můžete na mimořádně odolné litinové mřížky, které zvládnou i velkou zátěž. Oceníte i speciální rozložení hořáků ve tvaru diamantu, které přináší lepší přehled, takže vám neunikne nic podstatného z dění v hrncích a pod pokličkami.

Dva velké silnější hořáky umístěné na levé, resp. pravé straně poskytují dostatek místa pro velké hrnce či pánve. Díky profesionálnímu plynovému hořáku s plamenem ve třech prstencích, který zahřívá pánev vyšším výkonem a zajišťuje tak lepší energetickou účinnost, připravíte jídlo za pár minut a ušetřený čas můžete strávit podle svých představ.

Celkový vzhled kuchyně výtečně korunují digestoře z kolekce gorenje Classico. Jemné linie a detaily ve zlatém provedení zajistí, že digestoř bude harmonicky ladit s ostatními spotřebiči této řady. A co víc! Digestoře vynikají účinným a tichým chodem, kapacitou 750 m3/h poskytují optimální výkon při odstraňování pachů, vlhkosti a částeček tuků v prostoru o rozloze až 35 m2. Každou hospodyňku potěší bezproblémová údržba – kovové tukové filtry v digestořích lze snadno vyjmout a umýt ručně nebo v myčce na nádobí. Kromě základní funkce odsávání vzduchu jsou digestoře vybaveny i halogenovým osvětlením sporáku, které je silnější a energeticky účinnější než běžné žárovky, takže do hrnců konečně pořádně uvidíte.

Vyberte si mezi harmonicky navrženými plynovými a elektrickými sporáky v šířce 50 nebo 60 centimetrů ten nejvhodnější do vaší kuchyně! Novátorská technologická řešení, kombinace různých varných desek a prvotřídní trouba HomeMADE zaručují za všech okolností skvělé výsledky, ať už jste kuchař profesionál či nadšený amatér. Užívání a ovládání sporáků je velmi jednoduché díky chytře navrženým knoflíkům, elektronickému časovému spínači s analogovým displejem a charakteristické rukojeti se speciálním reliéfem pro správné uchopení. 

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz