Gorenje přináší barvy do vaší domácnosti - Gorenje
Pátek, 7. březen 2014

Gorenje přináší barvy do vaší domácnosti

Gorenje přináší barvy do vaší domácnosti

Svěžími barvami už nemusí zářit jen váš šatník nebo rozkvetlá zahrada za okny. Stejně pestrá nyní může být i kuchyně, koupelna či prádelna! Gorenje potvrzuje pozici leadera v oblasti designu domácích spotřebičů a svým zákazníků umožňuje vybavit domácnost podle jejich vkusu nebo stylu interiéru, ať je jakkoliv osobitý.

Milovníky červené nadchne exkluzivní kolekce gorenje R.E.D. set, která nevyniká jen extravagantní barvou a propracovanou estetickou stránkou, ale také mimořádnou šetrností k životnímu prostředí, založenou na nízké spotřebě energie a vody. Automatická pračka (model WA72145RD), sušička prádla (model D72326RD) a kombinovaná chladnička (model RK60359HRD), jsou vybaveny sofistikovanými technologiemi, zaručujícími spolehlivý provoz a maximální spokojenost uživatele.

V atraktivních barvách jsou dostupné také malé domácí spotřebiče gorenje. Například červený univerzální ruční mixér – nejenže spolehlivě mixuje, ale ještě u toho skvěle vypadá! Pouhým stisknutím tlačítka vykouzlíte krémovou polévku, dětské kaše, džemy, pomazánky, sladké i slané krémy, na vitamíny bohaté smoothies, ovocné a zeleninové koktejly či dřeně. Nebo nové vysavače gorenje laděné do červené, modré, oranžové či zelené barvy, které si poradí nejen se zaneřáděnými podlahami a koberci, ale i nánosy prachu na těžko přístupných místech a všudypřítomnými zvířecími chlupy.

Skutečným barevným manifestem proti nudě v kuchyni je kolekce Gorenje Retro Collection s chladničkami v odstínech od decentních tlumených až po jasné, intenzivní tóny.  S výběrem nejvhodnější barvy pomůže jednoduchý test na stránkách . Stačí zodpovědět několik otázek a budete mít jasno, zda je vám bližší styl Chic – současná klasika s jasnými čistými liniemi (alux, červená, černá barva), styl Vintage – okouzlující elegantní nostalgie (béžová, čokoládová, kávová) nebo rozverný, pestrý styl Funky, sálající životním optimismem (růžová, zelená, oranžová). Všechny chladničky se vyznačují mimořádně úsporným provozem, což dokládá zařazení do energetické třídy A++. Součástí výbavy jsou skleněné police a řada praktických detailů, o optimální kondici uskladněných potravin se starají inovativní funkce.

Také pračky a sušičky gorenje se díky trendy barvám proměnily v nepřehlédnutelné solitéry – červená, oranžová, bílá, šedá, černá a další barvy… Anebo dáváte přednost přitažlivému aluminium looku? Pak je tou správnou volbou kondenzační sušička s tepelným čerpadlem TwinAir (dvousměrné proudění vzduchu), IonTech technologií vyhlazující vlákna ionizátorem vzduchu a řadou dalších funkcí pro dokonalou péči o prádlo, kterou značka gorenje vyrábí právě v tomto provedení.

Nadčasová bílá a elegantní černá dominují nové řadě Gorenje Simplicity, která zaujme moderním designem, jednoduchým senzorovým ovládáním, adaptivní technologií a vynikající cenou. Trouby, varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, pračky a sušičky s jednotným designem jsou vyráběny v bílém a černém barevném provedení. Gorenje Simplicity s dokonalými liniemi a minimalistickou jednoduchostí je stvořena pro ty, kdo preferují styl, design, technologicky vyspělé a úsporné spotřebiče.

S hravými barvami a řadou užitečných funkcí, kterými jsou spotřebiče gorenje vybaveny, se domácí práce promění v zábavu.