Zdravé zásoby na zimu levně a úsporně s novou sušičkou potravin gorenje - Gorenje
Neděle, 1. září 2013

Zdravé zásoby na zimu levně a úsporně s novou sušičkou potravin gorenje

Zdravé zásoby na zimu levně a úsporně s novou sušičkou potravin gorenje

Hledáte optimální způsob, jak zpracovat letošní úrodu ze zahrádky, čerstvé houby, bylinky nebo maso? Usušte je v sušičce potravin!  Sušení je jedním z nejstarších a nejjednodušších způsobů konzervace. Šetrnou dehydratací, odstraněním vody a vlhkosti, zůstává zachována výživová hodnota potravin, příjemně se koncentruje a zvýrazní chuť, zmenší se velikost i váha každého kousku, takže skladování je nenáročné na prostor i spotřebu energie. Není zapotřebí chladnička, mrazák, ani skříň na uložení zavařenin. Stačí jen kousky sušeného ovoce, zeleniny a dalších produktů nasypat do krabiček či plátěných pytlíků a zdravá svačinka je kdykoliv nadosah.

Moderní sušička potravin, se kterou vytvoříte snadno a rychle kvalitní zásoby na zimu pro celu rodinu, je novinkou v nabídce malých domácích spotřebičů gorenje. Pět velkých (v průměru 31 cm) demontovatelných, výškově nastavitelných zásobníků nabízí spoustu prostoru na sušení ovoce, zeleniny, hub, bylinek či různých druhů masa, včetně velkých kusů či silných plátků. Jednoduše ovladatelný digitální časovač s LED displejemlze nastavit na 30 min. až 19 hod. a 30 min., rozsah použitelných teplot je 35 ℃ až 70 ℃, konec sušení ohlásí zvukový signál. Délka sušení závisí na několika faktorech, jako je např. tloušťka ovoce, množství sušeného ovoce, vlhkost okolního prostředí a také počet použitých plátů na sušení. Délka a teplota sušení se nastaví manuálně, podle vlastních zkušeností či doporučení v přehledné tabulce, která je součástí návodu.  Výhodou sušičky potravin gorenje je nejen uživatelsky nenáročné ovládání, ale také tichý provoz a snadné čištění. 

Sušička potravin rozšířila kolekci malých domácích spotřebičů gorenje, praktických a spolehlivých pomocníků. Její součástí jsou také vysavače, kráječe potravin, žehličky a parní generátory, mixéry, sekáčky, kuchyňské roboty, kuchyňské a osobní váhy, grily, odšťavňovače, mlýnky
na maso, parní čističe, rychlovarné konvice, vakuové svařovačky fólií, domácí pekárny, parní hrnce, toustovače, mikrovlnné trouby a další... S řadou užitečných funkcí, kterými jsou spotřebiče gorenje vybaveny, se domácí práce promění v zábavu.

Malé domácí spotřebiče gorenje jsou v prodeji v síti studií KUCHYNĚ gorenje, v obchodech s elektronikou po celé republice a na e-shopech.