TZ - Gorenje se zúčastní veletrhu Home Appliences IFA FAIR v Berlíně - Gorenje
Středa, 22. srpen 2012

TZ - Gorenje se zúčastní veletrhu Home Appliences IFA FAIR v Berlíně

Každá volba a rozhodnutí, které uděláme, se následně odrazí na životním prostředí a prosperitě naší společnosti. Rozvoj produktů společnosti Gorenje s sebou nese inovace, inteligentní funkce a také pokročilé technologie. Cílem Gorenje je přispět k lepšímu a zdravému životnímu stylu pro všechny. To nejlepší z jejich novinek a řešení, bude mít premiéru na veletrhu IFA 2012 v Berlíně.  Gorenje zde představí například indukční desky IQCook, pračky a sušičky s inovativní SensorIQ technologií nebo novou generaci inteligentních úsporných chladniček. Na výstavní ploše číslo 201 budou mít návštěvníci možnost každý den od 10 do 6 hodin shlédnout řadu revolučních konceptů a novinek od Gorenje, inspirujících k myšlence krásy a pohody do každého dne.

IFA 2012 je právem považován za obchodní událost roku č. 1 na trhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. Představují se zde nové trendy v pohodlí, životním stylu, zdraví a výkonnosti. Novinky od společnosti Gorenje kladou důraz na snadnější životní styl a na zdravou výživu. V Berlíně představí rozvoj nových konceptů, které ztělesňují inteligentní funkce a pokročilé automatizace tak, aby přispěly k lepšímu životnímu stylu.

IFA FAIR, jeden z nejuznávanějších veletrhů ve svém odvětví, letos proběhne od 31. srpna do 5. září 2012, na berlínském výstavišti v Hale číslo 1.1, a to již po dvaapadesáté.

Více o designových, technologicky vyspělých a úsporných spotřebičích značky gorenje na www.gorenje.cz

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz