Gorenje Premium BOP 8858 AX - Gorenje
Čtvrtek, 10. únor 2011

Gorenje Premium BOP 8858 AX

Gorenje Premium BOP 8858 AX

Skvěle peče. Sama se čistí.

Na tolik neoblíbené čištění trouby můžete zapomenout s multifunkčními troubami Gorenje, vybavenými pyrolytickým programem. Ten totiž umožňuje samočištění trouby  bez vynaložení Vašeho úsilí a současně bez použití detergentů. Stačí zvolit příslušnou funkci, která při teplotách až 460°C přemění nepříjemné mastné výpary z jídla, usazené  na stěnách trouby, na prach. Ten potom jen lehce setřete vlhkým hadříkem a trouba je opět dokonale čistá.

Trouba Gorenje Premium BOP 8858 AX s patentovanými technologiemi promění pečení ve skutečnou zábavu.Díky revoluční technologii DirecTouch vyniká snadným ovládáním a její velká kapacita s objemem až 60l nyní umožní pohodlně péct  i více pokrmů najednou. Dokonalé propečení pomůže ověřit termosonda, zatímco stejnoměrné grilování zajistí otočný rošt.

O maximální bezpečnost se stará  3D chladící systém, Ultra Cool Door se 4 skly i dětský zámek. Oceníte také přehledný display, umístěný na hlavním panelu i dvojité halogenové  osvětlení trouby, díky nimž budete mít pečení pod kontrolou v každém okamžiku.

Cena: 27.990 Kč