Nové atraktivní modely indukčních desek SuperPower v designu Ora-Ïto a Karim Rashid - Gorenje
Neděle, 12. květen 2013

Nové atraktivní modely indukčních desek SuperPower v designu Ora-Ïto a Karim Rashid

Nové atraktivní modely indukčních desek SuperPower v designu Ora-Ïto a Karim Rashid

Gorenje rozšířilo kolekci varných desek SuperPower o designové skvosty z dílny proslulých návrhářů Ora-Ïta a Karima Rashida, s nimiž dlouhodobě spolupracuje. Nová generace gorenje indukčních varných desek SuperPower dává vaření novou dimenzi: rychle připraví chutné a zdravé jídlo a navíc se stane ozdobou kuchyně.

Všechny indukční varné desky gorenje SuperPower jsou vybaveny možností aktivace zvýšení výkonu PowerBoost na všech varných zónách současně, plus SuperBoost funkcí pro rychlý a výkonný provoz na jedné zóně. Výsledkem je okamžité a intenzivní (o více než 40 %!) zvýšení výkonu varné desky kdykoli je to zapotřebí. Výrazně vyšší výstupní výkon následně přináší vítané časové úspory při vaření. Varné desky  SuperPower tak umožňují rychlejší a efektivnější vaření, šetří čas a energii.

Provoz desky je mimořádně tichý a spolehlivý, jednoduché, přesné a rychlé dotykové ovládání minimalizuje energetické ztráty. Při výrobě nové generace Gorenje indukčních varných desek jsou použity prvotřídní integrované komponenty výhradně evropského původu a osvědčené kvality. Výhodou je možnost připojení na 230 V (jedna fáze), což ještě dále rozšiřuje flexibilitu využití varných desek SuperPower.

Indukční varné desky jsou jednoznačně nejúspornější variantou mezi všemi elektrickými varnými deskami na trhu, protože jsou až o 30 % rychlejší a při své činnosti spotřebují až o 40 % méně elektrické energie. Jejich nákup se tak určitě vyplatí. Gorenje indukční varné desky tradičně spojují nadčasový design, moderní technologie, maximální funkčnost a energeticky úsporný provoz.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz