Nová SensoCare generace praček gorenje – váš spolehlivý asistent v dokonalé péči o prádlo - Gorenje
Pondělí, 5. květen 2014

Nová SensoCare generace praček gorenje – váš spolehlivý asistent v dokonalé péči o prádlo

Nová SensoCare generace praček gorenje – váš spolehlivý asistent v dokonalé péči o prádlo

Konečně můžete vybírat nové oblečení do svého šatníku bez ohledu na materiál, ze kterého je ušito, jeho vlastnosti a způsob údržby. Dopřejte si zářivé barvy i jemné tkaniny. Řiďte se jen vlastním vkusem, aktuálními trendy či náladou! SensoCare generation – nová generace praček gorenje díky pokročilým technologiím zvládne dokonalou péči o nejrůznější druhy látek. A nejen to. SensoCare generace praček se vyznačuje mimořádnou spolehlivostí, dlouhou životností, úsporným provozem, šetrnou péčí, maximálním uživatelským komfortem a mnoha chytrými řešeními.

Každý materiál má specifické vlastnosti a potřeby, optimální teplotu praní, při které nedojde opotřebení, změně barvy či narušení celistvosti látky.

Proto je důležité nepodcenit správné roztřídění prádla před spuštěním pracího procesu.  K nejčastěji používaným materiálům při výrobě oblečení patří bavlna. Sice se snadno zmačká, není elastická, ale je to jeden z neodolnějších materiálů pokud jde o frekvenci praní, rychlost odstřeďování a teplotu. Bílé bavlněné prádlo nebo třeba ručníky můžeme prát při teplotě 60˚C  až 90˚C a klidně ve větším množství najednou. Barevnému prádlu svědčí teplota 40˚C, na denim zvolíme 60˚C, pokud obsahuje elastan pouze 30˚C. Syntetiku lze prát v pračce maximálně na 60˚ C, přičemž se nedoporučuje použití aviváže – kvůli prevenci elektrického náboje. Vlněné materiály, včetně angory a kašmíru, jsou obecně citlivé a vyžadují nižší teploty, přibližně 30˚C. Zimní materiály, jako je třeba Goratex, se perou v pračce na 40˚C. Nejcitlivější materiál je hedvábí, které vyžaduje nízké teploty a pomalé odstřeďování.

Velkou výhodou je, že SensoCare generace praček gorenje nabízí výběr z přednastavených programů pro různé tkaniny, jako je bavlna, mix / syntetické, vlna, šetrné ruční praní, SportWash pro sportovní oblečení nebo UltraWhite a PerfectBlack vyvinuté speciálně pro praní nejjemnějšího bílého a černého prádla při teplotě do 30° C s jemným mácháním v dostatečném množství vody. Takže se nemusíte obávat nežádoucího poškození vašeho oblíbeného oblečení během praní, protože senzory nastaví všechny parametry pro vytvoření ideálních podmínek pro každý typ materiálu. Funkce SpaDrum zajistí každému kousku blahodárnou „lázeňskou péči“. Specielně vyvinutý buben je extrémně hladký a prostorný, s perforací pouze 3 mm v průměru. 3D žebra uvnitř bubnu tlačí prádlo k zadní stěně, což umožní lepší namáčení. Velikost, tvar a vzor perforace jsou zárukou šetrného a přitom účinného praní, odstřeďování a máchání, bez rizika poškození oděvu. Jediné, co musíte udělat, je na začátku správně roztřídit prádlo.

SensoCare generace praček gorenje nabízí řadu pracích režimů, které se přizpůsobí potřebám uživatelů – sofistikovaných SensoCare funkcí. Například TimeCare – mimořádně intenzivní a rychlý způsob praní, který ušetří 42 % času, EcoCare – pozoruhodně efektivní, šetří až 57 % energie, AllergyCare – poskytuje praní bez alergenů díky o 49 % intenzivnějšímu oplachování, BioWash – umožňuje praní za použití ekologických pracích prostředků, NightWash pro tichý provoz v noci.

Funkce SensoCare povyšují pračky nové generace gorenje z pouhých praček na asistenta, který ví, kdo jste. A navíc „myslí zeleně“ namísto vás! Nové pračky gorenje s funkcí Go Green poskytují účinnost až A- 50 %. Extrémně výkonný, spolehlivý a tichý InverterPowerDrive motor zvládá zatížení až 9 kg s rychlostí odstřeďování až 1 600 otáček za minutu. Neuvěřitelně efektivní provoz řídí osm inteligentních senzorů, které hlídají i optimalizaci spotřeby vody, energie a času.

Dopřejte vašemu prádlu tu nejlepší péči s novou generací SensoCare praček a sušiček gorenje!

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz