Varné desky gorenje – ladné křivky sluší nejen ženám! - Gorenje
Úterý, 15. červenec 2014

Varné desky gorenje – ladné křivky sluší nejen ženám!

Varné desky gorenje – ladné křivky sluší nejen ženám!

Gorenje tradičně přináší do domácností designově vytříbená, elegantní interiérová řešení. Nepřehlédnutelné sklokeramické a indukční varné desky jsou výsledkem spolupráce značky gorenje a světoznámého designéra Karima Rashida. Díky jeho invenci nyní přitažlivé oblé tvary zdobí nejen ženy, slunící se v letních dnech na plážích, ale také kuchyně.  Varné desky gorenje designed by Karim Rashid mistrovsky spojují praktičnost a krásu. K dispozici jsou ve třech nadčasových provedeních.

Efektivní a komfortní vaření umožňují indukční varné desky gorenje IT65KR a IT65KRB v bílé nebo černé barvě. Vedle jednoduchého senzorového dotykového ovládání nadchnou řadou dalších velmi praktických funkcí: AllBoost – umožňuje rychlejší a účinnější vaření na všech zónách, takže záleží jen na vás, kolik strávníků se rozhodnete pohostit. Ať použijete jeden hrnec nebo rovnou čtyři, funkce SuperSilent se postará o tichý provoz i v případě plného výkonu na všech varných zónách. A pokud spěcháte, je tady funkce PowerBoost, která zajistí extra zvýšení výkonu. Pro stále více lidí jsou indukční desky jasnou volbou, nabízejí totiž nejbezpečnější a nejrychlejší způsob vaření. Indukční zóna zahřívá pouze kovové dno nádoby, vaření se automaticky ukončí, jakmile z varné zóny odstraníte hrnec, tudíž nedochází ke zbytečným ztrátám energie.

Dalším vydařeným designérským kouskem z řady gorenje designed by Karim Rashid je sklokeramická varná deska ECT680KR v decentní bílé barvě. Ovládá se pouhým dotykem prstu na displeji a co víc – je vybavena inovativní funkcí BoilControl! Tento chytrý automatický systém dočasně upravuje výkon varné zóny, aby se zabránilo přetečení tekutin nebo rozvaření pokrmu, takže už žádné namáhavé drhnutí znečištěné desky.  Určitě oceníte i funkci StopGo, která dokáže dočasně pozastavit proces vaření v nečekaných situacích bez ztráty výchozích nastavení. Díky funkci StayWarm je zachována optimální teplota jídla v hrnci, tudíž jej můžete bez obav servírovat, jakmile ke stolu dorazí poslední opozdilci. Sklokeramické varné desky mají řadu příznivců pro svou flexibilitu – můžete dle libosti sáhnout po nádobí smaltovaném, teflonovém, skleněném či nerezovém, vaření bude vždy rychlé a úsporné.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz