Moderní pračky a sušičky gorenje – dokonalá péče o váš šatník - Gorenje
Středa, 23. leden 2013

Moderní pračky a sušičky gorenje – dokonalá péče o váš šatník

Moderní pračky a sušičky gorenje – dokonalá péče o váš šatník

Zaplnit šatník módními outfity už dnes, vzhledem k atraktivní nabídce značkových butiků, není žádný problém. Ale jak udržet původní vzhled oděvů i po několikerém praní tak, aby záhy nepůsobily zašle a mnohdy nemalá investice do kvalitního, nadčasového modelu nepřišla nazmar? Mimořádně jemnou péči o prádlo bez problémů zvládá nová generace praček a sušiček gorenje. Důkazem může být i spolupráce, kterou se společností Gorenje navázala oblíbená slovinská módní značka Farandula.

Nové kolekci módní značky Farandula dominují jemné až éterické siluety, lehoučké bílé tkaniny, které díky moderním pračkám a sušičkám gorenje zůstávají bílé a hebké i po vyprání. Mezi řadou užitečných funkcí, kterými jsou vybaveny, je totiž také UltraWHITE – unikátní program pro zachování bělosti jemného prádla. Gorenje nabízí dokonalou bělost při praní na 30 stupňů. Z bílé se nestane šedá, a také černá zůstane vždy perfektně černou – o to se postará program PerfectBlack. Excelentní péče je zajištěna i u sušiček prostřednictvím programu GentleCARE, který dokáže sušit prádlo při nižších teplotách a je tedy vhodný i na jemné tkaniny. 

Technologie IonTech zároveň vyhlazuje vlákna, odstraňuje pomačkání, statický náboj i nepříjemné pachy z potravin či cigaret... Výsledkem je, že oblečení dlouho vypadá jako nové, není proto třeba utrácet za další a další kousky – přesně podle filozofie Slow Fashion, která je trendem propagovaným nejen značkou Farandula. Pračky a sušičky gorenje šetří peněženku a přírodu také svým mimořádně úsporným provozem (energetickou třídou až A+++-20%).

Navíc nová generace praček získala ocenění Red Dot Design Awards za svůj dokonalý design v kategorii praní!

Některé modely praček gorenje jsou vybaveny bubnem, který pojme až 9 kg prádla – a to je další unikát! Nejenže můžete buben zaplnit větším množstvím prádla, ale dokonce jej ani nemusíte třídit podle barev a materiálů. Dveře široké 34 cm se dají pohodlně otevřít na 180 stupňů, takže konečně můžete prát doma i nadměrné kusy, jako třeba různé potahy na sedačky nebo velké povlečení atd. Ale pozor, problém není ani opačný extrém, tedy malé množství prádla. Stačí jen vybrat jeden z mnoha přednastavených programů.

Díky efektivnímu použití vody a energie se nové pračky gorenje hodí jak do velkých, tak i malých domácností.  Velký buben zaručuje dokonale vyprané a méně pomačkané prádlo. Velmi příjemný je také ekonomický efekt – pračka s větším bubnem zredukuje počet praní a tím i spotřebu elektrické energie a vody.  Pokud čtyřčlenná rodina vymění pračku s náplní prádla maximálně 6 kg za novou na 9 kg, ušetří ročně 20 000 litrů vody – což je množství, které vypijí za sedm let!

Nová generace praček a sušiček gorenje – propojení stylu, funkčnosti, ergonomie a úspory energie.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz