Nová SensoCARE generace praček – bojovníci proti alergiím - Gorenje
Středa, 11. červen 2014

Nová SensoCARE generace praček – bojovníci proti alergiím

Nová SensoCARE generace praček – bojovníci proti alergiím

Alergie. Zdravotní problém, který trápí velkou část populace. Podnětů, které alergii vyvolávají, je celá řada. Jedním z nich může být nevhodný prací prostředek. Některé prací prostředky totiž obsahují více než 15 různých složek, zpravidla jde o chemické látky používané k odstraňování skvrn a nečistot, bělení, změkčení vody, coby prevence usazování vodního kamene nebo na parfemaci.

Mnohé z těchto látek jdou hluboko dovnitř tkanin a při nedostatečném propláchnutí mohou při kontaktu s pokožkou snadno vyvolat alergickou reakci – kontaktní dermatitidu. Její projevy nejsou vůbec příjemné – suchá kůže, vyrážka, záněty, svědění kůže, skvrny a dokonce i otoky a puchýře. Proto je důležité prádlo nejen dokonale vyprat, ale také důkladně propláchnout. A pračky gorenje to spolehlivě zvládnou!

Nová generace praček gorenje – SensoCARE generation je vybavena speciálním pracím programem AllergyCare, umožňujícím praní bez alergenů díky o 49 % intenzivnějšímu a delšímu oplachování, než je obvyklé. A při tom zůstává zachována úspornost provozu! AllergyCare je ideální volbou pro lidi s citlivou pokožkou, náchylné k alergiím, stejně jako pro rodiny s dětmi. Program dozajista ocení maminky nemluvňat, jejichž jemná pokožka je obzvláště citlivá, a většina praček nedokáže kojenecké oblečení vyprat s náležitou šetrností.  AllergyCare může být použit v kombinaci s programy pro bavlnu, barevné a vlněné prádlo, takže vyprat v tomto režimu je možné vše od povlečení, ručníků až po pyžama, košile či spodní prádlo.

Pračky gorenje SensoCARE generation se vyznačují mimořádnou spolehlivostí, dlouhou životností, úsporným provozem, šetrnou péčí o nejrůznější druhy materiálů, maximálním uživatelským komfortem a mnoha chytrými řešeními. Vedle AllergyCare nabízí řadu dalších pracích režimů, které se přizpůsobí potřebám uživatelů – sofistikovaných SensoCARE funkcí. Například TimeCare – mimořádně intenzivní a rychlý způsob praní, který ušetří 42 % času, EcoCare – pozoruhodně efektivní, šetří až 57 % energie, BioWash – umožňuje praní za použití ekologických pracích prostředků nebo NightWash pro tichý provoz v noci a další praktické, neocenitelné funkce.

Funkce SensoCARE povyšují pračky nové generace gorenje z pouhých praček na asistenta, který ví, kdo jste. A navíc „myslí zeleně“ namísto vás! Nové pračky gorenje s funkcí Go Green poskytují účinnost až A- 50 %. Extrémně výkonný, spolehlivý a tichý InverterPowerDrive motor zvládá zatížení až 9 kg s rychlostí odstřeďování až 1 600 otáček za minutu. Neuvěřitelně efektivní provoz řídí osm inteligentních senzorů, které hlídají i optimalizaci spotřeby vody, energie a času.

Dopřejte vašemu prádlu tu nejlepší péči s novou generací SensoCARE praček a sušiček gorenje!

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz