SuperPower indukční deska od gorenje dává vaření nový impuls - Gorenje
Pátek, 9. listopad 2012

SuperPower indukční deska od gorenje dává vaření nový impuls

Nová generace gorenje indukčních varných desek SuperPower umí přesně to, co je v moderní kuchyni zapotřebí: rychle připraví chutné a zdravé jídlo. SuperBoost, funkce pro rychlý a výkonný provoz totiž umožňuje rychlejší a efektivnější vaření, šetří čas a energii. Postará se o okamžité a intenzivní (o více než 40 %!) zvýšení výkonu varné desky kdykoli je to zapotřebí.

Provoz desky je mimořádně tichý a spolehlivý, jednoduché, přesné a rychlé dotykové ovládání minimalizuje energetické ztráty. Všechny indukční varné desky gorenje SuperPower jsou vybaveny možností aktivace zvýšení výkonu PowerBoost na všech varných zónách současně, plus SuperBoost funkcí na jedné zóně. To jim dodává výrazně vyšší výstupní výkon a tím pádem možnost velkých časových úspor při vaření. Při výrobě nové generace Gorenje indukčních varných desek jsou použity prvotřídní integrované komponenty výhradně evropského původu a osvědčené kvality.

Indukční varné desky jsou jednoznačně nejúspornější variantou mezi všemi elektrickými varnými deskami na trhu, protože jsou až o 30 % rychlejší a při své činnosti spotřebují až o 40 % méně elektrické energie. Jejich nákup se tak určitě vyplatí. Gorenje indukční varné desky tradičně spojují nadčasový design, moderní technologie, maximální funkčnost a energeticky úsporný provoz.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz