Chladničky z nové generace gorenje IonGeneration udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a svěží - Gorenje
Úterý, 15. červenec 2014

Chladničky z nové generace gorenje IonGeneration udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a svěží

Chladničky z nové generace gorenje IonGeneration udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a svěží

Doporučení lékařů a odborníků na výživu jsou jasná: čerstvá zelenina a ovoce jsou nezbytnou součástí našeho každodenního jídelníčku. Ovšem málokdo má k dispozici zahrádku s vlastními výpěstky. Zpravidla nám nezbývá, než se pro pravidelný přísun vitamínů a minerálů vypravit na trh či do obchodu a co se nesní hned, uložit do chladničky. Jenže čerstvé ovoce a zelenina po pár dnech v chladničce začne ztrácet svěžest, výživovou hodnotu a navíc vypadá opravdu nevábně. Důvodem je absence slunečního světla. Řešení nabízí nová generace chladniček gorenje IonGeneration s FreshActive LED světlem pro prodloužení procesu fotosyntézy, umístěným v zásuvce na ovoce a zeleninu. Jablka, jahody a další druhy ovoce si tak udrží více organismu prospěšného vitamínu C, špenát, hlávkový salát či čekanka neztratí tolik zdravého chlorofylu a vše zůstane déle čerstvé.

Příroda inspirovala vývojáře společnosti Gorenje k mnoha dalším klíčovým inovacím. Základem nové generace chladniček gorenje IonGeneration je unikátní technologie IonAir simulující přírodní proces ionizace, při kterém negativně nabité ionty – anionty aktivně a efektivně čistí vzduch. IonAir technologie uvnitř chladničky zničí maximální množství škodlivých mikroorganizmů a stejně spolehlivě si poradí i se zápachem a příliš silným aroma některých potravin. Výsledkem je perfektní mikroklima pro jídlo a zachování jeho přirozených hodnot, chutě i barvy. A konečně se zbavíte nepříjemného odéru v chladničce. IonAir technologii doplňuje mimořádně účinný ventilační systém MultiFlow 360°, který aktivně vyrovnává vlhkost a teplotu uvnitř chladničky, 14 ventilačních trysek se stará o rovnoměrnou distribuci vzduchu a o udržení správné teploty na každé polici. MultiFlow 360° navíc naprosto eliminuje nežádoucí namrzání surovin v chladničce, čímž usnadňuje další manipulaci. Nová generace chladniček IonGeneration vyniká nejen dokonalou harmonií s přírodou, ale také mimořádnou inteligencí – jde o první chladničky se schopností učit se! Díky jedinečnému systému adaptace AdaptCool se chladničky gorenje přizpůsobí chodu vaší domácnosti a navíc šetří energii. Všechny chladničky IonGeneration proto mají mimořádně úsporné energetické třídy, od A + po A + + +.

Nově jsou součástí mimořádně úspěšné řady IonGeneration 2 metry vysoká volně stojící kombinovaná chladnička (např. model NRK 6202 TX) a 1,85 m vysoká volně stojící kombinovaná chladnička (model NRC 6192 TX), která je kromě unikátního FreshActive LED světla pro prodloužení procesu fotosyntézy vybavena také další mimořádnou funkcí: ConvertActive umožňuje pouhým stisknutím tlačítka jednoduše proměnit mrazák v chladničku. Dvě hodiny po aktivaci se změní teplota v mrazicí části na -2 až 3 °C, takže rázem je k dispozici chladnička s objemem 200 l a dostatkem místa. V horní chladicí části lze nastavit teplotu mezi 4 až 9 °C.

S novými chladničkami IonGeneration budete mít zdravé a čerstvé potraviny stále nadosah a vaše chladnička vám poskytne prvotřídní uživatelský komfort. Už žádné zbytečné plýtvání kvůli špatnému skladování!

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz