Slim pračky gorenje – trumf v boji s nedostatkem místa - Gorenje
Středa, 15. leden 2014

Slim pračky gorenje – trumf v boji s nedostatkem místa

Slim pračky gorenje – trumf v boji s nedostatkem místa

Úzká pračka, nejčastěji označovaná jako slim pračka, je ideálním řešením při nedostatku prostoru v koupelně nebo kuchyni. Slim pračky s předním plněním se bez problému vejdou i do kuchyňských linek, které sice šířkou zpravidla odpovídají rozměrům klasických praček, ale chybí potřebné centimetry na připojení pračky k přívodu a odtoku vody a napájecí síti.

Gorenje nabízí prostorově úsporné slim modely s hloubkou 44 cm (oproti 60 cm u klasické konstrukce), s kapacitou prádla až 6 kg a se zachováním všech výhod a bonusů, které nová generace praček této značky spotřebitelům přináší.

Novou generaci praček gorenje reprezentuje např. slim model W6843T/S, který respektuje současné trendy v oblasti péče o prádlo, kdy jsou univerzální funkce nahrazovány individuálním přístupem, nejnovější technologie zaručují dokonalý výsledek a úsporný provoz, samozřejmostí je do detailu promyšlený, vytříbený design. Unikátní technologie SensoCARE s režimy Eco, Time, Allergy a Normal přizpůsobí praní vašim potřebám. K dispozici jsou vedle standardních programů praní (bavlna, syntetika/mix, vlna, ruční praní, předpírka, rychlý program), také speciální předdefinované programy (např. QuickWash, NightWash, UltraWhite, PerfectBlack nebo MyFavourite pro program definovaný uživatelem), které se postarají o dokonale vyprané prádlo. 

Kapacita modelu W6843T/S je 1-6 kg, záleží jen na vás, kolik prádla do ní vložíte, díky inteligentní technologii čidel SensorIQ  se spotřeba vody, elektřiny i pracího prášku vždy přizpůsobí aktuální hmotnosti prádla, což přináší značné úspory.

Funkce StainExpert, spolehlivý expert na odstranění skvrn, se postará, aby prádlo bylo doslova bez poskvrnky. Nevítanému vytopení bytu zabrání systém Aqua stop. Rychlé a intenzivní namáčení prádla ideálně doplňuje OptiDrum, inovačně navržený vnitřek bubnu, upravený pro účinný pohyb prádla během procesu praní. Uživatelský komfort zvyšuje přehledné a snadné ovládání s displejem LCD.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz