Nejlepší pekárna chleba na trhu je Gorenje BM 900 AL - Gorenje
Pátek, 14. září 2012

Nejlepší pekárna chleba na trhu je Gorenje BM 900 AL

Nejlepší pekárna chleba na trhu je Gorenje BM 900 AL

Moderní pekárna chleba Gorenje BM 900 AL zvítězila v testu domácích pekáren publikovaném v zářijovém vydání respektovaného časopisu dTest. V konkurenci celkem 17 testovaných domácích pekáren, aktuálně dostupných na českém trhu, dosáhla nejvyššího hodnocení – 75 %. Domácí pekárna gorenje tak nejlépe obstála v náročném posuzování mnoha kritérií sledujících například technické parametry, bezpečnost a úspornost provozu, náročnost ovládání a čištění, celkový uživatelský komfort, zdravotní nezávadnost použitých materiálů, životnost a samozřejmě také kvalitu upečeného chleba.

Pekárna chleba GORENJE BM 900 AL je vybavena dotykovým ovládáním prostřednictvím přehledného LCD displeje, non stick pekáčem a hnětačem a praktickou funkcí uchování teploty pod dobu 60 minut.Uživatelům nabízí 12 programů pečení včetně možnosti nastavení úrovně propečení chleba (málo, středně, více).

Součástí pekárny je odměrka, lžíčka a čtvercová i kruhová  nádoba na pečení. Vyrábí se v nadčasové nerezové barvě.

Časopis dTest každý měsíc zveřejňuje výsledky testů nejrůznějších produktů realizované neziskovou organizací Občanské sdružení spotřebitelů TEST. Od roku 1992 detailními testy prošlo více než 10 000 výrobků, z nichž přes 500 bylo posouzeno jako nebezpečné. Zkoušky výrobků se provádí v nezávislých zkušebnách a laboratořích v ČR i v zahraničí. Objektivita výběru a výsledků je zaručena.