Rychlovarné konvice gorenje - Gorenje
Neděle, 1. prosinec 2013

Rychlovarné konvice gorenje

Rychlovarné konvice gorenje

Rychlovarná konvice je nezbytnou součástí moderní domácnosti, mimořádně užitečným pomocníkem, díky kterému je horká voda na zalití čaje, kávy, instantních nápojů, polévek a dalších jídel k dispozici během pár minut, aniž by bylo zapotřebí sporáku či hrnců. Tuzemský trh nabízí pestrou škálu rychlovarných konvic. Od levnějších plastových, přes elegantnější nerezové, až po stále oblíbenější keramické a skleněné konvice. Aktuální trendy odráží sortiment značky gorenje, který zahrnuje rychlovarné konvice v různých cenových relacích, z různých materiálů a variantách provedení. Jejich společným benefitem je technologická dokonalost, spolehlivá funkčnost, atraktivní vzhled, bezpečný provoz, uživatelská nenáročnost a řada praktických detailů.

V současné době k nejprodávanějším typům rychlovarných konvic gorenje patří nepřehlédnutelná konvice kombinující sklo a nerez a keramická konvice – designový skvost z dílny legendy průmyslového designu Karima Rashida.

Keramická rychlovarná konvice designed by KARIM RASHID (model K10 KARIM): Výkon 1 630 W, objem nádoby 1 L, modré podsvícení spínače, pevný filtr vodního kamene, otočná základna 360°, automatické vypnutí po dosažení varu, prostor pro uskladnění připojovacího kabelu a ochrana před provozem bez vody.

Cena: 1 290 Kč